Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Szukam sprawdzonego indexera do GSA. Nie wątpię, że w jakichś tematach była poruszana ta sprawa mniej lub bardziej, jednak chciałbym prosić o pomoc osobiście, w nowym temacie (może kiedyś przyda się komuś ;) ).

Głównie zależy mi oczywiście na szybkości indexacji, jednak ponadto, ilość linków dziennie do indexacji nie będzie przekraczać 1000/1500, także strony oferujące 150 000 linków dziennie są mi niepotrzebne.

Przeglądałem indexery, strony, jednak nie miałem z tym nigdy styczności, radziłem sobie w inny sposób.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc :)

Obecnie testuję darmowe rozwiązanie w link centaur. Szczerze mówiąc jest to zadowalające i tam pakiet na 15 tys. linków dziennie jest za 9$. Obecnie próbuję uzyskać u nich 1500 linków za 4 dolary, ponieważ obecnie więcej nie jest mi potrzebne.

Mogę spytać dlaczego jest tak kolosalna różnica między tymi systemami? Widziałem inne serwisy i również są BARDZO duże różnice.

Dziękuję za odpowiedź. Oferta jest ciekawa, jednak jeszcze jest trochę nieopłacalna dla mnie ;) ale napisałem do nich.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By wojewodzic
      Witam,
      Kupię lub zlecę gotowe szablony pod GSA.
      Potrzebuję zoptymalizowanych szablonów pod blasty, ale inne opcje również mogą mnie zainteresować.

Dane kontaktowe:
      kontakt@hugoweb.pl
    • By marecky
      Dodajesz backlinki (tzw. linki zwrotne do Twojej strony) do katalogów, precli, blogów, prowadzisz własne zaplecze itd. itp. a pozycje Twojej strony są wciąż słabe ?   Dzieje się tak z dwóch powodów: 1. strony na których dodałeś backlinki nie zostały "zauważone"/zaindeksowane przez Google.
      2. strony na których dodałeś backlinki mają bardzo małą moc, ponieważ nie prowadzą do nich żadne linki

Mam na to rozwiązanie
      czyli, podlinkowanie stron zawierających backlinki do Twojej strony tzw. BLAST'em

Wielka PROMOCJA - tylko teraz 150.00 zł.
        Co za to dostaniesz ? 250000+ linków wykonanych programem GSA Ser Indeksowanie Raport ze wszystkimi linkami 100% anonimowe Nieograniczone słowa kluczowe i adresy WWW  
      WAŻNA INFORMACJA: użycie wszystkich linków na swoją stronę główną może wpłynąć negatywnie na pozycję w Google.   Nie trać czasu, zamów już teraz by zyskać wyższą pozycję w Google  
      KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl  

• By Mion
      Sprzedam bazę artykułów z Wiki:
      - PL ponad 650 K
      - EN ponad 990 K
      + oskryptowanie  PHP tworzące API.

Artykuły są odpowiednio mixowane, co daje dosyć dużeeeeee pole manewru do generowania treści, która się "indeksuje".

System można wykorzystać do:
      robić precla na zasadzie automatycznego dodawania artykułów do WP z crona; lub do innych zastosowań według własnego uznania.  
      Cena:

- baza en/pl + oskryptowanie do  API > 500 netto;
      - baza en.pl + oskryptowanie do  API + program dodający > 750 netto;

w cenię wchodzi przeniesienie bazy danych do użytkownika na vps'a.

--------------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
      Telefon: 723 227 124

• By s_matysik
      Obalamy mity i indeksujemy najgorsze spamy.

Przedstawiam nowy skuteczny indexer linków w Google. Mamy skuteczność 30-100%, linki trzymają się w indeksie długie tygodnie, a po indeksacji widać realne efekty w serpach.

Pierwsze efekty indeksacji są po około 12h od wrzucenia do indexera. Po 7 dniach gwarantowana skuteczność to 30%.
      Na zaspamowanych profilach discuz po 5 dniach mamy 90-100% w indeksie:)

Jesteśmy po wielu testach, testowali również beta testerzy. Jesteśmy pewni naszego systemu. Wszystko ładnie wchodzi % w indeks oraz są widoczne wzrosty w serpach po indeksacji co jest oczywiście kluczowe:)

Są już gotowe pakiety do zakupu, po opłaceniu przydzielamy dostęp do panelu.

Adres: rankindexer.win

Kontakt: indexer@levelrank.pl
    • By marecky
      Blast GSA SER - 60.000 zweryfikowanych linków

PROMOCJA - TYLKO TERAZ
      KUP dwa a trzeci dostaniesz GRATIS

nadaj mocy swoim backlink'om w katalogach, preclach, profilach itp.
      Blast nie tylko wzmacnia pozyskane linki, ale także przyśpiesza ich indeksację i wpływa na trwałość linków
      strony do których nikt się nie odwołuje (nie prowadzą żadne linki) "wylatują" z indeksu Google (przestają być skuteczne). 

Usługa polega na pozyskaniu 60.000 zweryfikowanych backlink'ów na mocno zdywersyfikowanych skryptach obsługiwanych przez GSA SER (ponad 100 rodzajów): komentarze, profile na forach, księgi gości, komentarze z obrazków, social bookmarks, wiki, artykuły i inne.

Platformy dla wersji GSA SER
      Główny podział na obsługiwane platformy wygląda następująco:
      Miejsca z artykułami Blogi (komentarze) Katalogi Document sharing (pdf, prezentacje) Exploit (wykorzystanie możliwości „wstrzyknięcia” linka, lub pozostawienie linka na stronach zbierających statystyki przeglądarek) Fora Księgi gości Galerie zdjęć (komentarze) Indekser Referrer (strony ze statystykami) Social bookmarks Social network Trackback Video Web 2.0 WIKI W powyższe kategorie miejsc wchodzą zarówno skrypty (Media Wiki, phpFox itp.) oraz platformy (netlog.com, xanga.com itp.).
      Blast świetnie nadaje się do podlinkowania
      stron zapleczowych wpisów w preclach, katalogach  filmów na Youtube i innych platformach video, kont Facebook, Twitter i inne, sklepów Allegro, Amazon, Ebay, URL shorteners jak bit.ly, goo.gl i innych. Nie ma limitów na adresy stron, ani na słowa kluczowe
      warunek: wszystkie strony linkowane tymi samymi słowami kluczowymi
      Potrzebujemy:  
      Listę linków, które chcesz podlinkować Listę fraz kluczowych / anchorów, którymi będą linkować wpisy (mogą to być słowa kluczowe lub tzw. frazy neutralne np: tutaj, www, zobacz, kliknij itd.) koszt za 60.000 linków to tylko: 100.00zł

A może zainteresują Cię inne moje usługi np:

Zobacz moje inne usługi:
      [Wykonam] 300 linków - Profile Trust Rank - 100% bezpieczne + GRATIS [Wykonam] Bezpieczne pozycjonowanie - Social Signals - 2000 sygnałów social media - FB, Linkedin, Twitter, Pinterest, Plurk [Wykonam] Opinie na Google Plus lub recenzje na Facebook [Wykonam] Wpisy gościnne w prywatnej sieci blogów Web 2.0 [Wykonam] Raport z Ahrefs - sprawdź linki (do strony swojej lub konkurencji) Dane kontaktowe: marecky@retsat1.com.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy