Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


mam całe "stado" chłopków "pod płotem" - jedni pajacują, inni kucają a jeszcze inni klękają. Jak sołtys zmienia zasady "bujania" to spod płotu zawsze któregoś mojego chłopka bierze na podwórko

Dla potomnych. Amen.

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A wydawałoby się, że temat jest o umowach i rzetelności

okazuje się, że są umowy a nie ma rzetelności.

Swoją droga przygotowuje materiał na ciekawy wpis dotyczący ofert firm zajmujących się pozycjonowaniem.

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że firmy obiecują wszystko ale nie wywiązują się z tego.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytam forum i muszę coś dodać od siebie po paru/nastu latach prób pozycjonowania strony.

....nie tylko dla pozycjonujących. Wszystkie które widziałem gwarantowały tylko bezkarność pozycjonującym.

Nie dostałem przez latażadnej uczciwej propozycji współpracy a firmy "zapewniły" filtr ręczny Gool-a.

A teraz posypią się komentarze - ale jak dział branża mam własne bolesne doświadczenia - i dobrze nie jest.

A co pozycjoner może ci zapewnić, pozycjoner może mieć tylko nadzieję że mu się uda, czym lepszy pozycjoner tym większa nadzieja.... tu G rozdaje karty...

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydawałoby się, że temat jest o umowach i rzetelności :)

To G jest nie rzetelne bo jeśli wmawia nam że jakość linków ma znaczenie a potem wysyła monit o traalllaala llalal allala to logika, wysyła to po to aby Pan Marcinol nie dał $$ firmie tylko G. I koło się zamyka. Czyli kto jest nie rzetelny Google czy firma ? Google nakłada filtr albo przyczepia zwierzaka, jeszcze jest druga sprawa każdy chce być w top 3 za 40zł / mc/fraze to jak to zrobić na jszybiciej?

Każdy taki gbur jeździ autem conajmniej za 50 tyś ma chatę wartą albo mieszkanie minimum 250 tys zł, żony wydają 150-400zł /mc / fryzjera a na reklamę firmy w internecie dają 100zł. Gdzie tu logika?

Najpierw pochwal się ile byłeś skłony dać za taką usługę ? Czy to było 100-200zł / mc czy 3000 zł /mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności