Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

"Domyślne sukcesy" będą dostarczane przeze mnie. Będzie baza raz na 3 miesiące dostarczana, a dla Premium na bieżąco codziennie.

 

Aktualnie jestem na etapie modyfikacji silników, w tym momencie przerabiam Pligg, bo można trochę wpisów z tego starego cmsa jeszcze wyciągnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualizacja za 5 minut:

DonLinkage 6.9.2 ::: 19/08/2019
  • poprawione dzialanie z recaptcha
  • poprawione dzialanie z solvemedia
  • poprawione wyswietlanie ilosci znalezionych adresow w podgladzie (dla harvestera)
  • poprawki harvestera
  • znaczace zmiany dla silnika pligg

PS. 28 sierpnia DonLinkage będzie miał 8 lat :) (nie licząc wcześniejszych wersji DonKata i DonPrecla z których powstał DonLinkage).

 

 

Obecna wersja zwiększa skuteczność na Pliggach z zera w górę. Warto przeorać bazy pligg ponownie, nie ma tego na pewno wiele, ale jeszcze kilkadziesiąt wpisów powinno się uzbierać (testowałem na garstce, ale wszystko ładnie wchodzi z wykorzystaniem 2captcha.com).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, okazwłoka napisał:

PS. 28 sierpnia DonLinkage będzie miał 8 lat :)

 

No i super, to jakie promocje nas czekają ? :D

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podlinkować raport i bardzo dużo czasu straciłem w „Opcja podlinkowania” na odnalezienie właściwego projektu. 


Może dało by się to usprawnić np. dodając w projekcie w polu „Akcja” opcje: „Podlinkowane raportu”.
Co tworzyło by np. nowy projekt w grupie – właśnie z podpiętym od razu podlinkowaniem raportu dla tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ważną aktualizację:

DonLinkage 6.9.4 ::: 29/08/2019
  • ważna poprawka optymalizacyjna (detektor, dodawanie wpisów)
  • dodane informacje do części skryptów
  • ważna poprawka zapisywania harmonogramu dla projektów
  • poprawki do silników artykułów
  • inne poprawki

 

Był poważny błąd przy edycji projektu, a dokładnie w wyborze harmonogramu (błąd występował od dodania podziału grupy podstawowej).

Drugi błąd istniał bardzo długo, detektor potrafił zajechać całą pamięć serwera, widoczne to było szczególnie na tych serwerach z 1GB ramu. Teraz już będzie śmigać.

Zmieniłem też nieco stronę z grupami, pobranie dat ostatniego sukcesu dla grup przy większej ilości danych (ilość grup i danych w raportach) czasem trwało kilkanaście sekund. Teraz zrobiłem wczytywanie tych danych po kliknięciu w przycisk.

 

Różnice w szybkości działania DonLinkage teraz powinny być bardzo widoczne.

 

No i jeszcze udało mi się zweryfikować kilka silników (dokładnie wszystkie z grupy artykułów). Więc tu powinna być widoczna poprawa w skuteczności.

Mam zamiar sprawdzić dokładnie wszystkie silniki.

 

No i przy grzebaniu tu i tam znalazłem kilka skryptów, które będą wprowadzone do DonLinkage i to dość szybko, bo nie są wymagające.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, okazwłoka napisał:

Drugi błąd istniał bardzo długo, detektor potrafił zajechać całą pamięć serwera, widoczne to było szczególnie na tych serwerach z 1GB ramu. Teraz już będzie śmigać.

 

Tak się właśnie zastanawiałem co tak muli.... teraz nieźle przyspieszyło faktycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szybciej :)

 

Cytat

Zmieniłem też nieco stronę z grupami, pobranie dat ostatniego sukcesu dla grup przy większej ilości danych (ilość grup i danych w raportach) czasem trwało kilkanaście sekund. Teraz zrobiłem wczytywanie tych danych po kliknięciu w przycisk.

Niestety to zmiana na gorsze.
Wcześniej można było szybko przeskanować grupy wzrokiem, a teraz trzeba najpierw w każda kliknąć. A to zajmuje decydowanie więcej czasu niż  nawet kilkanaście sekund.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Skalmar napisał:

Faktycznie szybciej :)

 

Niestety to zmiana na gorsze.
Wcześniej można było szybko przeskanować grupy wzrokiem, a teraz trzeba najpierw w każda kliknąć. A to zajmuje decydowanie więcej czasu niż  nawet kilkanaście sekund.  

 

Jest bardziej przejrzyście. Wydaje mi się, że  wcześniej strna była przeładowana danymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności