Skocz do zawartości

Pytanie do wydawców chwilówek


libra

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.09.2018 o 04:23, AdamBoganD napisał:

to już lepiej puścić ruch na zaślepkę z aff44

Oficjalna wypowiedź na temat aff44 Vivusa: https://vivusmagazine.pl/wierze-w-etyke-na-naszym-rynku/

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, belimeter napisał:

K...a ręce opadają.

Tu jest trochę więcej na ten temat: https://www.pb.pl/pozyczki-otworzyly-puszke-pandory-941835

Cytat

Pisze, że według informacji, do której udało się mu dotrzeć, „firma Affiliate44 stosowała nieuczciwie praktyki wobec około 40 reklamodawców”. Twierdzi, że problem może również dotyczyć sieci afiliacyjnych i wydawców internetowych.

[..]

Nie wszyscy jednak grają uczciwie. Firmy pożyczkowe i wydawcy (rozmawialiśmy z siedmioma niezależnymi źródłami) podejrzewają, że Affiliate44 oznaczała ciasteczkami użytkowników, żeby otrzymać prowizję od firmy pożyczkowej, nawet jeśli w rzeczywistości nie pośredniczył w sprzedaży produktów. Uściślając, do takiej sytuacji dochodzi w momencie, gdy pożyczkobiorca wnioskuje o finansowanie bezpośrednio na stronie firmy pożyczkowej, ale wcześniej został oznaczony „nadzianym ciasteczkiem”. Firmy pożyczkowe zorientowały się, że od wiosny rosły wydatki na afiliację, a nie przekładało się to na wzrost przychodów. Największe straty na współpracy z Affiliate44, według naszych źródeł, miały ponieść firmy pożyczkowe, które inwestowały w reklamę telewizyjną.

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś informacje od sieci dla affiliantów? Czy jakaś rekompensata dla tych, którzy ciężko pracują na swój ruch będzie wypłacona?
Próbowałem znaleść informacje na grupie facebook związanej z pożyczkami i okazało się, że ta grupa została zamknięta i to w dniu kiedy sprawa aff44 ujrzała światło dzienne, czy to ma jakiś związek?
Czy ktoś bliżej związany z tematem może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, belimeter napisał:

Czy są jakieś informacje od sieci dla affiliantów? Czy jakaś rekompensata dla tych, którzy ciężko pracują na swój ruch będzie wypłacona?
Próbowałem znaleść informacje na grupie facebook związanej z pożyczkami i okazało się, że ta grupa została zamknięta i to w dniu kiedy sprawa aff44 ujrzała światło dzienne, czy to ma jakiś związek?
Czy ktoś bliżej związany z tematem może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat?

 

Nie ma związku, poszukaj nowej Pożyczki afiliacja

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] powinien byc "skrócony o ręce", co by się dalej nie wydarzyło aff44 i reszta już "leżą i kwiczą"

Zastanawiam się tylko czy aby wykrycie nazwijmy to właściwie- zlodziejstwa nie spowoduje wypłynięcia lawiny "nadziewaczy", myślę że już wielu pseudowydawców szuka info z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyły sie rozliczenia w SP Bankier, to co zobaczyłem zamurowało mnie ! Jak zwykle stary tekst,że spowodu nie dostarczonych raportów nie rozliczyliśmy itp...,  i tak z miesiaca na miesiąc coraz mniej! a potem doliczaja po jednym wniosku albo wcale.Dzisiaj wygląda na to,że rozliczyli 4 kampanie ! A tak na marginesie promował ktoś Duetkasę? miałem sporo wysłanych wniosków w zeszłym miesiacu i nie wiem czy równiez nie roz;iczyli tej kampani czy po prostu wszystkie wnioski na zero? Napiszcie jak to u Was wyglada za zeszły miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka, podobnie jak ostatnie 2-3 miesiące.. Tak mi ciśnienie skoczyło że wysłałem maila do SP bo tak tragicznych rozliczeń nie było od lat. DuetKasa... miałem z 300 wysłanych wniosków, rozliczone zaledwie kilka. Ja nie rozumiem jak jedna najlepszych sieci afiliacyjnych w PL pozwala na tak jawne oszustwo? Podobna sytuacja ze Speed Cash, która robi to samo od kilku dobrych miesięcy. Zresztą nie tylko te marki, wiele innych ma jakąś dziwnie zaniżoną konwersję.. Czas najwyższy chyba aby sieci zrobiły porządny przesiew i zacząć promować tylko te kampanie które są normalnie i uczciwie rozliczane.

Edytowane przez aragz

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem koło 100 wniosków Duetkasy i myslałem,że ich nie rozliczyli wcale(u mnie zero) w dodatku ani jednego cpa nawet !Reszta podobnie! U mnie również ostatnie trzy miesiace były bardzo słabe ale ten to już przesada ! Olewam ich wielkim sikiem ! Tylko gdzie teraz działać juz sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że dziwi mnie to co się dzieję w ostatnich miesiącach bo jeszcze do niedawna potrafili zapewnić solidne rozliczenia, ale te faktycznie są nie dopuszczalne..

Edytowane przez aragz

Jak Realnie zarabiać online - https://www.zarobic-online.pl/ - mój poradnik, HornSEO - hornseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aragz napisał:

Czas najwyższy chyba aby sieci zrobiły porządny przesiew i zacząć promować tylko te kampanie które są normalnie i uczciwie rozliczane.

Niektóre tak robią, już nie raz o tym pisaliśmy że robimy testy i wyrzucamy kampanie które nie przynoszą zysku dla wydawców, bo jak nie ma zysków dla wydawców = dla nas też.

Wtedy spotkaliśmy się z rożnymi opiniami, min. że to są nasze opinie aby wydawców przyciągnąć.

Proponuję nas wypróbować, jak widać na razie nie mamy negatywnych opinii i tak ma zostać.

Zapraszamy:

 

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności