Jump to content

Recommended Posts

teraztop.png

Zapraszam wszystkich forumowiczów do obejrzenia, co ciekawego mam do zaoferowania: http://www.teraztop.pl/sklep/

Dlaczego sklep z usługami SEO?

Jeśli prześledzicie historię mojego konta, zauważycie że od dłuższego czasu oferuję usługi dla pozycjonerów, agencji SEO oraz osób samodzielnie pozycjonujących swoje strony internetowe. Proces zamówień był dotychczas dość prymitywny i niewygodny - najpierw składanie zlecenia przez e-mail, czekanie na fakturę itd. Biorąc sobie do serca uwagi niektórych Klientów postanowiłem zebrać ofertę w postaci sklepu, wdrożyć płatności przez Dotpay, a tym samym - skrócić czas realizacji zleceń.

Co ciekawego u mnie znajdziesz?

Przede wszystkim działania ręczne. Różnego rodzaju zaplecza SEO (mniej lub bardziej rozbudowane, na expirkach lub świeżych domenach, zoptymalizowane, z podlinkowaniem lub bez), artykuły sponsorowane w prywatnej grupie blogów i prywatnych zapleczach, linki z komentarzy, profile Trust Rank oraz EDU/GOV, wielopoziomowe piramidy linków, SEO copywriting w języku polskim i angielskim, artykuły wyższej jakości na bloga.

Wisienką na torcie niech będzie usługa linkowania z forów, gdzie ręcznie zakładamy 50 profilów na 50 polskich forach z wysokim Trust Flow i piszemy po 5 postów. Po upływie tygodnia możemy dodać linki do Twojej strony, pojawią się przy każdym poście w postaci sygnatury lub pola Strona użytkownika. Wszystkie 250 linków dofollow, zróżnicowanie URL i anchor text.

Coś dla stałych Klientów

Cenię sobie osoby, które interesuje stała współpraca. Nie ważne, czy jesteś freelancerem czy prowadzisz agencję SEO - jeśli tylko będziesz zadowolony z moich usług i będziesz chciał regularnie z nich korzystać, napisz proszę a przygotujemy indywidualną ofertę cenową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ja też szanuję szybki kontakt

E-mail: sklep@teraztop.pl

Telefon: 570-009-292

Livechat: http://www.teraztop.pl/sklep/

Jesteśmy legalnie działającą firmą - wystawiamy FVAT! Zapraszamy do współpracy

Dane firmy:

Teraz Top Marcin Zając
ul. Juliusza Słowackiego 15/1.13
32-640 Zator
NIP: 549-244-10-42

Sklep z usługami SEO: www.teraztop.pl/sklep

Oferujemy m.in.: linki z forów, zaplecza SEO, piramidy linków

Korzystałem, mogę polecić ;) Mam nadzieję, że z czasem oferta się powiększy, a jakość usług zostanie utrzymana.

• Like 1

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

Zapisujesz się na newsletter by dowiedzieć się, że jednak musisz wysłać do nich email by otrzymać przykładowe realizacje :)

A ja myślałem że coś Wam na sklepie się nie załadowało - a tam faktycznie nic nie ma.

Te białe wielkie puste pola nie wyglądają za dobrze.

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

Dział z przykładowymi realizacjami powinien być gotowy do końca weekendu.

Te białe wielkie puste pola nie wyglądają za dobrze.

Możesz rozwinąć?

Dział z przykładowymi realizacjami uzupełniony, proszę więc osoby które zasubskrybowały o ponowne wejście na stronę, wyświetli się zawartość.

PS dzisiaj do 23:59 zniżka na linki z forów (zostało mi parę gotowych pakietów)

Też polecam TerazTop - dobry stosunek cena/jakość no i można się dogadać na jakieś modyfikacje w standardowej ofercie.

• Like 1

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Skorzystałem, zamówiłem, zaplecza odebrałem, polecam tego allegrowicza ;) Wykonanie na top top, zapleczówki nie wyglądają jak precle a jak strony tematyczne zgodne z życzeniem. Wszelkie uwagi zostały uwzględnione, oby tak dalej!

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Także mogę powiedzieć dobre słowo o TerazTOP, gdyż współpracuje z Marcinem kilka miesiecy i naprawdę polecam, nasz kontakt biznesowy jest bardzo dobrze dopracowany i to właśnie lubię Profesjonalizm!

Mamy świetnie dopracowany nasz harmonogram, i to mi ułatwia współprace z Marcinem.

W kwesti finansów jesteśmy zawsze na bieżąco!

:peace:

Usługa wykonana szybko, bardzo dobry kontakt. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lars
      Dożywotnie linki dofollow z prywatnych witryn i Web 2.0 z tematycznych podstron 
      Różne rodzaje podstron z tekstem do 500 zn, np.: 
      zdjęcie z tekstem, podstrony z filmami YT plus tekst, prezentacja strony WWW, krótki artykuł, strony tagów, link w miejscu przeznaczonym na komentarze, inne.
      Domeny główne, subdomeny, Web 2.0 (często wieloletnie)
      Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Podlinkowane
      Dożywotnie oznacza że linki na cały czas funkcjonowania serwisów.
      Cena netto 2,00 zł.
      Minimalna ilość zamówienia 70 szt.

============================================
      Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
      Uwagi: 
      Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
      Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 

Oferta freelancera 
      Faktury VAT z useme. 

Kontakt: 
      Priv lub poczta35@rocketmail.com 

Zapraszam 
    • By Lars
      Dożywotnie linki dofollow z prywatnych witryn i Web 2.0 z tematycznych podstron 
      zdjęcie z tekstem, podstrony z filmami YT plus tekst, prezentacja strony WWW, krótki artykuł, strony tagów, link w miejscu przeznaczonym na komentarze, inne.
      Domeny główne, subdomeny, Web 2.0 (często wieloletnie)
      Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Podlinkowane
      Cena netto 2,00 zł.
      Minimalna ilość zamówienia 50 szt.

Uwagi: 
      Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 

Oferta freelancera 
      Faktury VAT z useme. 

Kontakt: 

Zapraszam 

• By Lars
      Wykonam skuteczny linkbuilding

I. Dożywotnie linki dofollow w tekstach tematycznych
      Mocne linki w artykułach tematycznych w prywatnych domenach.
      Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Zdjęcie lub zdjęcia, Linkowanie wewnętrzne - tagi, Całość podlinkowana - profile lub web 2.0 lub to i to.
      Na potrzebę zlecenia wykonania publikacji wykorzystane są oryginalne artykuły które następnie poprzez ręczną synonimizację i ewentualne inne metody są wykorzystane do stworzenia wszystkich potrzebnych tekstów.
      Artykuły tematyczne, sensowne, gramatyczne, unikalne. 1500-2000 znaków. 
      Ilość publikacji na 1 temat minimum 10
      Cena netto 5 zł./szt.
      Minimalna ilość zamówienia 20 szt.
      ---------------- II. Dożywotnie linki dofollow z prywatnych witryn z tematycznych podstron 
      zdjęcie z tekstem, podstrony z filmami YT plus tekst, prezentacja strony WWW, krótki artykuł,inne,
      Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów,
      Ilość publikacji na 1 temat minimum 10
      Cena netto 2,00 zł.
      Minimalna ilość zamówienia 50 szt.
      ==================================
      III. Mocne linki w konstrukcji silosa, zoptymalizowana piramida
      Oferuję wykonanie linków w prywatnych witrynach w konstrukcji silosów tematycznych wraz z mocnym linkowaniem zewnętrznym.
      Mocne linki z artykułów tematycznych, zoptymalizowanych pod kątem przepływu mocy i mocno podlinkowanych wewnętrznie i zewnętrznie 
      Silosy – grupa podstron powiązanych tematycznie, połączonych w strukturze linków. 
      W skład oferty wchodzi:
      Artykuł z linkiem w prywatnej witrynie w domenie,  Zoptymalizowane podlinkowanie wewnętrzne ( w ramach silosu, tematyczne anchory),  Zoptymalizowane podlinkowanie zewnętrzne   Link 
      Dofollow  Na cały czas funkcjonowania witryn Umieszczony w treści artykułu lub pod artykułem  mogą  być różne rodzaje stron (serwisy z artykułami, strony marketingowe, inne) Zróżnicowane IP, w tym dedykowane, Zróżnicowne DNS-y, Artykuły tematycznie powiązane z linkowaną stroną, 1500-2000 zn.  Tym co stanowi o skuteczności oferowanych linków jest zoptymalizowane linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne 
      Linkowanie wewnętrzne 
      Linkowanie wewnętrzne odbywa się w ramach silosa, czyli podstrona z artykułem jest podlinkowana z innych podstron o tej samej tematyce. 
      Silos zbudowany w konstrukcji tagu. Linkowanie wewnętrzne odbywa się od strony tagu oraz drugiego postu z tego samego tagu.  
      Linkowanie zewnętrzne 
      Podlinkowane podstrony z artykułem, stroną tagu i drugim postem.  
      Linkowanie zewnętrzne z różnych źródeł, mogą to być: 
      Profile, 
      Web 2.0 
      100 x artykuł 
      100 x strona tagu 
      100 x post  

Ceny netto: 
      10 linków - 200 zł 
      20 linków - 360 zł 
      30 linków - 480 zł 
      40 linków - 560 zł 
      50 linków - 600 zł 
      Termin realizacji- 14 dni roboczych. 
      Uwagi: 

Oferta freelancera 
      Faktury VAT z useme. 

Kontakt: 

Zapraszam 
    • By Lars
      1. Skuteczna Piramida SEO - publikacje artykułów klienta w prywatnych serwisach+podlinkowanie

A. 1 tier
      Zróżnicowane IP, w tym dedykowane. Zróżnicowane dns-y. Linkowanie wewnętrzne - z odpowiednimi anchorami. W cenie artykuły około 500-1200 zn Linki w artykule - max 2. Linki dofollow. Artykuły z linkami publikowane są przez cały czas funkcjonowania serwisów. Rodzaje serwisów: Serwisy z artykułami, inne rodzaje serwisów, Podlinkowanie - m.in.: profile B. II tier
      Zarówno artykuły jak i podstrony linkujące wewnętrznie (strony tagów i inne artykuły) podlinkowane profilami i web 2.0. 

Ceny netto:
      10 publikacji - 200 zł
      20 publikacji - 360 zł
      30 publikacji - 480 zł
      40 publikacji - 560 zł
      50 publikacji - 600 zł

Termin realizacji- 14 dni roboczych.

2. Linki Dofollow na forach - profil, stopka, wpis

Wykonam Linki Dofollow 
      prywatne domeny, linki są umieszczane: w profilu - 2 (strona WWW + O mnie), w stopce - 1, we wpisie - 1, czyli przy jednym koncie 4 linki, skrypty głównie WP, może być też Joomla i inne, strony na których zamieszczony link zaindeksowane, mocno podlinkowane, anchor w formie url-a, frazy, brandu, zróżnicowane IP, w tym dedykowane, zróżnicowane dns-y. Określenie "dożywotnie" z tytułu oferty znaczy że linki aktywne są przez cały czas funkcjonowania danej strony.
      Linki mogą służyć zarówno do linkowania strony docelowej jak i podlinkowania zaplecza.

Cena netto za jedno konto (4 linki) - 4,00 zł
      Min. ilość zamówienia: 50 szt. (200 linków).
      Termin realizacji 14 dni roboczych.
      Uwagi:

Oferta freelancera
      Faktury VAT z useme.

Kontakt:
      Zapraszam
    • By Lars
      Wykonam Linki Dofollow
      prywatne domeny, subdomeny, web 2.0,  próżnego rodzaju strony - m.in.: mogą to być serwisy z artykułami, serwisy marketingowe, katalogi firm, inne, prywatne domeny - skrypty głównie WP i Joomla jednak mogą być inne, strony na których zamieszczony link zaindeksowane, mocno podlinkowane, linki Dofollow mogą być opublikowane: na stronach z  artykułami, ze zdjęciami, z video, z opisami firm, z ogłoszeniami, na stronach tagów, w miejscach przeznaczonych na komentarze, w innych miejscach, anchor w formie url-a, frazy, brandu, zróżnicowane IP, w tym dedykowane, zróżnicowane dns-y. wewnętrzne linkowanie. Określenie "dożywotnie" z tytułu oferty znaczy że linki aktywne są przez cały czas funkcjonowania danej strony.
      Linki mogą służyć do linkowania strony docelowej.

Cena - 1,20 zł za sztukę netto.
      Min. ilość zamówienia: 100 szt.
      Termin realizacji 14 dni roboczych.

Uwagi:

Oferta freelancera
      Faktury VAT z useme.

Kontakt:
      Zapraszam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy