Jump to content

E-Weblink Raz Jeszcze

Recommended Posts

Dopóki podstawą algorytmu są linki, dopóty każdy swl będzie działał. A że często efektem jest skok o jedno oczko... Działa? Działa.

Narzędzia są lepsze i gorsze.

Kwestią istotną jest efektywność i opłacalność stosowania narzędzia.

Biorąc "kartkę i ołówek" bardzo szybko można wyliczyć czy opłaca się stosować e-weblink.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

• Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

sory Panowie, nie mam nic do żadnego z Was, ale takie tematy powinny być zamykane od ręki przez moderatorów bo poziom Waszej dyskusji jest po prostu żenujący, aczkolwiek Xann ostatnimi czasy wyprzedza

Zamykam - test wybaczcie bez sensu - tak jak napisał it_ - wystarczy zaindeksować stronę - z dyskusji o teście zrobiła się wojenka

Szczerze mówiąc to nie rozumiem sporów o SWLe - każdy SWL użyty z "głową" jest skuteczny , tak więc o sooo chooodzi ? To nie jest kwestia narzędzia tylko operatora tego narzędzia ...

każdy SWL użyty z "głową" jest skuteczny , tak więc o sooo chooodzi ? To nie jest kwestia narzędzia tylko operatora tego narzędzia

Dokładnie. A jak stwierdzili ludzie zajmujący się pozycjonowaniem lata - frazy biorące udział w teście nie mają konkurencji więc uzywanie SWLa do takich fraz nie ma nic wspólnego z używaniem głowy .Podobną frazę "zrobił" Arkaszka a efekt :

https://www.google.pl/search?num=100&client=firefox-a&hs=xDg&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=upojny+sex+chomik%C3%B3w+mongolskich&oq=upojny+sex+chomik%C3%B3w+mongolskich&gs_l=serp.3...7733.12022.0.12348.2.2.0.0.0.0.198.329.0j2.2.0....0...1c.1.42.serp..2.0.0.m1RIExHn6Ts

i to bez linków :)

Referring domain: 17
Referring IP: 13

nie miała być każda domena na osobnym IP ?

każdy SWL użyty z "głową" jest skuteczny

Zapomniałeś chyba dodać w czym jest skuteczny, a to robi wielką różnicę. Bo może być skuteczny w ineksowaniu czegoś, a równie dobrze ktoś pomyśli, że w (de)pozycjonowaniu.

Oczywiście Xann nie odpuści w żadnym temacie dotyczącym weblinka, no ale taka jego praca. Dlatego dyskusja z nim jest bez sensu.

Zapomniałeś chyba dodać w czym jest skuteczny

Nie , nie zapomniałem . Po prostu założyłem z góry, że mam do czynienia z inteligentnymi ludźmi którym nie trzeba tłumaczyć rzeczy podstawowych takich jak to, że jeden gotuje sobie ziemniaki inny robi z nich frytki jeszcze inny robi puree a ktoś może lubić tylko pieczone ...

Oczywiście Xann nie odpuści w żadnym temacie dotyczącym weblinka

A to jest "zupełnie inna para kaloszy" :D (sorry takiego mamy Xanna) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy