Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

Mamy taki.Trzeba do nas napisać że chce się korzystać i podeślemy bo pewne rzeczy są w nim tworzone ręcznie dla każdego wydawcy.

• Thanks 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Niedługo będzie widzet pod wordpress (dostępny w pluginach) gdzie można samemu dodawać linki afiliacyjne bez obawy o jakieś cookies.

Mam już wersję testową i działa super.

Podstawowe funkcje: określenie kategorii (chwilówka, ratalna), ustawienie kolejności, własne opisy.

Obecnie dodane są 52 oferty z systemupartnerskiego (na podstawie loginu i numeru oferty) ale można dodawać kolejne i zbudować własne listy.

Widżet dodawany do podstron shortcodem.

Jak pójdzie na produkcję i sprzedaż dam znać.

52006317946127570010.png

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

2 godziny temu, bennie_amin napisał:

Jawnie, co teraz? Kto jest uczciwy? Novacash, convertiser?

Wywaliłem kody aff44, nie wiem chyba zostaje prezentować reklamy adsense na www, żeby wyrwać od reklamowdawców jakąś kasę

Aff44 poszedł po bandzie. Wszystko miałem pod ich kody. Wywaliłem i w Bankierze zarobiłem w miesiąc więcej niż u nich przez pół roku. Żenada.

Przed chwilą, matoo napisał:

Aff44 poszedł po bandzie. Wszystko miałem pod ich kody. Wywaliłem i w Bankierze zarobiłem w miesiąc więcej niż u nich przez pół roku. Żenada.

Ja wywaliłem wszystkie widżety i pule ze stron i ze wszystkich sieci. Tylko czyste linki. I od razu ruszyło :-)

1 minutę temu, AdamBoganD napisał:

Ja wywaliłem wszystkie widżety i pule ze stron i ze wszystkich sieci. Tylko czyste linki. I od razu ruszyło :-)

Lepsza konwersja z czystych linków niż zamieszczonych widgetów? Czy masz na myśli tylko Af44 czy wszystkie sieci?

logo-pf1.png

Przed chwilą, aragz napisał:

Lepsza konwersja z czystych linków niż zamieszczonych widgetów? Czy masz na myśli tylko Af44 czy wszystkie sieci?

wszystkie sieci, widety były oklepane, przypadkowa kolejność ofert, zero kontroli co się wyświetla, sztywne opisy nie do końca zgodne z prawdą,

oczywiście fakt że piekarnia od miesiąca nie daje już ciastek też ma znaczenie

1 godzinę temu, matoo napisał:

ja tez podpinam się ! Dokładnie!

Super.napewno sie odezwe w sprawie widgetu! chociaż na początku naszej współpracy pojawiły sie schody,teraz to rozumię.

6 minut temu, santi1000 napisał:

... chociaż na początku naszej współpracy pojawiły się schody,teraz to rozumiem.

Jakiej współpracy? Z kim? Jakie schody.

Nie jestem autorem pluginu. Po prostu kiedyś znalazłem taki jako samodzielny twór. Pogadałem z autorem czy by pluginu pod Wordpress nie zrobił (może w przyszłości pod inne platformy). Na razie jest w fazie testów. Wysłałem już swoje pierwsze uwagi, chodzi o to by zebrać to co najlepsze było w dotychczasowych widżetach jakie oferowały sieci ale mieć go we własnej domenie, z własnymi linkami (maskowanymi), bez żadnych dodatków a`la kod GA, ciastka zliczające emisję itd. Poza tym zawsze będzie działać, oparty jest na postach spiętych kategoriami. Dam znać jak będzie w sprzedaży. 

Napisze jeszcze o Payday coś? Od kąd Paydaj manson był ok , Od lead mansion wszystko padło.Miałem umówione stawki na trochę wyższe po wyslaniu 1000 leadów,tak kiedyś bez problemu dawałem tyle ruchu na tą sić,potem zaczeli walić w syf,więc wynegocjowałem taką stawkę bez limitu leadów,Teraz dzwoni do mnie ziom z PM i mówi,że z tymi dopłatami to już się nie da,bo wysyłam za mało frajerów za darmo, Szkoda bo ceniłem tą sieć za regularne wypłaty i za o dziwo tani głupi prezent ,który dostawałem co rok

22 minuty temu, AdamBoganD napisał:

Jakiej współpracy? Z kim? Jakie schody.

Nie jestem autorem pluginu. Po prostu kiedyś znalazłem taki jako samodzielny twór. Pogadałem z autorem czy by pluginu pod Wordpress nie zrobił (może w przyszłości pod inne platformy). Na razie jest w fazie testów. Wysłałem już swoje pierwsze uwagi, chodzi o to by zebrać to co najlepsze było w dotychczasowych widżetach jakie oferowały sieci ale mieć go we własnej domenie, z własnymi linkami (maskowanymi), bez żadnych dodatków a`la kod GA, ciastka zliczające emisję itd. Poza tym zawsze będzie działać, oparty jest na postach spiętych kategoriami. Dam znać jak będzie w sprzedaży. 

ze 

ALE O CO CHODZI?

1.gif

Dnia 26.10.2018 o 19:25, santi1000 napisał:

Super. Na pewno się odezwę w sprawie widgetu! chociaż na początku naszej współpracy pojawiły się schody,teraz to rozumiem.

Plugin do Wordpressa już gotowy, można kupować. Zainteresowanych zapraszam na priv, podam link.

Edited by AdamBoganD

Czy takie zachowanie to norma? Sprytnapozyczka.pl – mało tego, że korzysta z wtyczki Convertiser, którą przerobiono na współpracę z ciastkarzami (co nie jest nielegalne, ale zwyczajnie chamskie), to jeszcze kopiuje praktycznie 1 do 1 landingi naszych wydawców. Wstyd.

p.s. Ukryta reklama wtyczki – https://pl.wordpress.org/plugins/convertiser-widgets/

oryginal-2.png

oryginal-1.png

Sprytna pożyczka 2019-01-24 00-33-46.png

Sprytna pożyczka 2019-01-24 00-33-05.png

Programy Partnerskie v2.0 - Najwięksi Reklamodawcy. Minimum formalności. Maksimum zysku dla Wydawcy. Zaawansowane API. 1mln produktów. Kupony. Unikatowe narzędzia. Unikatowy widget porównywarki.

I sprytnie nie wiadomo czyja to strona :-)

A można kupić inna wtyczkę .....

Ludziska zawsze będą iść na łatwiznę, kiedyś znalazłem stronę gdzie była treść z mojej strony, obrazki oraz kilka linków afiliacyjnych bo się zapomniało komuś podmienić po kradzieży treści.

Edited by MaxPan
nie rób tego więcej....

Dnia 24.01.2019 o 04:35, AdamBoganD napisał:

I sprytnie nie wiadomo czyja to strona :-)

A można kupić inna wtyczkę .....

Ludziska zawsze będą iść na łatwiznę, kiedyś znalazłem stronę gdzie była treść z mojej strony, obrazki oraz kilka linków afiliacyjnych bo się zapomniało komuś podmienić po kradzieży treści.

Co sądzicie o programie S4AD. Leady idą a zarobek 0.

Zaczynam mieć wątpliwości co do ich rzetelności. Może się mylę.

• Haha 1

Warto podpisać:

https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/Prezes_Rady_Ministr_Nie_likwidujmy_branzy_instytucji_pozyczkowych_w_Polsce/?aAViGob&newuser=1

Petycja autorstwa:

Andrzej Roter – Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
Jarosław Ryba – Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
Agnieszka Wachnicka – Fundacja Rozwoju Rynku Finansowego

• Like 1