Jump to content

Hagen

Forumowicze
 • Content Count

  838
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Hagen

 1. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Teraz to się czepiasz.
 2. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Mion i to własnie różni webdesigner'a od back-end developer'a. Dla Ciebie whitespace jest zbyt dużo, a dla mnie jest idealnie ;). Posiedź na dribbblu / behance i prześledź projekty chociażby samych LP ;), a sam się przekonasz jaki design się teraz robi ;).
 3. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Zmieniłem adres strony firmowej na https://plusone.pl/
 4. Dzięki za opinie. Weszło parę zmian.
 5. Witam. Chciałbym zaprezentować stronę firmową. Czekam na konstruktywne opinie Adres: http://plusone.pl/
 6. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Jeszcze nie wszystko działa, ale w sumie już można wstępnie zaprezentować. Zapraszam: http://miloweb.pl/
 7. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Zacna krytyka Ps. odwiedziłem Twojego bloga i tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie trzeciorzędne zaplecze... Pozdrawiam
 8. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Jeszcze kilka poprawek i finish
 9. Doceniam Twój wysiłek :), lecz nie powiedziałeś mi nic czego bym nie wiedział. Tak jak na początku napisałem, chodzi mi głównie to tagi -.-.
 10. Chyba źle mnie zrozumiałeś. Tylko nagłówek h1 będzie stały dla całej strony.
 11. Masz racje, lecz takie działania są działaniami standardowymi. Może dokładniej opisze o co mi chodzi. W h1 na stronie głównej jak i podstronach będzie zawsze ten sam tekst ze słowem kluczowym, nagłówki h2 będą tytułami, w których będą słowa kluczowe, w tekście będzie 1 max.2 słowa kluczowe + do tego chciałem wrzucić tag w h3, gdyż dla jednego artykułu będzie przypisany tylko jeden tag, w którym będzie samo słowo kluczowe. Takie działania mogą mieć, pozytywny jak i negatywny wpływ, dlatego zanim dokonam zmian wolę to przedyskutować heh.
 12. Co myślicie o tym, aby tagi upchać w nagłówki np.: jeden artykuł będzie posiadał jeden tag(dla jasności, w tagu będzie znajdowało się słowo kluczowe -.-). Ktoś kiedyś, coś takiego robił? Może to mieć jakiś pozytywny wpływ na rankowanie strony ?
 13. Lepiej zainwestować kilka złotych w książki, do których zawsze można wrócić, a tego czego nie znajdziesz w książkach, z pewnością znajdziesz w google. To kwestia twojego zaangażowania.
 14. Sorry, źle zinterpretowałem twoje zapytanie.... W takim razie musisz znaleźć w pliku szablonu functions.php kawałek kodu podobny do poniższego w którym odnajdziesz wyrażenie "footer-widget". Następnie nagłówek zmieniasz w 2 ostatnich linijkach tego kodu. $args = array( 'name' => sprintf( __( 'Sidebar %d' ), $i ), 'id' => "sidebar-$i", 'description' => '', 'class' => '', 'before_widget' => '<li id="%1$s" class="widget %2$s">', 'after_widget' => "</li>\n", 'before_title' => '<h2 class="widgettitle">',
 15. Więc mówię po raz kolejny, że w footer masz wsadzony widget, który wyświetla Ci kategorie. Jeżeli chcesz zmienić nazwę "KATEGORIE" na inna to robisz to w widgetach...
 16. Zajrzyj do widget'ów...
 17. Skoro szukasz jakiegoś rozwiązania, zamiast sam stworzyć taki serwis od podstaw to wypowiedź Mion'a jest jak najbardziej na miejscu. Po co brnąć w coś o czym nie ma się zielonego pojęcia.
 18. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Dzisiaj / jutro zamierzam skończyć projekt. Tymczasem kolejny shot strony ofertowej.
 19. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Tej Pani zapewne nie będzie heh. Musiałem przetestować paletę barw, która będzie dobrze współgrała z górną częścią strony (ta wydaje mi się odpowiednia). Cała góra ma współgrać ze sobą, a że jest ciemna to nie mogę sobie pozwolić na jakiś większy kontrast pomiędzy elementami. Z szybkością strony na pewno nie będzie problemu
 20. Hagen

  Hagen - Portfolio

  Projekt strony firmowej, jeszcze w trakcie dopieszczania, ale pochwalić się już można :). Co myślicie ?
 21. Grafika na samej górze o którą chodzi jest po prostu wyśrodkowana, a Pana z odkurzaczem nie widać, gdyż masz za małą rozdzielczość. Co więcej ta grafika ma 3300px szerokości ^^, co jest kompletnie bez sensu. Standardem jakim się przyjmuje dla dużych grafik jest max 1920px, a główne elementy w dużych grafikach powinny znajdować się maksymalnie do 1280px. Ogólnie strona jest BRZYDKA i ODPYCHAJĄCA. Niema w niej nic interesującego, co by mogło przyciągać uwagę. Jeżeli za nią zapłaciłeś to z całego serca współczuje, gdyż darmowe szablony są dużo bardziej atrakcyjniejsze.
 22. Hagen

  Sidebar

  Wyślij mi na PW całą zawartość pliku sidebar.php
 23. Hagen

  Sidebar

  Nie trzeba wtyczki. W pliku szablonu sidebar.php zamieść ten kawałek kodu: if(is_single('1,2,3,4')) { // bez sidebar } else { // zawartość sidebar } Tam gdzie masz 1,2,3,4 wpisujesz id wpisów po przecinku dla których sidebar ma się nie wyświetlać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy