Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądam czasem do tematu Jakuba i dziwie się, że tak mało komentarzy - leenie! :P

Już nie raz skorzystałem z jego usług (i polecałem także moim klientom), tak więc wypadałoby przynajmniej raz zostawić coś od siebie :)

Jakościowo i cenowo sklep wypada bardzo dobrze. Raporty zawsze w kilka godzin, bez problemu z fakturami (niestety nie mogę tego powiedzieć o wszystkich...). Mam nadzieje, że tylko na takich kontrahentów będę zawsze trafiał (i nie przesadzam z wazeliną ;-) - szczerze polecam ).

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja czekam już miesiąc na wykonanie zlecenia - dodanie do 112 katalogów....

Witam.

Katalogowanie zostało już zakończone. Raporty są wysyłane z małym opóźnienie, ponieważ tak informowałem na stronie sklepu iż w dniach od 19 września miałem nagły wyjazd służbowy.

Klienci, którzy zlecali katalogowanie i zostało ono zakończone przed 20 września otrzymają raport jutro.

Czasami zdarzają się takie sytuacje.

Oczywiście z góry za zaistniałą przepraszam.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony z obsługi technicznej. Całkowity brak kontaktu. Pisałem do zakładki zgłaszania błędów i do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi, totalnie olewają wiadomości tam wysyłane.

Postaram się napisać tutaj co jest nie tak to może pomogą!!

Dodałem domenę xxx.pl do katalogowania. Katalogowanie skończyło się nie dodając do całej listy katalogów. Miała być aktualizacja i niby taka była ale nie rozwiązała problemu, gdyż katalogowanie nie ruszyło. Z czasem doszło kolejnych katalogów więc postanowiłem ustawić, aby dodawał do reszty w których jeszcze wpisu niema. Gdy ustawiłem aby system sam pobrał brakujące katalogu zabrał mi punkty za katalogowanie całej domeny od nowa. Napisałem do suportu i brak reakcji. Mam rozumieć, że zostałem oszukany i punkty nie zostaną zwrócone? Szkoda bo chciałem systematycznie dodawać wszystkich swoich klientów do bazy.

Mam nadzieję, że support tym razem zainterweniuje i odpisze na wiadomość.

Witam.

Troszkę nie rozumiem Pana wpisu oraz pretensji, które Pan kieruje do mojej firmy.

Czy na pewno chodzi Panu o SeoSklep24.pl?

My nie mamy żadnego systemu do katalogowania itp. Oferujemy usługę katalogowania itp.

Każdy klient otrzymuje zawsze odpowiedzi i kontakt z Nami jest bardzo dobry.

Chyba pomylił Pan systemy.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam nadzieję, że zainteresuje Was kilka ofert, które zaprezentuję poniżej. Z racji tego iż nie mam za dużo czasu na wprowadzenie płatności online w sklepie musimy sobie pomagać AlleDrogo ( Allegro :P ).

Daje to Wam możliwość zapoznania się z większą ilością pozytywnych komentarzy na temat SeoSklep24.pl oraz zapłacenia szybkim przelewem PayU.

RĘCZNE SEO KATALOGOWANIE PR3 | 150 KATALOGÓW |

Cena: 29,99zł

SEO KATALOGOWANIE 126 Katalogów | PR0-PR6 - EFEKTY

Cena: 39,99zł

SEO KATALOGOWANIE 330 SEOKATALOGÓW | Grupa lozik'a

Cena: 49,99zł

Oczywiście całą ofertę, która systematycznie się powiększa możecie sprawdzić na

SeoSklep24.pl

Jak tylko znajdę troszkę więcej czasu to zabiorę się za wprowadzenie płatności online do sklepu tak abyście mogli w szybki i łatwy sposób zrealizować przelew.

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności