Skocz do zawartości

Kontakt do Facebooka


rexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Z panelu menadżera reklam trzeba pisać (centrum pomocy facebooka jest dla społeczności a nie obsługi Facebooka) na wiadomości wysłane z menadżera reklam odpisują w przeciągu 24 godzin :) ( Warunek trzeba napisać po Angielsku)    A jak chcesz mieć szybszą odpowiedź to w tytule napisz - Mam problem z reklamami -   ( Oczywiście Po angielsku)  I napisz w treści, że nie możesz wykupić reklamy dla strony ponieważ przez przypadek usunąłeś się jako administrator :)   Ja wszystkie sprawy załatwiam przez menadżera i jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 24 godziny na odpowiedź :)  Tylko sprawdź czy na pewno wysłałeś wiadomość a nie sugestie... Bo sugestie lądują na twoim koncie i nie są nigdy czytane. 

 

Edytowane przez Takitam

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 5.06.2014 o 11:59, arta napisał:

Mam kontakt do dwóch osób z FB, z czego jedna odpisuje po polsku. :)

Nie będę na forum podawać, proszę o pw, jeśli bardzo zależy.

@arta czy mógłbym również prosić o kontakt do tych ludzi z Facebooka? Mój mail: rparanormalium@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Pana nie pisałem, jedynie dodałem odpowiedź w temacie ;-)

 

Teraz dopiero zerknąłem na profil @arta i z tego co widzę to ten użytkownik nie logował się na PiO już od dwóch lat, więc nie wiadomo czy komukolwiek przekazał kontakt do pracowników tej chorej społecznościówki z chorą moderacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Ludek1111 jeśli pisałeś przez ten pożalsięboże formularz do odwoływania się od banów, to wiedz, że on NICZEGO nie wysyła. To taka atrapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 28.05.2018 o 17:02, Takitam napisał:

Z panelu menadżera reklam trzeba pisać (centrum pomocy facebooka jest dla społeczności a nie obsługi Facebooka) na wiadomości wysłane z menadżera reklam odpisują w przeciągu 24 godzin :) ( Warunek trzeba napisać po Angielsku)    A jak chcesz mieć szybszą odpowiedź to w tytule napisz - Mam problem z reklamami -   ( Oczywiście Po angielsku)  I napisz w treści, że nie możesz wykupić reklamy dla strony ponieważ przez przypadek usunąłeś się jako administrator :)   Ja wszystkie sprawy załatwiam przez menadżera i jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 24 godziny na odpowiedź :)  Tylko sprawdź czy na pewno wysłałeś wiadomość a nie sugestie... Bo sugestie lądują na twoim koncie i nie są nigdy czytane. 

 

Witam, w co dokładnie należy kliknąć ? Bo faktycznie sugestię się bez problemu da wysłać, z kontaktem jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@arta nie wiem czy piszę w dobrym miejscu czy nie ale mam nadzieję że odczytasz. Potrzebuję tego kontaktu ponieważ kilkoro dzieci hejtuje przez messenger moją córkę. Niestety zdążyły usunąć grupę a potrzebuję czegoś żeby zgłosić prowodyra całej akcji na policję. Tu mój email hankaq@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 5.06.2014 o 11:59, arta napisał:

Mam kontakt do dwóch osób z FB, z czego jedna odpisuje po polsku. :)

Nie będę na forum podawać, proszę o pw, jeśli bardzo zależy.

Witaj jeśli możesz mi pomóc to bardzo proszę o pomoc próbuje się z FB skontaktować od miesięcy a na odpowiedź przez panel pomocy na stronie i wysyłanie im dowodu tożsamości nic nie daje jeśli znasz jakiś kontakt do osób prowadzących stronę FB i którzy mogą mi pomóc to bardzo proszę o udostępnienie tej informacji z góry dziękuję 

 

rno6063@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Będę wdzięczny za kontakt do Facebooka na priva albo drogą emailową: rparanormalium@gmail.com

 

Dostałem dzisiaj bana na głównym koncie za treść, która nie istnieje, a od samego bana nie mogę się odwołać przez brak przycisku przekierowującego do szczegółowych informacji. Mam parę zapasowych profili do zarządzania fanpejdżami, ale jednak główne konto wolałbym mieć wolne od randomowych kar totalnie za nic.

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivellios na grupei Tigers dla social media zapytaj.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności