MaxPan

Nadchodzi kolejny update algorytmu? Coś drgnęło w serpach? Google coś miesza? Przetasowania w TOPach?

Polecane posty

Tak aby uniknąć zaśmiecania forum tematami jak w tytule. Proszę swoje przemyślenia, przeczucia, wizje na temat nadchodzących lub w Waszej ocenie już wprowadzonych zmian w algorytmie Google pisać w tym temacie. Wyjątkiem są oficjalne, potwierdzone przez Google aktualizację

re287am9.jpg

No to zacznę - blogaski nie chcą się indeksować, miesza strasznie, będzie kolejny armagedon, nic nie wchodzi :placze: Co tu robić, jak żyć PANIE PREMIERZE?

PS. Info do Xanna - nie bierz tego wpisu dosłownie :D

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

No, chyba muszę się wybrać, kiedy jakaś kolejna edycja? To nie jest jeszcze co 2 tygodnie? Może w końcu dowiem się ile razy bot musi przejść po stronie żeby linka zaliczyć albo jak odpowiednio z swla korzystać żeby sobie nie zaszkodzić (bo pomóc to raczej nie będzie czym).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Ja wybieram się na szkolenia Xana. Może ogarnę temat.

Bot podobno musi przejść 3 razy.

• Like 1

SzlafRock.pl.   

Coś naprawdę się dzieje !

Jedna fraza poszła mi do góry o 3 oczka, a druga spadła o 5.

Masakra :P

To jest moja mała stopka ;)

E to ja mam lepsze jazdy. 2 frazy spadły mi o 99 oczek a jedna wzrosła o 98. I co tu robić? Chyba trzeba się opić z bulu.

• Like 1

U mnie widać wahania. Wzrostów jest mniej, bo z pierwszego miejsca nie da się iśc wyżej inaczje jak przez AdW. :)

• Like 2

Domagam się zatarcia ostrzeżenia.  :D   Lech W. siedzi.... na naszym fotelu (Ergo-fotel.pl) patrząc na fototapete.

Co tu robić, jak żyć

• Like 4

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Jak to mówiła moja świętej pamięci babcia jak na razie dooopy nie urywa :) Może za Wielką woda coż bardziej miesza ale u mnie na kilkunastu serwisach standard czyli kilka oczek w górę lub kilka oczek w dół

Nowości z branży zoologicznej czyli wszystko dla psa i nie tylko http://www.dlapieska.pl/ 

Kurde, dalej chyba ten update chodzi, ale dzisiaj już lepiej - poleciały mi 2 frazy a weszły 3, czyli na plus ;)

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Salek_Art
      Cześć,

Tydzień temu robiliśmy analizę zmian w wyszukiwarce. Teraz porównaliśmy zmiany 12-19 Października z 19-26 października. Analiza wykonana na bazie 20 milionów słów (to takie, które mają > lub = 10 wyszukiwań miesięcznie w Google). 

Kilka statystyk:

102 499 domen spadło w okresie 19-26 października, w okresie 12-19 października było to 58 334 Domeny, które spadały traciły średnio 11 słów z TOP 10 Było 2059 takich domeny, które straciły minimum 50% swoich słów  Wszystkie statystyki znajdziecie w tym wpisie: 
      https://www.senuto.com/zmiany-w-wyszukiwarce-19-26-pazdziernika/  Chciałem napisać to w tym wątku (jest zamknięty): wątek.
    • Przez MaxPan
      https://www.seroundtable.com/google-algorithm-update-19820.html

http://www.webmasterworld.com/google/4733881.htm