Jump to content

[ZLECĘ] Dostosowanie stron/templat do mobile: WP/Joomla/Autorski

Recommended Posts

Zlecę dostosowanie stron do mobile.

Standardowe problemy:

- linki zbyt blisko siebie

- brak ograniczenia okna roboczego

Strony:

1. Templata WP

2. Templata Joomla 2.5

3. Autorski CMS na ZEND +wymiana bannera flash na HTML5

Oferty: pivi@tlen.pl

Pozdr.

PE

Specjalizacja: Budownictwo. Polecamy najtańsze Płyty PIR - Tanie Blachy i Płyty Warstwowe

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SaphiraKM
      Wtyczkę Rate my Post – WP Rating System dodałam do 3 podstron.
      SEO strzelam (staram się ) w główny URL- pytanie zatem czy G pokazuje gwiazdki z substron przy wyniku wyszukiwania głównego URLa? (Jeśli oczywiście ma się to szczęście, że je faktycznie pokaże )
      Czy raczej muszę dodać widget do strony głównej?
      Forum przeszukane, w Google nie znajduje odpowiedzi - może ktoś ma doświadczenie?
    • By Damieen
      Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 
      Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.

Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?
      Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl

W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

• By ArTh00r
      Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.

Głównie zależy mi na:
      1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają
      2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa
      3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)
      4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools
      5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.
      6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
      Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
      Artur
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• By malla761
      Witam,
      jeśli komuś zechce się pochylić nad pytaniem będę wdzięczna. Otóż po ostatnich aktualizacjach Joomla ( do wersji najnowszej)  mam mnóstwo nowych stron zaindeksowanych w google ( przykładowy adres w tytule). Nie wydaje mi się, żeby to było zamierzone ze strony Autorów ... Aktualizacja przebiegła pomyślnie. Nadto od jakiegoś czasu "znikają" nam linki przychodzące ... obawiam się nieuczciwych zabiegów ze strony konkurencji ( ale tego chyba nie sprawdzimy? ), jednak może problem tkwi w Joomla? 
      Pozdrawiam  
      P.S. Oba zjawiska wystąpiły w tym samym czasie, ale może jednak nie powinnam ich łączyć?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy