Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

@olek69 - taki post może napisać każdy. Nie mówię, że to fake. Ale gdy ktoś zakłada anonimowe konto na forum, żeby napisać że jakiś produkt jest zły albo dobry, po czym na zawsze znika, to kto ma w to uwierzyć?

@okazwłoka - mam nadzieję, że sytuacja zostanie wyjaśniona w najbliższym czasie jak tylko ten Pan się skontaktuje ze mną. Oczywiście jeśli taka sytuacja miała miejsce.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie!

Pojawiły się w ostatnim czasie kilka nowych usług na SEOsklep24.pl, które teraz prezentujemy w tym temacie:

Pakiety Linków MIX Trust Rank:

https://seosklep24.pl/75-piramida-linkow-mix

Zaplecze SEO na WordPress:

https://seosklep24.pl/zaplecze-pozycjonerskie/378-zaplecze-seo-na-wordpress.html

Zapraszam serdecznie do składania zamówień.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!

Dawno się nie odzywałem w tym temacie. Powodem tego jest ciągły brak czasu ze względu na realizację aktualnych projektów oraz pomysłów związanych z publikacją nowych usług dla Was!

Korzystając z okazji chciałbym Was zapytać jaka tematyka prywatnego zaplecza na wordpress interesowałaby Was najbardziej.

Może macie jakieś propozycje? Piszcie śmiało!

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety – przygotowaliśmy dla Was kilka prostych pytań. Udzielenie odpowiedzi w ankiecie SEOsklep24.pl jest proste – zajmuje zaledwie kilka chwil. Dzięki uzyskanym informacjom będziemy mogli jeszcze lepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb!
W ramach podziękowania za poświęcony czas, SEOsklep24.pl zrealizuje usługę zdobycia 10 Linków Trust Rank z profili na polskich forach z anchorem – ZUPEŁNIE ZA DARMO!.

Wypełnij ankietę już teraz i ciesz się darmowymi linkami!

Ankieta SEO - https://blog.seosklep24.pl/ankieta/

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

@tomtajchman - w ostatnim czasie muszę przyznać, że jest trudno się z Nami skontaktować telefonicznie. Jest to związane z dużą ilością projektów, które realizujemy. W sytuacji, gdy nie odbieramy telefonu prosiłbym o kontakt na maila. Odpisujemy zawsze na wszystkie maile do 24h.

Pozdrawiam

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie będę ukrywał, że Pan Jakub poprosił mnie o dodanie posta na forum po tym jak podziękowałem mu za efekty jakie stały się faktem po zakupie wytypowanych przez Niego pakietów. Strona weszła obecnie na pozycję nr 2 (drugi zestaw pakietów nie jest jeszcze zakończony) na dosyć trudne hasło, wcześniej oscylowała między 11 a 15 miejscem, próby samodzielnego linkowania nie zdawały egzaminu., poprosiłem o jakąś propozycję, po jej otrzymaniu wykupiłem pakiet i jestem zadowolony. Dodam tylko, że nie były to katalogi bo to każdy może sobie sam ogarnąć najlepiej, takie jest przynajmniej moje zdanie. Jak najbardziej polecam. Czytając poprzednie posty nie do końca zadowolonych klientów stwierdzam, że seosklep to nie firma pozycjonująca, która sama wszystko wymyśla i realizuje od podstaw, jest to poprostu sklep jak każdy inny, jeśli ktoś nie potrafi przekazać informacji (czego oczekuje) w sposób całkowicie jasny to nie powinien z takiej usługi korzystać (bądź powinien pytać dwa razy). Nie ukrywajmy, że są firmy pozycjonerskie, które nie posiadając własnego zaplecza wykupują pakiety w sklepach seo a następnie doliczając swoja marżę kasują klienta podwójnie. I nie jest to coś złego w moim mniemaniu. Wiele jest obecnie firm z różnych branży, które działaja w sposób pośredni, dzięki nim klient zamawia to co chce z dobrym skutkiem, Natomiast podkreślę, że u Pana Brożyny, przedstawiając wszelkie informacje dotyczące danej domeny można liczyć na fachową pomoc, dodajmy, że nieodpłatną i do niczego nie zobowiązującą.

Polecam firmę odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!

 

 

Dawno nie udzielałem się w tym temacie ale mam nadzieję, że poniższa informacja Wam to wynagrodzi :)

 

 

Chciałbym Was poinformować i zachęcić do skorzystania z najnowszej oferty związanej z Zapleczem SEO na platformach WEB 2.0!

 

Co oferujemy w ramach usługi?

 

• Założenie indywidualnego e-maila

• Stworzenie konta na platformie WEB 2.0 ( Weebly.com, Wordpress.com, Jigsy.com, Tumblr.com itp. )

• Zbudowanie strony i jej podstawowa konfiguracja (włączenie standardowej szaty graficznej)

• Publikacja 3 tematycznych, unikalnych artykułów 800-1200 znaków + zdjęcia i video (artykuły są wliczone w cenę zaplecza)

• Optymalizację założonego bloga - ustawione są metatagi, nagłówki, h1, h2, strong, słowa kluczowe w treści itd.

