Skocz do zawartości

okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Na promocji rzeczywiście zeszło więcej niż się spodziewałem.

 

Aktualnie jest dołożone do pieca (widać to po liczniku na stronie głównej) i powinno się rozładować do 3 dni maksymalnie, a nie lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie zorientowaliście, że te metody indeksacji już nie d9ziałają? :) Tak gdzieś od miesiąca przynajmniej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden  przeczytaj konkretnie to co napisałem (bez złośliwości).

@blake - jeszcze działa. Przed momentem sprawdziłem pierwszą z brzegu paczkę (profile k2) i na 25 sprawdzonych 5 zaindeksowanych. Na k2 to bardzo dobry wynik (paczka przerobiona 7 kwietnia).


@Yeden - znam wielu co gdyba.

Edytowane przez okazwłoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Okazwłoka, zdajesz sobie sprawę jak to wygląda? Bez złośliwości, ale tak jak napisałem. Oby było inaczej. To co ty napisałeś - przeczytałem. Dołożyłeś do pieca, ale za mało. 5 dni temu dodałem niewielki plik, a mam jeszcze grubo ponad 2000 tysiące innych przede mną. Na kiedy przewidujesz, że system się nim zajmie?

 

@blake - a jak mają działać, jak z blasta po miesiącu niewiele zostaje i nie ma czego indeksować. :)

 

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yeden - proponuję szklankę zimnej wody. Skąd sobie wziąłeś ten miesiąc? Kilka dni oczekiwania jest normalne, tak działa system i tak będzie działać że raz będzie mniejsza koleja, a raz większa, a czasem kolejki nie będzie.

 

Pisałem ile dni ma zająć, skoro nie zauważyłeś to może podam, bo zadasz to pytanie jeszcze wiele razy:

 

 

3 dni maksymalnie

 

 

Poza tym na co czekasz skoro system nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 25 sprawdzonych 5 zaindeksowanych

 

Więc jak by nie liczyć wychodzi 20% - to nie jest skuteczne indeksowanie. Skuteczne ma na dzisiaj 80% i są to całkowicie inne metody ;) Taka sytuacja.

Edytowane przez blake
  • Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności