Jump to content

OnePlus One - szukam zaproszenia

Recommended Posts

Ciekawe, niedawno czytałem, że można już kupować bez zaproszeń. Jesteś pewny, że chcesz kupować telefon, który dostaje pikselozy na dole ekranu ( sam nie sprawdziłem, opieram się na kilku testach) a do tego trzeba szukać kogoś kto da Ci zaproszenie? Sporo jest chińszczyzny, można sprawdzić na polskich forach co dobrze śmiga ( sam właśnie szukam dla bratanka jakiegoś chinola).

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Cześć, tak można kupić bez zaproszenia, ale w preorderze, który jest otwarty raz na jakiś czas przez godzinę. :D I tak kupiłem, więc temat już nieaktualny.

Patrząc na specyfikację, faktycznie jest pogromcą flagowców. O "pikselozie" nie słyszałem. Już zamówiony, więc zobaczymy jak się będzie sprawował.

dMien też interesowałem się tematem w wakacje, zdaj proszę relację jak Ci przyjdzie jak się sprawuje, bo niebawem kończy mi się abonament ale ceny za telefony są tak chore, że chyba wezmę tel na fakturę i przedluze umowe na samą simkę :)

Właśnie dostałem zaproszenie, które działa 24h ale nadal nie wiem jak rozwiązać kwestie przesyłki gdyż :

Remember that this invite can only be used for orders shipping to Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, and United States.

Dokładnie, też wpisałem adres z mailboxde.com ;)

A co do mojego zamówienia... Zostało anulowane :D Wszystko niby zapłacone paypalem, a z karty nic nie pobrało. Z firmą żadnego kontaktu... Ale właśnie też dostałem zaproszenie na e-mail.

Co ciekawe, szykuje się chyba jakaś mocna promocja na black friday, więc wstrzymuję się z ponownym zakupem. ;)

Edited by dMien

Haha, Mateusz i jak? Udało Ci się zamówić?

Mi poprzedni preorder cofnęli, dzisiaj jest promocja black friday, ale nie można zamówić poza USA i Kanadę. A "normalne" zaproszenie wygasło. Masakra... Osoby które mają ten telefon, naprawdę muszą czuć się elitarnie. :P