• Dopasowanie bloga do zleconej tematyki

• Stworzenie odrębnych kont na portalach: Delicious.com, Twitter.com oraz Tumblr.com i podlinkowanie nowo założonej strony celem szybszej i naturalnej indeksacji.

 

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://seosklep24.pl/398-zaplecze-seo-web-20.html

Pozdrawiam

 Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dla Naszych aktualnych oraz przyszłych klientów mamy prezent!

 

Jeśli chcesz sprawdzić ZA DARMO jak działa płatny system wspomagający indeksację linków SEO to dobrze trafiłeś!

 

Wystarczy, że:

 

- wyślesz plik .txt z linkami, które chcesz zaindeksować na maila indeksacja@SEOsklep24.pl
- z jednego adresu e-mail można przesłać maksymalnie 1000 linków w ciągu tygodnia do indeksacji!
- każdy otrzyma potwierdzenie na maila odnośnie wrzucenia linków do systemu wspomagającego indeksację SEO!

 

Zapraszam do skorzystania z promocji, która na pewno będzie ograniczona czasowo.

 

 

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie!

 

 

Chciałbym Wam przedstawić kilka nowych usług dostępnych na SEOsklep24.pl! Wkrótce dojdzie jeszcze kilka Państw. Jeśli ktoś jest zainteresowany profilami z innych Państw niż oferowane poniżej to zapraszam do kontaktu. Postaramy się pomóc w pozyskaniu linków z tych Państw!

 

Ręczne mocne profile Trust Rank na

domenach .CO.UK / .DE / .CZ / .IT !

 

 

SEOsklep24.pl właśnie uruchomił nową ofertę, w której udostępniamy możliwość zamówienia usługi polegającej na założeniu profili wraz z linkiem na stronach i forach osadzonych na domenach z prefiksem .co.uk / .de / .cz / .it .

 

 

 

Co oferujemy w ramach usługi?

 

  • Stworzenie 25-150 profili osadzonych na mocnych domenach .CO.UK / .DE / .CZ / .IT !
  • Każda strona posiada różny adres IP!
  • Każda strona posiada różne serwery DNS!
  • Linki dodawane są ręcznie tak aby wyglądały na najbardziej naturalne dla Googla!
  • Możliwość dodania domeny głównej, subdomeny lub podstrony!
  • Usługa zostanie zrealizowana do 7-14 dni roboczych!
  • Szczegółowy raport po zakończeniu usługi linkowania - w raporcie znajdą się dane logowania dla profili oraz e-mail'a założonego na potrzeby zlecenia.

 

Dostępne pakiety:

 

25-linkow-z-couk.jpg

 

25 profili Trust Rank z .CO.UK

 

Cena: 50zł

 

50 profili Trust Rank z .CO.UK

 

Cena: 100zł

 

100 profili Trust Rank z .CO.UK

 

Cena: 200zł

 

150 profili Trust Rank z .CO.UK

 

Cena: 299,99zł

 

 

25-linkow-z-de.jpg

 

25 profili Trust Rank z .DE

 

Cena: 50zł

 

50 profili Trust Rank z .DE

 

Cena: 100zł

 

100 profili Trust Rank z .DE

 

Cena: 200zł

 

 

25-linkow-z-cz.jpg

 

25 profili Trust Rank z .CZ

 

Cena: 50zł

 

50 profili Trust Rank z .CZ

 

Cena: 100zł

 

 

25-linkow-z-it.jpg

 

25 profili Trust Rank z .IT

 

Cena: 50zł

 

50 profili Trust Rank z .IT

 

Cena: 100zł

 

 

 

Więcej informacji na temat oferowanej usługi znajdziesz klikając w powyższe linki!

 

 

 

Kontakt:

GG: 4826437
mail: j.brozyna@seosklep24.pl
tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
ul. Wałowa 12
38-230 Nowy Żmigród
NIP: 6852245474

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rozpoczynając przygodę z samodzielnym pozycjonowaniem zamówiłam kilka pakietów z linkami i porównałam jakość stron, zaindeksowanie linków itp.  Muszę przyznać, że zakupy u Jakuba okazują się na tym tle korzystne, chociaż trafiłam też na równie dobre u kogoś innego ..... Dzięki za indeksację tych linków gdzie jej nie było. Rok niedługo się kończy więc czekam na jakieś świąteczne promocje. Myślę, że w przyszłości jeszcze skorzystam z zakupów w SEOsklep24, pod warunkiem, że ostatni zakup 200 też się okaże skuteczny . Teraz poczekam na efekty z ostatniego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, chciał bym zapytać jakie linki najlepiej kupić aby zwiększyć trust flow i citation flow, analizując stronę w majestic chciał bym zwiększyć liczbę kropek na wykresie. Pozdrawiam

 

Zapraszam na moje strony: Ciekawostki, teksty na zamówienie, jeśli potrzebujesz dobrych tekstów, zapraszam do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


analizując stronę w majestic chciał bym zwiększyć liczbę kropek na wykresie

 

To może wrzuć screena i zaznacz, jaki ma być dokładnie rozkład kropek ? Teraz trochę za mało niestety info, żeby Ci dać precyzyjną odpowiedź ...

  • Like 1

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności