Jump to content
libra

Pytanie do wydawców chwilówek

Recommended Posts

A jak idzie w systempartnerski.pl ? Kilka lat nie wspolpracowalem, dlatego pytam.

Hej,co tam w branży? Czy lepsza jakość życia naszych rodaków daję sie odczuć? Takiej tragedii w mojej historii jeszcze nie zanotowałem! proszę jeszcze o opinie dla Paydaya bo ukrócili mi dopłaty! W Systemie Partnerskim coraz większa skifa! Innych programów nie ruszam,Próbowałem ale jakoś nie było po mojej myśli! od lipca zauważyłem straszny spadek (strony na miejscu) Napiszcie prawdę jak to u Was wygląda?

@santi1000 Odpowiem Ci z punktu widzenia kogoś kto widzi co się dzieje u wydawców.Tak spadki są i są spowodowane tym iż większość firm jest tak rozreklamowana że nie ma gdzie pozyskać nowego klienta.

Prosty przykład znajdź klienta zainteresowanego ofertą firmy która zaczyna się na V.Graniczy z cudem.

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

Teraz mam chyba samych desperatów,żadna z firm znanych i reklamujących się w tv nie daje mi dochodu.kto jszcze współpracuje z Paydayem i dlaczego?

@santi1000, najpierw rynek popsuło 500+, teraz 300+ w dodatku rynek dożynają brokerzy, ostatnio testowałem takiego na V,

złożyłem wniosek i ... dostałem ofertę z 6 znanych firm. Gdybym skorzystał z jednej w pozostałych 5 jako lead jestem spalony choć nigdy na ich stronach wniosku nie składałem, żaden wydawca już kasy za mnie by tam nie dostał

Jak widać brokerzy pchają wnioski jaki leci, im więcej tym lepiej, oferują "prawie" za każdego jakieś złotówki, jak nie będzie pożyczki to puści się leada w garki, odkurzacze albo gdzie indziej byle się wypłacona prowizja zwróciła a ilość ludzi chętnych na pożyczki spada (bo żyje się lepiej :-) ).

Więc zamiast marnować ruch na brokerów lepiej samemu podziałać, puszczać ruch tam gdzie np. płacą za CPS2 i każdy następny (np. Ratka i wiele innych).

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

która firma? V czy Ratka? Bo ta ostatnia to WL a nie multi a to różnica i to duża.

to już lepiej puścić ruch na zaślepkę z aff44 i pozwolić użytkownikowi samemu wybrać ofertę, lead spali się max u dwóch pożyczkodawców (tak obserwuje ze statów).

Edited by AdamBoganD

Dnia 21.09.2018 o 04:23, AdamBoganD napisał:

to już lepiej puścić ruch na zaślepkę z aff44

Oficjalna wypowiedź na temat aff44 Vivusa: http://vivusmagazine.pl/wierze-w-etyke-na-naszym-rynku/

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online           

Usługi Finansowe Lublin                                         

14 godzin temu, belimeter napisał:

K...a ręce opadają.

Tu jest trochę więcej na ten temat: https://www.pb.pl/pozyczki-otworzyly-puszke-pandory-941835

Cytat

Pisze, że według informacji, do której udało się mu dotrzeć, „firma Affiliate44 stosowała nieuczciwie praktyki wobec około 40 reklamodawców”. Twierdzi, że problem może również dotyczyć sieci afiliacyjnych i wydawców internetowych.

[..]

Nie wszyscy jednak grają uczciwie. Firmy pożyczkowe i wydawcy (rozmawialiśmy z siedmioma niezależnymi źródłami) podejrzewają, że Affiliate44 oznaczała ciasteczkami użytkowników, żeby otrzymać prowizję od firmy pożyczkowej, nawet jeśli w rzeczywistości nie pośredniczył w sprzedaży produktów. Uściślając, do takiej sytuacji dochodzi w momencie, gdy pożyczkobiorca wnioskuje o finansowanie bezpośrednio na stronie firmy pożyczkowej, ale wcześniej został oznaczony „nadzianym ciasteczkiem”. Firmy pożyczkowe zorientowały się, że od wiosny rosły wydatki na afiliację, a nie przekładało się to na wzrost przychodów. Największe straty na współpracy z Affiliate44, według naszych źródeł, miały ponieść firmy pożyczkowe, które inwestowały w reklamę telewizyjną.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Czy są jakieś informacje od sieci dla affiliantów? Czy jakaś rekompensata dla tych, którzy ciężko pracują na swój ruch będzie wypłacona?
Próbowałem znaleść informacje na grupie facebook związanej z pożyczkami i okazało się, że ta grupa została zamknięta i to w dniu kiedy sprawa aff44 ujrzała światło dzienne, czy to ma jakiś związek?
Czy ktoś bliżej związany z tematem może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat?

3 godziny temu, belimeter napisał:

Czy są jakieś informacje od sieci dla affiliantów? Czy jakaś rekompensata dla tych, którzy ciężko pracują na swój ruch będzie wypłacona?
Próbowałem znaleść informacje na grupie facebook związanej z pożyczkami i okazało się, że ta grupa została zamknięta i to w dniu kiedy sprawa aff44 ujrzała światło dzienne, czy to ma jakiś związek?
Czy ktoś bliżej związany z tematem może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat?

Nie ma związku, poszukaj nowej Pożyczki afiliacja

logo-pf1.png

[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] powinien byc "skrócony o ręce", co by się dalej nie wydarzyło aff44 i reszta już "leżą i kwiczą"

Zastanawiam się tylko czy aby wykrycie nazwijmy to właściwie- zlodziejstwa nie spowoduje wypłynięcia lawiny "nadziewaczy", myślę że już wielu pseudowydawców szuka info z czym to się je.

Dnia 6.10.2018 o 12:02, belimeter napisał:

1. Grupa została zamknięta bo jako admin dostałem rykoszetem. Dziwnym trafem w piątek, zaraz po newsleterze o zamknięciu kampanii Vivus i Zaplo do grupy zaczęły się pchać fajkowe konta i próbowały publikować nie bardzo miłe i grzeczne teksty, a jak wiecie moderować można nowe posty ale komentarzy już nie a tych pojawiało się sporo mimo ostrzeżenia żeby nie plotkować i nie zniesławiać nikogo bez dowodów. Oliwy niestety dolało A44 twierdząc, że grupa nie jest oficjalnym ich kanałem informacyjnym i nie będą się ustosunkowywać to wątku a ja mam przywrócić usunięte komentarze bo niby jako admin mam taki obowiązek (choć nie wiem jaka była podstawa prawna tego żądania).

2. Usunąłem wątki związane ze sprawą i zaraz spotkała mnie kara :-)

3. Postanowiłem, że grupę zamknę, dopuściłem tekst o nowej grupie (dziś żałuję tego bo nowa grupa to nic innego jak "tuba propagandowa" innej sieci związanej z dużą porównywarka, obiektywność tej grupy jest wątpliwa, admini z sobie znanych powodów, aczkolwiek oczywistych żądają podania adresu strony www oraz nazwy firmy - pewnie w celu zwerbowania wydawców. Nie należę do nowej grupy, nie firmuję jej a wręcz nie popieram sposobu jej prowadzenia.

4. Ponieważ nie chciałem uczestniczyć w aferze (a świadków w sądzie biją :-) ) stało się jak stało.

5. Wydawcy raczej milczą lub wymieniają się informacjami na priv, jest wątek na make-cash ale też bez sensacji.

6. O rekompensacie nie słyszałem, ma być kolejne oświadczenie A44 po publikacji Vivusa.

Tyle w temacie.

Zaufane osoby zaprosiłem do nowego projektu.

Edited by AdamBoganD