DK_

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. @MaxPan pytanie odnośnie systemu pod Xneolinks, instalowałeś ten software pod Windows 10? Jak się sprawdza? Planuję postawić mocniejszą maszynę z Core i7 / i9 + 32GB RAM. Od stycznia jest dostępna nowa wersja Windows 10 IoT 2019, okrojona z gier, Windows Store i Cortany. Z tego co widziałem na YT jest uruchomionych znaczniej mniej procesów systemowych. Wydaje się dobrym wyborem zamiast Windows Server: https://minipc.pl/systemy-operacyjne/microsoft-windows-10-iot-enterprise-ltsc-2019-value-pl https://minipc.pl/systemy-operacyjne/microsoft-windows-10-iot-enterprise-ltsc-2019-high-end-pl Drugie pytanie. Czy można jeszcze zakupić paczki PL-1 oraz PL-2? W lutym otrzymałem aktualizację do PL-3.
 2. Polecam aplikację według pomysłu Łukasza, strony postawione za pomocą SerpBooster'a są widoczne w Googe już po 3 dniach, a nie były indeksowane. Interfejs przyjazny, obsługa systemu user-friendly. 13.05 - start stron na 7 domenach, wzrost widoczny już od wczoraj.
 3. Problem rozwiązany, apache był skonfigurowany prawidłowo. Brakowało pliku ssl.php z listami domen dla protokołu https oraz pliku ssl_actions_cache.php z nazwami klas, gdzie ma być włączony SSL.
 4. Dodam jeszcze, że warto zainteresować się silnikiem thirtybees, bazującym na PrestaShop 1.6 (1.7 to pomyłka i nie ma sensu sobie zawracać tą wersją głowy). Chłopaki robią kawał świetnej roboty, poprawiono ponad 2500 błędów, kilka dni temu wyszła najnowsza wersja 1.0.4. Korzystam od pierwszej wersji, przyjemne wyniki w wyszukiwarkach dla produktów. Co istotne 99% dodatków do Presty jest kompatybilnych z thirtybees. Szczerze polecam! https://thirtybees.com/ https://forum.thirtybees.com/ Jeśli chodzi o hosting to polecam kylos Bronze, taki VPS w zupełności wystarczy. PS. Mam ponad 20 domen w nazwa.pl, już dawno miałem się od nich wynieść. Co polecacie w tej chwili? ovh czy premium?
 5. Witajcie, Zmagam się z następującym problemem. Korzystam z DirectAdmin'a na jednym z VPS'ów, na innych jest czysty Debian i nginx, którego zdecydowanie bardziej preferuję. Po włączeniu obsługi SSL dla jednej z domen, na którym stoi sklep internetowy mam błąd ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. Umieściłem w pliku .htaccess zalecane przez help DA przekierowania: RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] Dla jednej subdomeny powyższy wpis działa, strona wczytuje się po SSL. Stąd podejrzewam, że problem dotyczy właśnie tego pliku .htaccess. Siedzę już kilka godzin i nie mogę znaleźć co powoduje tą pętlę przekierowań. Plik .htaccess wygląda następująco: htaccess file: #AddHandler x-httpd-php53 .php RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] # use if needed: #RewriteBase / RewriteRule ^$ / [QSA] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ([a-z_]+?)_picture/(.*?)\.(?:jpg|png)$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,L] # some hosts need redirect: # RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,R,L] # redirects request to nonexisting CSS and JS to empty CSS/JS files [so you dont need to define module CSS/JS if you dont need it] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.css$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ stylesheets/core/no_css.css [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.js$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ javascript/core/no_js.js [QSA,L] # displays 404.html if IMAGE is not found RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_URI} images/.*?(png|jpg|gif) # ^^ may catch valid requests that contain "images/" and have image extension!!!! RewriteRule ^(.*)$ 404.html [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ index.php/$1 [QSA,L] # also OK RewriteRule ^(.*)$ index.php/%{REQUEST_FILENAME} [QSA,L] # define error pages ErrorDocument 404 error_page.php ErrorDocument 406 error_page.php ErrorDocument 500 error_page.php Natomiast konfigurację vhost wrzuciłem na pastebin, oczywiście jest to część, są jeszcze inne domeny kierujące na domenę *.pl: https://pastebin.com/wGvCBgmJ Będę wdzięczny za podpowiedź.
 6. Witajcie, Czy ktoś instalował SERPBoostera na własnym serwerze VPS i miał podobny problem z autoryzacją? Database_Exception [ 2 ]: mysqli::mysqli(): (HY000/1045): Access denied for user 'yourusername'@'localhost' (using password: YES) Edycja: wszystko gra, po rozpakowaniu zip'a odpalamy: /nasza_subdomena/install/install.php i podajemy potrzebne dane.
 7. DK_

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Pakiet zamówiony w godzinach porannych, wykupiony przez DotPay. Do tej chwili cisza, pomimo, że wysłałem PW zaraz po opłaceniu. Przecież aktywacja powinna przyjść z automatu. Proszę o zwrot, rezygnuję, skorzystam z GIndexer'a. #@@@@ 8 listopada 2017 Oczekujące na płatność 16.99zł za 1 produkt
 8. DK_

  [startup] - OmniADW

  Czy można nabyć wersję Premium obecnie czy dopiero ona powstaje?