Skocz do zawartości

RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków


s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, mackoo napisał:

nie działa

kod rabatowy już działa:)

 

11 godzin temu, stania.info napisał:

listy donLinkage Premium do indexera wrzucony 10/22/2017

Sprawdziłem Twoją paczkę i generalnie z tego co widzę to katalogi na subdomenach domen "tanich rozszerzeń", w dodatku bez contentu we wpisach w większości. Dodatkowo jak sprawdziłem niektóre linki nie istnieją. Zanim wrzucasz do indexcheckera warto sprawdzić np. Link Checkerem w SB które linki istnieją.

Z doświadczenia wiem bo robiłem duże ilości zaplecza na tego typu domenach to te "tanie" rozszerzenia gorzej łapią site niż zwykłe "stare" rozszerzenia np. pl. Do tego testująch łatwo zauważyć że subdomeny jeszcze gorzej łapią site. Więc jeśli jest to subdomena na tanim rozszerzeniu, bez contentu i niepodlinkowana to są to praktycznie najcięższe linki do zaindeksowania. Zdecydowanie lepiej wchodzą nawet profile z XRumera.

 

Przykładowo screen indeksacji blastu z Xneolinks, paczka wrzucona 22 października

 

 

59fecddc81862_Zrzutekranu2017-11-05o09_41_22.thumb.png.e688f108015a2d29e9e8cc5c1e31ab7b.png

 

Edytowane przez s_matysik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Iguana napisał:

index checker z SB pokazuje praktycznie wszystko YES

Od jakiegoś czasu indeksację sprawdzam głównie IndexCheckerem.

ScrapeBox niestety nie jest dokładny, czasem pokazuje więcej zaindeksowanych linków niż w rzeczywistości a czasem mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet zamówiony w godzinach porannych, wykupiony przez DotPay. Do tej chwili cisza, pomimo, że wysłałem PW zaraz po opłaceniu. Przecież aktywacja powinna przyjść z automatu. Proszę o zwrot, rezygnuję, skorzystam z GIndexer'a.

 

#@@@@ 8 listopada 2017 Oczekujące na płatność 16.99 za 1 produkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DK_ Napisałem priv, czekam na rejestracje w panelu i zaraz Ci aktywuję, dorzucę bonus w ramach rekompensaty:)

 

Zdaję sobie sprawę z tej niedogodności, mam nadzieję że niedługo uda się to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RankIndexer.win przeszedł obecnie pełny redesing oraz wdrożyliśmy wiele usprawnień, które na pewno zauważycie. Obecnie już wszystko w systemie działa całkowicie automatycznie  Skuteczność indeksacji także stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie.

 

Poniżej screen indeksacji linków xneotrustlinks, ponad 92% po 5 dniach od wrzucenia.

 

trust-xneo-rank.thumb.png.8c3612ef6fbcc37e18dcc92e5cdd3e9c.png

 

 

Poniżej screen indeksacji linków mix profili z softów XRumer oraz Xneolinks. Ponad 81% po 5 dniach od wrzucenia

 

xr-rank-1.png

 

 

Jak pokazują powyższe screeny skuteczność systemu RankIndexer.win jest dla nas priorytetem.

 

Promocja Black Friday 2017

 

 

logo-rank-promo.jpg

 

 

Z okazji Black Friday do końca listopada jest promocja na wszystkie pakiety w RankIndexer – 60%

 

Kod rabatowy: bf2k17

 

https://rankindexer.win/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie panel do wrzucania linków znajduje się już panelu klienta w RankIndexer.win

Cały czas pracujemy nad system aby był jeszcze wygodniejszy w użyciu oraz jeszcze lepiej spełniał swoje cele.

 

Przypominam o promocji która trwa nadal w Cyber Monday oraz do końca listopada:

Rabat – 60% na wszystkie pakiety. Kod rabatowy: bf2k17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności