DirectAffiliate

seo affiliate pro
Szkolenie SEO Affiliate Pro - Warszawa 29.11

1 post w tym temacie

Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy już po raz trzeci. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.

Szkolenie poprowadzą:

- Angelika Przeździęk i Rafał Martinez-Marjański - w zakresie sieci afiliacyjnej Direct Affiliate

- Dominik Majewski - w zakresie szeroko pojętej reklamy internetowej i mobilnej i działaniach poza SEO

- Maciej Chmurkowski - w zakresie SEO, nasz partner, który wystąpił ostatnio podczas SemKRK

Opłata za szkolenie w części zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.

Wieczorne spotkanie w jednym z warszawskich klubów będzie natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.

Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie seoaffiliatepro.pl

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Seomanual
      Potrzebuje waszej pomocy, od roku interesuje się SEO i udało mi się dostać pierwszą prace w tej branży. Na chwile obecną optymalizuje ogromny sklep idzie dobrze niedługo chce rozpocząc link bulding oraz budowanie zaplecza na prywatnych domenach. Pracodawca jara się efektami mojej pracy i chce zainwestować w softwary w związku z tym  poszukuje kogoś z doświadczeniem z programami takimi jak Scrapebox, Xrumer, GSA itp Potrzebuje rady jaki program najlepiej zainwestować i na zasadzie konferencji omówienie co jak i gdzie tak abym nie dał plamy i czegoś nie zjeba...  Nie chce wielkiego szkolenia na 8 godzin z merytorycznymi wygładami, bajeranckimi prezentacjami. Potrzebuje suchej konkretnej wiedzy oraz odpowiedzi na pytania, dodam że za tą pomoc będę płacił z własnej kieszeni dlatego proszę o wyrozumiałość. Propozycje proszę przesłać na priv lub email maalina2285@o2.pl

• Przez zgred
      Szkolenie SEO dla chetnych: http://www.internetstandard.pl/konferencja/strategie-seo
    • Przez InfoSEO
      Witam,
      Poszukuję osoby, która pomoże\pokaże\sprzeda lub połączy ze mną siły w sprawnym pozycjonowaniu w praktyce. Trochę czasu minęło (4-5 lat) od mojej zabawy z SEO, więc wypadłem z obiegu. Wiem, że wiele się zmieniło w tej dziedzinie i do tego dużo zapomniałem. Jestem programistą, projektantem i administratorem sieci, więc doskonale znam techniki działania, z pisaniem skryptów również nie powinno być problemów. Nie mam czasu na czytanie forum od zera no i wiadome, że nikt głośno nie zdradzi swoich technik publicznie. Jednak nie chcę nic robić na dziko, aby doprowadzić do filtra. Potrzebuje przewodnika, oczywiście nie za free.

Co mogę zaoferować ze swojej strony?
      - Potrafię zwiększyć znacznie naturalny ruch i zgodnie z Analytics pozyskać wielu unikalnych jak i powracających użytkowników z rozsądnym czasem sesji i małym współczynnikiem odrzuceń.

- Znajdą się jakieś zdalne serwery, łącza 100/100Mb, VPN`y pewne jeszcze scrapebox, XRumer, Hrefer i wiedza programistyczna lub sieciowa.

Oczywiście, jeśli kogoś nie interesuje moja pomoc – współpraca z przyjemnością zapłacę za szkolenia lub w zależności od układu podzielę się % zysku.

Zapraszam do kontaktu, zależy mi na czasie.
      Michał seoiq@o2.pl
    • Przez DirectAffiliate
      Zapraszam na szkolenie SEO Affiliate PRO, które organizujemy. Szkolenie zakończy się afterparty w jednym z warszawskich klubów. Podczas szkolenia nasi dotychczasowi partnerzy podzielą się swoją wiedzą i opowiedzą jakie działania najlepiej się sprawdzają w promocji naszych produktów tak, by zarobić jak najwięcej.

Opłata za szkolenie w całości zwracana jest wszystkim, którzy zostaną naszymi partnerami w programie.
      Wieczorne spotkanie poza salą wykładową jest natomiast okazją do lepszego poznania się i spotkania z osobami z branży.
      Jeśli chcecie poznać nowy program afiliacyjny, w którym mamy wyjątkowe warunki współpracy dla partnerów - zapraszamy. Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.seoaffiliatepro.pl