Jump to content

Saldo konta "prawie" wyczerpane

Recommended Posts

Czesc, mam do was pytanie, pozostalo mi na koncie AdWords 71,42 zł i w tym momencie google blokuje mi dostep do kampani i karze doladowywac konto - co oczywiscie nastapi ale po co tak wczesnie podejmuja akcje?(przeciez otrzymalem komunikaty) co jakbym chcial wykorzystac te srodki i nie korzystac juz z AdWordsa? Btw. ogolnie cos AdWords dzisiaj szwankuje, caly czas mieli "Loading", tez tak macie?

"Wyświetlanie reklam może zostać wkrótce wstrzymane, ponieważ saldo konta jest prawie wyczerpane.
Prosimy o dokonanie płatności."
"Środki na koncie AdWords pozostałe na aktywność reklamową: zł73,22. Po ich wyczerpaniu Twoje reklamy przestaną się wyświetlać."

Twojszklarz.pl - szyby na wymiar, lustra na wymiar, szkło kominkowe oraz cała gama szkieł budowlanych ciętych według budżetu i preferencji klienta. Kalkulator szkła online, zamawiaj i odbieraj w swojej miejscowości 0 zł.

In-Vento - usługi w zakresie technologii, maszyn, narzędzi i materiałów dla przemysłu szklarskiego.

Jeśli robisz wiele kampanii rozważ wynegocjowanie linii kredytowej z wielkim G. Wtedy mają pewność, że masz budżet na kampanię, a później łatwiej ją przedłużyć kilkoma kliknięciami bez czekania na przelewy, księgowanie itd.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jest tak jak pisze jakubwlodarczyk... informacje przychodzą na około 7 dni przed wyczerpaniem budżetu, więc można według Waszych danych określić, że

Twójszklarz.pl masz budżet ustawiony na około 10 zł/dzień - sądzę, że jeśli reklamujesz się szerzej niż w swojej miejscowości może to być mało THI masz budżet ustawiony na około 40 zł/dzień