Skocz do zawartości

mój pierwszy katalog


waren

Rekomendowane odpowiedzi

Katalog 54

- katalog jest moderowany

- w miare zabezpieczony przed spamem (token)

- wyglda w miare estetycznie :)

prosze o obiektywna ocene i porady co ewentulanie moge zmienic, no i oczywiscie o wpisy

nie dodalem jeszcze podkategorii w kilku kategoriach co na pewno zrobie do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość schludny jak na qlweb`a. Pozdrawiam.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opinie

zapraszam do wpisywania sie, wszystkie wpisy sa bardzo szybko akceptowane

ps. do webmastera serwisu www.winka.net : na razie nie akceptuje bo Twoja strona nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. do webmastera serwisu www.winka.net : na razie nie akceptuje bo Twoja strona nie dziala

Potwierdzam.

A co do Twojego katalogu to jest przyjemny z wygladu.

Przydalo by sie info ze wpis pojawi sie po akceptacji moderatora.

Mozesz sobie darowac tokeny w moderowanym katalogu. Czesc ludzi z lenistwa nie doda swoich stron.

Spamu na poczatku nie bedziesz mial, a jak juz to mozesz blokowac domeny, IP, frazy.

I dlaczego po odswierzeniu kazdej podstrony przenosi mnie na glowna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. do webmastera serwisu www.winka.net : na razie nie akceptuje bo Twoja strona nie dziala

ehh, wiem wiem, niestety hostingodawca ma jakies powazniejsze problemy ze serwerem, jutro powinno juz byc wszysko ok. Przynajmniej mam taka nadzieje :)

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie darowac tokeny w moderowanym katalogu. Czesc ludzi z lenistwa nie doda swoich stron.

Lenistwo to już ich problem... :P Nie wyłączaj tokena, bo jak Ci robot jakiś zaspamuje katalog, to będziesz miał kilkaset wpisów do usunięcia, a po co? :)

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Token niech będzie, bo faktycznie mniej roboty będziesz miał przy moderowaniu...ale jakbyś zrobił bardziej czytelniejszy napis który trzeba tam wpisać to byłoby fajnie, bo katalog jest przyjemny i czytelny :D

dzieki za pochwale, postaram sie cos zmienic w tym tokenie i nie zamierzam z niego zrezygnowac

Przydalo by sie info ze wpis pojawi sie po akceptacji moderatora.

dodalem w regulaminie :)

dzis postaram sie dodac wszystkie podkategorie i wstawic miniaturki stron

EDIT:

na stronce gdzie mam alias wysakuje cos takiego:

Access denied for user 'strzeli_54'@'localhost' (using password: TAK)

i moj alias nie dziala ;/ ( aby wejdz do katalogu: https://waren.ovh.org) mam nadzieje ze to szybko naprawia

EDIT2:

zmienilem alias na katalog.oz.pl

dodalem miniaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

token i lenistwo... no moze byc. ja tam jak tam nie narzekam ale moj gostek od tej roboty caly czas mi placze przez te tokeny. dajce z nimi spokoj...

katalog spoko

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie segregowane są strony w katalogu ? Od najmniejszego PR do największego ??? Zalecam kolejność odwrotną!

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spedziłem kilkanascie minut na próbie dodanai czegokolwiek do katalogu - niestety zawsze wyrzucało mi napis że TOKEN nie zgadza się z tym co wpisywałem ...

do luftu z takimc zyms - napraw to !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności