Jump to content

dioen

Forumowicze
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dioen

 1. Dziękuję za tak duże zainteresowanie tematem i o tak kulturalną pomoc Używałem wszystkich wtyczek, o których piszesz, ebsand, jednak nie przypadły mi do gustu. WPis mnie cały czas interesuje i bardzo mocno zastanawiam się nad nim. Co do reszty, wszystkim serdecznie dziękuję. Wieczorem (gdyż teraz niestety nie mam czasu) sprawdzę, poczytam, i ustalę co byłoby dla mnie odpowiednie Jeszcze raz dziękuję!
 2. Witam. Chciałbym zapytać, jaki soft obecnie jest dobry do zarządzania zapleczem? Dodawanie wpisów, zarządzanie wtyczkami itd. Głównie mam na uwadze wordpress. Z góry dzięki.
 3. Jakiś discount dla pierwszych? EDIT: chętnych
 4. dioen

  ZenBLOG

  Szybkie pytanko do użytkowników. Ile udaj się Wam wyciągnąć anchorów na 10ciu paczkach? Chodzi mi o anchory, które chcecie, żeby były
 5. dioen

  ZenBLOG

  Widzę, że jakieś poprawki były paczek VIP. Warto opłacić żeby je pobrać ?
 6. dioen

  ZenBLOG

  Wiem, czytałem. Co nie zmienia faktu, że pytanie myślę na miejscu.
 7. dioen

  ZenBLOG

  Mam pytanie, co z szablonami, które obecnie nie działają? Na 5 próbach osiągnąłem około 290 sukcesów z 500. Czy jest planowane poprawienie szablonów bądź podmianka na nowe, działające?
 8. dioen

  ZenBLOG

  Mam pytanie, w jakim formacie lepiej dawać linki w paczce VIP(1), BBCODE czy HTML żeby była wyższa skuteczność zakładanych profili? EDIT: chodzi mi oczywiście o skuteczność w pozostawianiu linków
 9. Witam. Mam problem z Xneo. Testuję i testuję i wytestować nie mogę. Mianowicie problemem jest to, że dodaję świeżą bazę stron, sprawdzam na których Xneo jest w stanie założyć profil, a potem listę "sukces" dodaję jako nową bazę. Problem jest tego rodzaju, że nawet na tej liście, która jest już "sukces" nie dodaje ponownie w nowym projekcie. Na bazie osiągam "sukces" na poziomie 15-20 profili na 1000 stron. Co jest nie tak? Proxy? Serwer? Proxy prywatne z proxylive. Dodatkowo często wyrzucany jest komunikat, że "browser" przestał działać. Z góry dziękuję za pomoc.
 10. Małe i większe zmiany, na zielono i czerwono. Blake, wypowiadasz się (wyolbrzymiam) w każdym temacie i w każdym tylko starasz się podnieść ciśnienie. Chłopie, nie masz nic lepszego w życiu do roboty? W szkole Cię nie lubili? Daj sobie spokój, jak Ci się coś nie podoba, nie są Ci potrzebne jakieś informacje, albo nie podoba Ci się jakiś temat, to go kur.. OMIŃ! Wybaczcie, ale jak widzę jego nick to mnie już szlag trafia.
 11. Wiem, że trochę odbiegam od tematu, ale ile ostatnio zajmuje Wam "przemielenie" przez google linków i przerzucenie mocy? Indexer używałem przed problemami, i pewnie znowu zacznę z tego co piszecie, bo dawał rezultaty. Mi obecnie zajmuje to około tygodnia a nawet półtora.
 12. Czy jest opcja, która pozwala na automatyczne ponowienie sprawdzania indexacji jeżeli wystąpiły "errors"?
 13. Po jakim czasie indexer zaczyna mielić linki ? Bo znowu mam jakiś zastój.
 14. blake, pożyjemy, zobaczymy. Co masz do tego, żeby inni użytkownicy skorzystali z takiego publicznego testu? Ty swoje doświadczenie i swoją wiedzę masz. Daj innym zdobywać ją choćby dzięki takim testom
 15. Dajcie info, jestem zainteresowany wynikami
 16. Jeszcze 3 godziny temu miałem wiele paczek linków 100%, parę 0%, teraz wszystkie mają 0%. Jakieś informacje?
 17. dioen

  Windows 10

  Niekoniecznie producent musi oferować sterowniki do swojego laptopa. Można poszukać na stronach producentów podzespołów sterowników na 10, a jak nie to na 8.1 bądź (możliwe, że działają) na 7. Bardziej mnie zastanawia fakt, ile informacji microsoft zbiera dzięki 10tce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy