Skocz do zawartości

Jak to w końcu jest z unikalną treścią, a pozycją w Google?


kair4

Rekomendowane odpowiedzi

@Konik^Morski No to jak nie widzę, to może polecisz mi  jakieś fajne miejsce gdzie je zobacze? :)) #zadarmo #pokolenieigrek

pio.png

Wiem, że Asrefs i Madżestiki to nie wyrocznie, przeczesałem innymi programi też. Nie rozumiem dlaczego to rankuję. Komuś się chciało przy takiej stronie wszystkie boty blokować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to jak nie widzę

to rozglądam się za inną branżą ? 1 domena ma setki beelek, na resztę nie patrzyłem, pewnie podobnie.

 


Komuś się chciało przy takiej stronie wszystkie boty blokować?

tu widać nie chciało, ale boty się blokuje często ze względu na efektywność i oszczędność zasobów na poziomie całego serwera 301, a potem dorzuca tylko kolejne stronki - także to nie ma nic do rzeczy.

 


Nie rozumiem dlaczego to rankuję

czyli wracamy do pkt.1 - jedwabniki.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://prnews.pl/analizy/hodujesz-dzdzownice-lub-jedwabniki-zaplacisz-nie-jeden-a-dwa-podatki-63196.html

Za dużo podatków  :palacz: Mówisz, że ma. Rozumiem now-how. Trudno :nauka: Reszta jest spoko tej jednej domeny nie rozumiem. Może uda mi się samemu dorwać lepszę narzędzie.

*know-how oczywiście :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności