s_matysik

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

Polecane posty

Napisano (edytowany)

RankIndexer jest z Wami ponad rok. Mimo ciągłych dobrych wyników, cały czas staramy się udoskonalać nasze metody. Jedna z metod okazała się na tyle skuteczna, ze po 40 dniowych testach wdrażamy ją jako podstawową metodę indeksacji. Jest to na tyle znacząca zmiana, że chcemy się podzielić jej efektami.

Dziś w RankIndexer.win wdrożyliśmy nowy sposób indeksacji linków który zwiększył % indeksacji oraz lepiej przekłada się na pozycje w Google.

Poniżej screen indeksacji linków XneoTrustLinks (program IndexChecker)

profile-xneotrust.thumb.jpg.212c31f483292240a6da9c32e79b5a0b.jpg

Poniżej screen indeksacji linków z XRumera - profile (program IndexChecker)

profile-xr-indeksacja.thumb.jpg.8c314289a15fd4d1ea2de0e5cce4875e.jpg

Nie wiem czy zauważyliście udało się zniwelować wypadanie linów z indeksu po kilku dniach co doskonale obrazują powyższe screeny.

Poniżej screen pozycji świeżej domeny pozycjonowanej na trudne frazy PP na dużym rynku eu. Domena linkowana około 40 dni, linkowana Xneolinksem na własnych makrosach, linki indeksowane przy pomocy nowego sposobu indeksacji.

scren5.jpg.eb9a705d6d149a96eaac193f84cb4af3.jpg

Jak widać po testach nowy sposób indeksacji przy obecnym algorytmie radzi sobie bardzo dobrze. 

Od dziś wszystkie wrzucone linki do RankIndexera będą indeksowane nowym sposobem.

Dla zachęty do przetestowania RankIndexera po zmianach kod rabatowy 45% ważny do 13 września: newindexing45

P.S. Na koniec screen jak stabilnie siedzą linki zaindeksowane nową metoda

23449349604557063036.jpg

Edytowano przez s_matysik

7iuGotQKQfm8MZ_G5DufiQ.png

Rzeczywiście jest zmiana na spory plus jak widać na załączonym obrazku. Przed 8 oczywiście były próby indeksowania indekserem ale nie dawały rady. Linki raczej ciężkie do indeksacji i uczciwie powiem, że jestem bardzo zadowolony. Wrzucone do indeksera ponownie około 19:00 8 września

• Like 1

Moje zamówienie (opłacone natychmiast przez dotpay):

" Zamówienie nr 864 złożone 10 września 2017 jest obecnie W trakcie realizacji. "

Ile mam czekać na aktywację?

Do ogrodu, szklarni i sadu - systemy nawadniające i systemy zraszające.

8 godzin temu, Igns napisał:

Ile mam czekać na aktywację?

Konto jest aktywne od 10 września.

Proszę sprawdzić maila właśnie został wysłany.

Najlepiej zakładać tickety, wtedy wszelkie problemy są szybko rozwiązywane.

Zamówienie nr 942 zapłacone przez pay pala dziś rano , proszę o aktywację.

Muśicie coś zrobić z tą aktywacją, przy dzisiejszych płatnościach online dostęp powinien być natychmiastowy. Pozdrawiam

mój pakiet też wisi, ticket wysłany - i cisza, @s_matysik ?

Edytowano przez AdamBoganD

szybki wniosek o pożyczkę na www.e-pozyczkibez.pl do 2000 zł na 90 dni

do 25000 zł na 48 m-c www.na-raty.pozyczkabez.pl

www.szybka.pozyczkabez.pl - 5000 zł na 30 dni

1 godzinę temu, s_matysik napisał:

@AdamBoganD

Odpisałem na ticket. 

Za wszelkie opóźnienia przepraszam, od soboty byłem w szpitalu.

Dziwny ten panel u Pana, ticket wysłany, podany nr zamówienia a Pan nadal nie wie z jakiego konta?

Zwłaszcza że w tickecie jest login.

Czekam na aktywacje.

1 godzinę temu, s_matysik napisał:
aktywowane

Dzięki. Potwierdzam.

I co dalej? Jakiś postęp indeksowania zobaczę w panelu czy trzeba wierzyć na słowo.

Edytowano przez AdamBoganD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez slss
      Witam serdecznie!

Codziennie piszę 2-3 artykuły na stronę finansową na WordPress. Używam wtyczki Yoast, która nakazuje umieszczać w artykule linki wewnętrzne (do postron) jak i zewnętrzne. W takim razie pytanie: Ile rakich linków wrzucać i w jakich fragmentach artykułu (równomiernie rozmiesczać [początek, środek, koniec])?

Problem też jest z indeksowaniem podstron. Na stronie jest 17 podstron (każda powyżej 300 słów, często dużo więcej), a google przez 2-3 tygodnie zaindeksował tylko 2 podstrony + stronę główną. Aktywnie działam na socialach (Facebook, Twitter i Google Plus). Co zrobić, żeby wszystkie podstrony zostały zaindeksowane. (Jak dotąd tylko 1 organic z Google i 1 organic z Bing wpadł - przy praktycznie dwóch zaindeskowanych podstronach).

Proszę o wskazówki odpowiedzi.
      Dziękuję!
    • Przez mlody0072
      Od pewnego czasu buduję system indexacji linków, tak wiem na rynku jest ich już kilka ale na swoje potrzeby i znajomych postanowiłem coś takiego stworzyć, jako że od kilku miesięcy fajnie to funkcjonuje i procentowo sporo linków trafia do indexu i nie wypada to postanowiłem udostępnić to szerszemu gronu.

I w ten oto sposób powstał produkt http://gIndex.me

Aby nie było tak że piszę że się linki indexują i nie ma to pokrycia, na początek dam 10 kuponów dla 10 różnych osób na testy każdy kupon to pakiet 25tyś linków do indexera za darmo !
      Wystarczy się zarejestrować na  http://gIndex.me i podczas zamówienia pakietu 25 tyś linków (pakiet jednorazowy) podać kod free uaktywni nam się darmowy pakiet testowy. 
      Jak aktywować pakiet ? Najpierw wpisujemy kod rabatowy następnie wciskamy przycisk "Aktywuj kod rabatowy !" Pakiet zostanie aktywowany automatycznie. 

Kolejne zniżkowe kupony do wykorzystania w tym miesiącu to:
      - 40% na pakiet 100 000 linków dziennie - kod: 40PROCENT
      - 30% na pakiet 50 000 linków dziennie - kod: 30PROCENT
      - 20% na pakiet 10 000 linków dziennie - kod: 20PROCENT
      - 10% na pakiet 5 000 linków dziennie - kod: 10PROCENT

Oraz kod rabatowy PIO30 dla pakietów jednorazowych 30% rabatu:
      - pakiet 10 000 linków dziennie
      - pakiet 25 000 linków dziennie
      - pakiet 50 000 linków dziennie

Chcesz zniżkę na inny pakiet z oferty? napisz na maila lub PW.

Jak wygląda procent indexacji? Wiadomo że zależny to od miejscówki, wpisy typu podstrony blogów, precli, wpisy w katalogach indexują się w 100%, linki z xneolinksa, profile na forach itp 70-80%, poniżej kilka screenów z linków indexowanych i monitorowanych. Do testów wybierane były miejscówki gdzie nie ma noindex na stronach, np. w xneolinks jest taka funkcja aby odsiewać tego typu serwisy, jak tego nei zrobicie to wiadomo że monitoring indexowania pokaże mniejszy procent zaindexowania. Jeśli chodzi o czas indexacji to do 48godzin widać już spory skok, całość może zająć do 7 dni, potem ilość zaindexowanych linków się już nie zmieni.

Wpisy dodane kilka miesięcy temu nadal wiszą w indexie google, zatem można uznać to za trwałą indexację.

- na zakupione pakiety oczywiście wystawiam fakturę VAT, wystarczy założyć konto firmowe i uzupełnić dane,
      - pakiety aktywowane są automatycznie po opłaceniu, nie trzeba czekać na klepnięcie ręczne,
      - po zalogowaniu dostępne jest archiwum linków, można je pobrać w dowolnej chwili,
      - API – Jest Podczas dodawania paczek przez API są one oznaczane w systemie jako dodane przez API

Wszelkie pytania jak i sugestię przyjmę na klatę, zapraszam do dyskusji.

Kontakt: 
      Mail: bok@gindex.me Dane firmy: Piersa.pl Adam Piersa ul. Stefana Jaracza 18/28 07-409 Ostrołęka NIP: 7582220707  
    • Przez s_matysik
      Licytacja pakietu indeksacji 1 500 000 (1,5 mln) linków na rzecz leczenia żony naszego kolegi

Przedmiotem licytacji:

Przedmiotem licytacji jest specjalny pakiet 1 500 000 linków w systemie indeksacji RankIndexer.win. Pakiet ważny będzie 4 miesiące.
      Jest to pakiet specjalny przeznaczony tylko i wyłącznie na tą licytację w tym konkretnym celu.
      Nie ma takiego pakietu do zamówienia w RankIndexer, ale patrząc na obecne ceny wartość tego pakietu to około 1200zł.
      Dodatkowym plusem jest ważność konta przez 4 miesiące.

Zasady licytacji:

Licytację zaczynamy od 100zł. Licytacja będzie trwała 4 dni od napisania tego tematu.
      Po zakończeniu licytacji osoba która wygrała przelewa zadeklarowaną kwotę na konto Asi. Po potwierdzeniu przelewu przez @oldi aktywuję pakiet w RankIndexer.win.
      Termin na wpłatę po zakończeniu licytacji to 2 dni, jeśli zostanie przekroczony to wygrywa osoba druga.

Zapraszam do licytacji od 100zł

• Przez kevin19x
      Mam stronę 500 podstron i chciałbym do niej dodać kod google analistic. Czy muszę dodać ten kod w każdej z tych podstron ? Jak wykonać w sprawny sposób tego typu operacje ?