Skocz do zawartości

DonLinkage v6 - całkiem nowy polski seosoft do pozycjonowania, linkowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś będę zajmował się wszystkimi sprawami tu poruszonymi.

Z detektora adresy same się przerzucają do baz.

 

PS. Jest jakiś problem z realizacją harmonogramu w najnowszej wersji, też to badam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektor przerzuca do baz głównych, nie do prywatnych. Jeśli harvester zbiera adresy szybciej od detekcji, to adresy będą się z czasem gromadziły. Podeślij swój adres donlinkage na PW albo na maila, sprawdzę czy dobrze chodzi detektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest aktualizacja naprawiająca błąd związany z zatrzymywaniem dodawania - teraz powinno śmigać bez przerw.

 

Dzisiaj już nie zdążę nic więcej zrobić, ale podam informacje do poruszonych kwestii:

 

@kubak

- projekty będą domyślnie wyłączone. Testowałem już nie raz grupy projektów i gdy grupa jest wyłączona, to żadne z zadań w nim nie jest wykonywane. Jeśli możesz udostępnić ftp, to chętnie popatrzę na to.

- limit dodań jest orientacyjny, nie zostanie to poprawione, bo takie było zamierzenie. Ustawiona wartość nigdy nie zostanie przekroczona o więcej niż ustawiony parametr przy add.php w konfiguracja->crony. Czyli jeśli chcesz mieć większą dokładność musi ucierpieć prędkość

- problemów przy ustawieniu pauzy na więcej niż 9 godzin również nie zauważyłem. Tu też prośba o dostęp ftp w celu rozwiązania problemu

- problem z generowaniem linków to będzie raczej sprawa po stronie edytora wysiwyg, który dodaje formatowanie. Najlepiej wklejać linki przy wyłączonym edytorze i przełączyć gdy artykuł jest gotowy.

 

@N3MEZI5: Już teraz w następnej kolejności robię podlinkowanie w stylu v5 , filmiki też będzie można wstawiać z edytora do artykułów. Jeśli chodzi o mapy to muszę się rozejrzeć po necie, chyba że masz kodzik który powinien być wstawiony to zapodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dodam to.

75 zł netto i dodajesz przez miesiąc bez jakichkolwiek limitów do prywatnej bazy (w tym tygodniu lub w następnym dojdzie kolejne 500 adresów, wszystko na razie będzie postawione na około 150 IP, razem będzie już ponad 1000 adresów). Do tego mały pakiecik indeksowania, synonimów, codziennie nowe adresy z freshscraper.i4a.pl. Jak to wszystko zsumujesz to nie wychodzi tak drogo, kupując na dłuższy okres czasu niż miesiąc masz oczywiście taniej.

 

W zasadzie rozwój Donlinkage jest uzależniony od tego jak będzie schodziło premium, bo jak wiesz od 5 lat nie wziąłem ani jednej dodatkowej złotówki od nikogo za aktualizacje/support itd.

 

Edit. Oczywiście co jakiś czas będą się pojawiały promocje na Premium, to na pewno :) Pierwsza będzie dość szybko.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem pierwszą promocję na PREMIUM:

NIŻSZE CENY DO 20 czerwca:
30 dni - 75 PLN 60 PLN
60 dni - 140 PLN 110 PLN
90 dni - 195 PLN 160 PLN
120 dni - 240 PLN 200 PLN
150 dni - 275 PLN 225 PLN
ceny netto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator tekstów mógłby mieć możliwość tworzenia tekstów z frazami nas interesującymi, treść na temat :)

 

Frazy  tematyczne: {fraza1|fraza2|fraza3} lub Wybierz frazy kluczowe (z zapisanych w plikach).
Ile razy w tekście: x

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będę robił takich szczegółowych generatorów w Donku, tematyczność jest bo podajesz odpowiedni tagi generuje na taki, a nie inny. Frazy można sobie łatwo wkleić do wygenerowanych tekstów żeby osiągnąć odpowiednie nasycenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tematyczność jest bo podajesz odpowiedni tagi generuje na taki, a nie inny

Tematyczność jest wtedy, kiedy w tekście występują interesujące nas frazy. I tylko wtedy :)

Oczywiście, można robić ręcznie, jak wszystko :)

 

Testowo wybrałem frazę handel. W tekście ilość wystąpień - 0.

Akurat ten szczególik jest dosyć istotny.

 

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

75 zł netto i dodajesz przez miesiąc bez jakichkolwiek limitów do prywatnej bazy (w tym tygodniu lub w następnym dojdzie kolejne 500 adresów, wszystko na razie będzie postawione na około 150 IP, razem będzie już ponad 1000 adresów)...

 

Te miejscówki premium to katalogi? precelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi, precle, skrypt wyceniający stronę, skrypt statystyk SEO (w dwóch ostatnich można dać 5 linków w obrębie jednej domeny).

 

Dojdzie jeszcze skrypt ogłoszeń.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupiłem premium kilka dni temu i jestem zadowolony. wpisy do prywatnej bazy premium dodaje, indekser w pakiecie indeksuje, harvest zbiera adresy kilkukrotnie szybciej i więcej niż na zwykłym donku, dałem do zsynonimizowania kilka tekstów i jest ok. ogólnie naprawdę dobry pakiet za rozsądną cene

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności