Skocz do zawartości

OnePlus One - szukam zaproszenia


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, niedawno czytałem, że można już kupować bez zaproszeń. Jesteś pewny, że chcesz kupować telefon, który dostaje pikselozy na dole ekranu ( sam nie sprawdziłem, opieram się na kilku testach) a do tego trzeba szukać kogoś kto da Ci zaproszenie? Sporo jest chińszczyzny, można sprawdzić na polskich forach co dobrze śmiga ( sam właśnie szukam dla bratanka jakiegoś chinola).

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak można kupić bez zaproszenia, ale w preorderze, który jest otwarty raz na jakiś czas przez godzinę. :D I tak kupiłem, więc temat już nieaktualny.

Patrząc na specyfikację, faktycznie jest pogromcą flagowców. O "pikselozie" nie słyszałem. Już zamówiony, więc zobaczymy jak się będzie sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dMien też interesowałem się tematem w wakacje, zdaj proszę relację jak Ci przyjdzie jak się sprawuje, bo niebawem kończy mi się abonament ale ceny za telefony są tak chore, że chyba wezmę tel na fakturę i przedluze umowe na samą simkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem zainteresowany OnePlus One, w necie zbiera pochlebne opinie, a jeśli masz problem z dostaniem go od ręki, polecam Asus Zenfone 6.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem zaproszenie, które działa 24h ale nadal nie wiem jak rozwiązać kwestie przesyłki gdyż :

Remember that this invite can only be used for orders shipping to Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, and United States.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też wpisałem adres z mailboxde.com ;)

A co do mojego zamówienia... Zostało anulowane :D Wszystko niby zapłacone paypalem, a z karty nic nie pobrało. Z firmą żadnego kontaktu... Ale właśnie też dostałem zaproszenie na e-mail.

Co ciekawe, szykuje się chyba jakaś mocna promocja na black friday, więc wstrzymuję się z ponownym zakupem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności