Jump to content

Damieen

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  www.dj-studio.pl
 • Twitter
  djstudiopl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Southampton

Recent Profile Visitors

729 profile views
 1. Tak jest, wczoraj zaakceptowali nowe zdjęcia. Wygląda na to, że wróciło już do normy i czas oczekiwania będzie max 3 dni na nowe wpisy i opinie.
 2. U mnie nadal bez zmian, żadnych nowych, na kilku firmowych stronach.
 3. Od czasu COVID19, każda dodawana opinia znika, nie zaleznie od tego czy dodana przez nowego usera czy lokalnego przewodnika czy tłumaczenia należy szukać w tym komunikacie? Jeżeli algorytm automatycznie je akceptuje, to jaki wplyw ma na to covid19? Ograniczone funkcje w Google Moja Firma Z powodu koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 edytowanie, odpowiedzi na opinie i inne funkcje w Google Moja Firma mogą działać inaczej niż zwykle EDIT: wczoraj pojawiło się u mnei 5 nowych opini i dziś kolejne 6 dodane 3-6 tygodni temu, licznik opini nadal jednak ten sam, ale c
 4. Uzywa ktos tego programu Heliona mozna z nimi negocjowac warunki? Z regulaminu wynika ze oferuja zaledwie 5%. Szalu nie ma.
 5. oferta z darmowa akceptacja nadal aktualna?
 6. @blazejs eureka! nawet przez myśl mi nie przeszło, że apple nie ma tahomy w swojej bibliotece fontów. Problem rozwiazany. Wielki dzięki.
 7. Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok. Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać? Dotyczy to strony: http:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy