Jump to content

krzysiek23b

Forumowicze
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  https://hostingoopinie.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,207 profile views
 1. Przez lata prowadziłem stronę gdzie wszystkie adresy były z końcówką .php. Teraz przeszedłem na Wordpress i mam proste adresy bez żadnych końcówek. Chodzi o stronę http://www.legendyboksu.pl. Czyt da się zrobić jakieś pojedyncze przekierowanie aby wszystkie adresy z .php przekierowywały na domenę główną?. Jak w takim wypadku nie stracić całego pozycjonowania i masy linków prowadzących do strony tyle, że z .php.
 2. Sprzedam domenę pod katalog stron: njukatalog.pl. Domena zarejestrowana i zaindeksowana w 2013 roku. Kontakt: seoneo23b(at)gmail.com
 3. Właśnie niektóre wtyczki social mają po 10 social buttons, i przy takiej ilości wychodzących linków i braku udostępnień artykuł musi stracić. Ja myślę, że poza fb, to jeszcze twiter i google plus i wystarczy.
 4. Chce poruszyć temat social buttons na stronach o małej popularności. Każdy taki button to link wychodzący osłabiający wpis i jeżeli nie mamy lajków i udostępnień to umieszczanie social buttons nie ma sensu czyż nie? Ogólnie ludzie głownie udostępniają za pomocą facebooka, czasem też twitter i google plus. Lajki i udostępnianie po przez inne portale w moim przypadku są zerowe i nie warto ich wstawiać. Dobrze rozumuję?
 5. Chodzi o zwykłą unikalność i jakość wpisów? Przecież to się da kontrolować.
 6. Czego się obecnie wystrzegać przy zakładaniu katalogu?
 7. A jak się spisują katalogi na wp-kat? Też google je banuje?
 8. Miał być nowy skrypt zdaje się? Sądzicie ze już nie warto zakładać katalogu?
 9. Chyba rozwiązałem problem, dopisałem <title></title> w header.php
 10. Rozchodzi się o stronę blog blog.legendyboksu.pl. Otóż szablon z którego korzystam nie wyświetla meta tytułów strony jaki i wpisów. Ja wchodzę w źródło to nie ma tam <title></title>. Wie ktoś jak to naprawić? . Z góry dzięki.
 11. Może ma ktoś wiedzę kiedy znowu ruszy sprzedaż seokatalogów? Bo już od roku sprzedaż jest wstrzymana.
 12. Przekroczyłem transfer danych na swoim koncie mimo, że wcześniej daleko do tego było. W statystykach wykazuje to jakiś robot (Unknown robot (identified by empty user agent string)). Jak mam go odciąć od dostępu do strony?
 13. Odkupię licencję (jedną lub dwie) skryptu seokatalogi. Zainteresowanych proszę o kontakt:adres gmail: jazz23b
 14. Korzystam z programu partnerskie systempartnerski.pl i chciałbym do systemu partnerskiego dodać własną domenę aby opublikować na niej serwis partnerski. W tym celu muszę skonfigurować domenę, ale nie bardzo mi to wychodzi. Podaję co muszę zrobić: "Jeżeli posiadasz własną domenę i chciałbyś wykorzystać ją do promocji serwisu w Systemie Partnerskim - musisz dokonać odpowiednich wpisów w DNS w panelu administracyjnym dostawcy, u którego zakupiłeś domenę. Serwis partnerski można aktywować jedynie na subdomenie (np. www.nazwa_domeny.pl, finanse.nazwa_domeny.pl). Nie ma takiej możliwości dla domen
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy