Jump to content

Prośba o opinię na temat strony

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Zwracam się z prośbą o przedstawienie Waszych opinii na temat strony dthc.eu

Zastanawiam się nad gruntownymi zmianami, tylko nie wiem czy jest sens grzebać się w tym co jest, czy lepiej zbudować całą stronę od początku?

Wydaje mi się, że przydałoby się ją unowocześnić, bo jak na mój gust to wygląda trochę archaicznie i być może przez to trochę odpychająco dla klientów.. Chciałbym też, żeby była przejrzystsza i bardziej intuicyjna..

Gdybym chciał ją stawiać od początku to jak się za to zabrać, które kreatory byście polecali?

Strona tragedia.Takie strony to kilka lat wstecz
Nie tak do końca, ponieważ to jest specyficzny serwis produktów chemicznych, a nie cukierkowa strona dla niuń spa czy też solarium.

Jak dla mnie nic tej stronie nie brakuje i oddaje swój "techniczny" charakter :good:

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

przenoszę od odpowiedniego działu

stronka ok, chociaż oldschoolowa.  Nie ma tak modnego przewijania w dół. chociaż w nawigację okruszkową można by było zainwestować.

A czy nie  musisz udostępniać online kart charakterystyki ? wiem że w detergentach był taki obowiązek 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Czyli brak przewijania w dół uważasz za zaletę?

Mógłbym prosić o więcej informacji na temat tej nawigacji okruszkowej?

Karty charakterystyki udostępniane są na żądanie potencjalnego klienta, oraz oczywiście przy każdorazowym zakupie ;)

Brak niepotrzebnego przewijania uważam to za zaletę,

nawigacja okruszkowa czyli breadcrumbs navigation ułatwi bardziej przechodzenie o jeden poziom wyżej, szczególnie przydatne przy przeglądaniu oferty.

1464852697-U3.jpg

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

• 1 month later...

Za dużo wytłuszczonych linków w ofercie chemikaliów (jeśli już muszą  być to bez podkreśleń jeszcze w innym kolorze wygląda to słabo). Gdyby nie obrazek w tle to nie widziałbym czym firma się zajmuje na pierwszy rzut oka.  Napis "23LATA! DZIĘKUJEMY " Bardziej przykuwa uwagę niż logo.  Proponowałbym zlecenie komuś wykonanie nowej strony o bardziej nowoczesnym wyglądzie i odpowiednim doborze kolorów. Problem w tej stronie to też złe rozmieszczenie elementów strony :)

O matko, jaki staroć... Ale chemikom więcej do szczęścia nie jest potrzebne ;) Dla mnie też ta strona jest ok. Tylko ceny by się przydały, nawet czysto orientacyjne - np. podane dla kilku sztuk/gramów/ml produktu, dla kilkunastu, kilkudziesięciu. Aby klient chociaż mniej więcej wiedział - ja bym była akurat czymś zainteresowana, ale nie chce mi się pisać i pytać o cenę, wolę kupić w innym miejscu, gdzie cena jest podana.

Profesjonalne stoiska targowe - http://kornet.pl Proste strony internetowe, loga, wizytówki... --> moje projekty.