Skocz do zawartości

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Do czasu jak na pierwszej stronie jeszcze jest coś oprócz adwordsów nic nie kończy się, nie dramatyzuj. Na dodatek Google nie jedyny agregator jeśli chodzi o ruch. Po trzecie dramatów nie ma.

 

nie dramatyzuje, po prostu jestem niemalże pewny że nie wróci do do normy z chociażby sierpnia, owszem widać dziś jakieś zielone rubryki, ale nie oszukujmy się jak by miało wrócic do tego co było to by wogóle nic nie robili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serpy puste nie będą, i nie będzie wszędzie wikipedia, więc dramatyzujesz :D Nawet teraz kiedy stronę sprzedażowe polecieli komuś to ich miejsce zajęli inne strony lub doory tych, innych właścicieli stron wiec sprzedaż o 100% nie spadła.

Rotacja jest duża w niektórych miejscach 3-5 w ciągu 24h, teraz to co my gadamy to tylko bicie piany nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady że zostaną same olx ceneo itp. tak jak piszecie, zawsze tak było, potem to się zmienia. Co jak co, Google musi poza adwords serwować ludziom dobrą treść, to czego szukają, jeśli miałyby być same olx, ceneo, allegro i panoramy firm to ludzie znajdą sobie inną wyszukiwarkę. 

 

Kiedyś jak była AltaVista albo Yahoo też nikt nie myślał że te serwisy znikną albo będą totalną niszą. 

 

Pole do popisu dla Yandex'u :) i innych.

Jeśli szukacie solidnej firmy to polecamy - Pozycjonowanie stron Poznań oraz Drukarnia Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :)

Wraca Wam coś z powrotem czy jak spadło to wisi w niebycie i tylko raz parę oczek w górę a raz w dół ?

Bo u mnie zauważyłem że na jednej z domen od 3 dni upaliło kilka fraz i tak lekko o parę oczek skaczą inna zaś spadła w dół a teraz powoli pnie się w góre

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko https://www.dlapieska.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo dużo na zielono = pytanie na jak długo.

Ale panele powysiadały bo ludzie proxy rżną na potęgę(każdy odświeża panel po 50x żeby w końcu uzyskać wyniki za które zapłaci klient ? :D

  • Like 1

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Ilość proxy publicznych zmalała o 80%.

Pole do popisu dla Yandex'u  :) i innych.

 

Yandex w PL nie ma nawet cienia szans, nawet jak by serwowały lepsze winniki jak G.

EU chce budować swoją wyszukiwarkę, to by miało sens jak najbardziej, lub jeśli by czołowe Polskie ( nie do końca po formie własności) serwisy typu Onet, WP, Interia, o2 u siebie wstawili by inną wyszukiwarkę ja G. W innym przypadku nawet 15% rynku nikt nie wyrwie. Google ciągną serwisy i usługi powiązane zaczynając od Androida krocząc Gmail, YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już wszystko jasne! Wszedłem na jedno takie forum, gdzie experci się wypowiadają (chyba 3 raz w życiu) i oświeciło mnie!

 

zPSRy37.png

Tak więc - jeżeli dodawaliście jakieś linki ręcznie do swoich stron (o automatach to nawet nie wspomnę!) to nie macie co płakać, że wam pozycje spadają! Przecież to takie proste! Jedyne rozwiązanie to czekanie jak zadowoleni użytkownicy zaczną sami umieszczać linki na swoich stronach, tak więc zamiast płakać postawcie milion stron!

  • Like 11

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności