1 post w tym temacie

Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy już po raz trzeci. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.

Szkolenie poprowadzą:

- Angelika Przeździęk i Rafał Martinez-Marjański - w zakresie sieci afiliacyjnej Direct Affiliate

- Dominik Majewski - w zakresie szeroko pojętej reklamy internetowej i mobilnej i działaniach poza SEO

- Maciej Chmurkowski - w zakresie SEO, nasz partner, który wystąpił ostatnio podczas SemKRK

Opłata za szkolenie w części zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.

Wieczorne spotkanie w jednym z warszawskich klubów będzie natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.

Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie seoaffiliatepro.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zgred
      Szkolenie SEO dla chetnych: http://www.internetstandard.pl/konferencja/strategie-seo
    • Przez InfoSEO
      Witam,
      Poszukuję osoby, która pomoże\pokaże\sprzeda lub połączy ze mną siły w sprawnym pozycjonowaniu w praktyce. Trochę czasu minęło (4-5 lat) od mojej zabawy z SEO, więc wypadłem z obiegu. Wiem, że wiele się zmieniło w tej dziedzinie i do tego dużo zapomniałem. Jestem programistą, projektantem i administratorem sieci, więc doskonale znam techniki działania, z pisaniem skryptów również nie powinno być problemów. Nie mam czasu na czytanie forum od zera no i wiadome, że nikt głośno nie zdradzi swoich technik publicznie. Jednak nie chcę nic robić na dziko, aby doprowadzić do filtra. Potrzebuje przewodnika, oczywiście nie za free.

Co mogę zaoferować ze swojej strony?
      - Potrafię zwiększyć znacznie naturalny ruch i zgodnie z Analytics pozyskać wielu unikalnych jak i powracających użytkowników z rozsądnym czasem sesji i małym współczynnikiem odrzuceń.

- Znajdą się jakieś zdalne serwery, łącza 100/100Mb, VPN`y pewne jeszcze scrapebox, XRumer, Hrefer i wiedza programistyczna lub sieciowa.

Oczywiście, jeśli kogoś nie interesuje moja pomoc – współpraca z przyjemnością zapłacę za szkolenia lub w zależności od układu podzielę się % zysku.

Zapraszam do kontaktu, zależy mi na czasie.
      Michał seoiq@o2.pl
    • Przez DirectAffiliate
      Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy. Szkolenie zakończy się afterparty w jednym z warszawskich klubów. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.

Opłata za szkolenie w całości zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.
      Wieczorne spotkanie poza salą wykładową jest natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.
      Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.seoaffiliatepro.pl
    • Przez blake
      Pilotażowe szkolenie "Afiliacja w praktyce"
      Plan szkolenia:

Tutaj mógłbym wymieniać nieistotne punkty, takie jak wymagania sprzętowe pod BHS, pozycjonowanie przez piramidy czy swle, ale punkt jest tak na prawdę jeden:

1. Afiliacja od A do Z

Czyli od przygotowania dobrej strony sprzedażowej (co już jest połową sukcesu), poprzez dobór słów kluczowych, przygotowanie do linkowania, linkowanie, optymalizowanie wszystkiego co się da - kosztów, stron sprzedażowych, organizacji pracy. Do tego - kilka tricków o których nawet nie pomyślałeś

Ponieważ przewiduję tylko 3 osoby na jednym szkoleniu, dlatego będzie ono przeprowadzone w Krakowie a termin będzie ustalony z tymi osobami indywidualnie - przewiduję około 5h, bez zbędnego opowiadania bajek, bo szkoda gardła, później odbędzie się DARMOWA degustacja trunku regionalnego . Szkoleń będzie maksymalnie 5. W cenie szkolenia jest również 5h pomocy indywidualnej do miesiąca po szkoleniu (już online), czyli w dowolnie ustalonym terminie po szkoleniu umawiasz się ze mną na dany termin, siadamy i analizujemy co zrobiłeś, czy o czymś nie zapomniałeś lub jeżeli masz dodatkowe pytania.

Cena promocyjna pierwszego szkolenia to 8000 PLN netto - 9840 PLN brutto
      Kolejne szkolenia będą kosztowały 12000 PLN netto (14760 PLN brutto). Jeżeli weźmiesz się konkretnie do pracy to po starcie zwraca się to w ciągu 2 miesięcy, każdy kolejny miesiąc, pracując podobnym nakładem czasu, to wzrost miesięcznych zarobków o około 50% w stosunku do poprzedniego miesiąca. Oczywiście jest coś takiego jak Pingwin, który przeważnie spowalnia tempo wzrostu (zazwyczaj o 50%), ale o tym jak w ciągu tygodnia odbudować bazę również się dowiesz.

Zgłoszenia na PW (decyduje kolejność zgłoszeń). Zastrzegam sobie prawo do odmowy udziału w szkoleniu osobom, jeżeli po ich dotychczasowych wypowiedziach na forum uznam, że i tak tego nie "ogarną".

Dane firmy:
      NET Piotr Janczyk
      Staniątki 588
      32-005 Niepołomice
      NIP: 734-278-71-13

Oczywiście za szkolenie otrzymasz FV.