Skocz do zawartości

Brak wzrostu ruchu


pitreq_

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną braku wzrostu ruchu? Od mniej więcej roku ciągle dorzucam linki, co miesiąc od kilkunastu do kilkuset. Przeważnie są to linki:
- z blogów
- z for (posty, profile)
- katalogi
- czasami jakieś sponsorowane artykuły

Jak od roku stoję i mam te +-4000 uniq miesiąc to mam. Linkuje główną stronę jak i kategorie by zdobyć ruch z długiego ogona. Wiadomo konkurencja nie śpi ale chyba jakiś minimalny wzrost by mógł być co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiamy magiczną kulę... 
Frazy jakie pozycjonujesz poszły w górę? . Filtru nie przyłapałeś? .. Może to max w tej branży
Spróbuj czegoś nowego jakaś kampania reklamowa.. ewentualnie porzucaj koty i cycki na fanpage z odnośnikiem do strony :P

Najnowsza muzyka i nie tylko na https://nuteczki.top a dla kobiet ploteczki na https://ebabki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno aktualizacja strony i dodawanie nowych treści w tych czasach bardzo dużo pomaga :)

 

A w których czasach to nie pomagało? nabijasz posty i tyle...

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawałem kiedyś cyklicznie przez 3-4 miesiące i nic... Powoli tracę siły i chęci by coś dalej działać ze stroną.

 

To może własnie o jest powodem. Dodawaj 1-2 na tydzień ze słowami kluczowymi i zobaczysz czy to coś da. A wydaje mi się ze powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już nie wystarczy dobrze opisany pensjonat okolica?

Nie, nie wystarczy, poza tym cóż to znaczy "dobrze opisany" ?? Zastanów się co ludzie biorą pod uwagę wybierając miejsce pod agroturystykę ? Jak szukają noclegów ? Weź pod uwagę, że są coraz bardziej wymagający ;) .



Upraliśmy pościel i wywietrzyliśmy pokoje..

To może być również ciekawe i przyciągające turystów - na przykład pokój z zapachem siana które jest pod materacem/pościelą ... ;) 

Chcesz zarabiać na agro - bądź oryginalny wyróżniaj się z "tłumu" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności