Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszym panelu przeznaczonym dla afiliantów, udostępniliśmy właśnie całkowicie nowe wzory Landing Page'ów, kreacji mailingowych oraz banerów. Zachęcamy do skorzystania z odświeżonego design'u i zaoferowania swoim odbiorcom czegoś całkowicie nowego.
Jednocześnie wszystkie nowe osoby zainteresowane współpracą z grupą LeadsMansion, zapraszamy do rejestracji na naszej stronie internetowej leadsmansion.com/pl i samodzielne przetestowanie naszego systemu - przypominamy, że ponad 90% wydawców decyduje się z nami zostać na stałe.

 

 

LP2.png

Pozdrawiamy,
Zespół LeadsMansion

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Finan, na 200 leadach to wnioski ze statystyk po wys..anych gruszkach, darmowy ruch poszedł, baza bogatsza o 200 danych, zresztą każdy może robić po swojemu, u mnie jak na 10 wysłanych brak 1 zakceptowanego to kampania do kosza i tak radzę wszystkim, wtedy wszyscy wydawcy powoli zaczęli by zyskiwac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na 10 też można już coś wnioskować ale nie na 2 szt.Zresztą zależy wiele od kampanii, nawet od jej opisu.Wielu wydawców opisuje kampanie np. tak: Pożyczka dostępna także dla osób z zadłużeniami ! i kieruje ją na firmę która sprawdza BIK.Wnioski są a potem zdziwienie że przy walidacji o akceptów.A akceptów nie ma bo wnioski pochodzą od osób które są zadłużone i z automatu odpadają po sprawdzeniu BIK.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

super szeptanka, jeszcze kilka takich postów i link w stopce.

Mieli 2 ostrzenia za spamowanie, zero odzewu i reakcji trzecie okazało się ostatnie wszystkie posty i ich temat już nie są widoczne. Tak naparwdę w wiekszosci przypadków kontent był 100% DC, kopiuj/wklej na wszystkich forum gdzie oni są. Stopkę mogli już dawno mieć tylko chyba nie potrafili ją edytować bo pzrecież mieli 19 postów dawno.

Chyba nie warto było tracić na to czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej,co tam w branży? Czy lepsza jakość życia naszych rodaków daję sie odczuć? Takiej tragedii w mojej historii jeszcze nie zanotowałem! proszę jeszcze o opinie dla Paydaya bo ukrócili mi dopłaty! W Systemie Partnerskim coraz większa skifa! Innych programów nie ruszam,Próbowałem ale jakoś nie było po mojej myśli! od lipca zauważyłem straszny spadek (strony na miejscu) Napiszcie prawdę jak to u Was wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@santi1000 Odpowiem Ci z punktu widzenia kogoś kto widzi co się dzieje u wydawców.Tak spadki są i są spowodowane tym iż większość firm jest tak rozreklamowana że nie ma gdzie pozyskać nowego klienta.

Prosty przykład znajdź klienta zainteresowanego ofertą firmy która zaczyna się na V.Graniczy z cudem.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności