Jump to content

Pozycjonowanie strony na słowa kluczowe

Recommended Posts

Witam chciałbym wypozycjonować stronę na dane słowo kluczowe, które jest zawarte w adresie i tytule strony, i dwukrotnie powtórzone na stronie głównej. Problem polega na tym że pod danym słowem kluczowym nie pojawia się strona w wynikach wyszukiwania google, czym to może być spowodowane ? Hasło ma 1 600 000 wyników i moja strona nie zaklasyfikowała się w żadnych wynikach. Za to na tej samej zasadzie mam wypozycjonowaną inną stronę na pozycji 2 na 1 200 000 wyników. Nie rozumiem dla czego ta metoda nie działa dla strony podanej w pierwszym przykładzie, mógł by mi to ktoś wytłumaczyć ? Co najlepsze konkurencja ma sam w samym adresie zawarte słowo kluczowe i zajmuje pozycję jeden, rozumiem że liczy się wiek witryny, ale dla czego ja nie mam szansy wypozycjonowania strony pod kontem słowa kluczowego ?

Sprawdź czy strona jest zaindeksowana wpisując komendę site:adresstrony.pl i "adresstrony.pl" w google. Jeżeli nawet jest - to potrzebuje ona linków, sama optymalizacja nic Ci nie da. W majesticseo i ahrefs możesz sobie za darmo sprawdzić podstawowe informacje dotyczące stron, zobacz ile widzą linków dla Twojej strony, a potem dla losowych stron z TOP 30 i zrozumiesz dlaczego Cię tam nie ma.

• Like 1

nie pozostaje czekać, bo samo to się brzmi i błyska, musisz działać i dodawać linki do Twojej strony, rozejrzysz się po miejscach które odwiedzasz codziennie w internecie, zdziwisz się w jak wielu można zostawić link, często nawet z anchorem i dofollow, ale trzeba na to po prostu zwracać uwagę.

• Like 1

To że wstawiłeś linki ze swojego bloga niekoniecznie musi pomóc.To raz, a dwa to ilość wyników wyszukiwania wcale nie oznacza do końca konkurencyjności frazy.

Portal dla lekarzy i pacjentów  Polecam usługi detektywa: https://spy24.pl Helium, co to jest? nowa kryptowaluta, sprawdź: https://beatris.ihub.global/ihubregister

Wstawiłem linki do strony ze swojego bloga i strony, więc czekam na rezultaty.

Jeśli twoja strona i blog nie są wikipedią, to na efekt tych kilku linków możesz trochę poczekać :)

pieniądze nie śmierdzą www

Linkuj rozsądnie a w końcu osiągniesz pożądaną pozycję. To ile fraza ma wyników nie ma wielkiego znaczenia, liczy się jej konkurencyjność.

Sklep z usługami SEO: www.teraztop.pl/sklep

Oferujemy m.in.: linki z forów, zaplecza SEO, piramidy linków

Linkuj rozsądnie a w końcu osiągniesz pożądaną pozycję.
możesz też się zestarzeć, a pozycja się nie zmieni. Linkuj rozsądnie od razu kojarzy mi się poradami z ubiegłego "SEO stulecia " typu dodawać  dwa - trzy katalogi dziennie i stały przyrost linków ;)
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

Spoko MION, pojawi sie kolejny zwierzak w serpach i pojawią się objawiacze prawd niezwykłych, wg których 97%linków musi być NF bez anchora, a z pozostałych 3% max 1/4 z anchorem docelowym, reszta brand. Metoda zapewne bezpieczna, nie wylecisz poza top 200

• Like 2

pieniądze nie śmierdzą www