Ivellios

Forumowicze
 • Zawartość

  906
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Excellent

O Ivellios

 • Urodziny 28.01.1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://ivellios.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

7435 wyświetleń profilu
 1. Posiadam na sprzedaż 150 000 pkt Statlink Standard. Cena wynosi 7 zł / 1000 pkt / miesiąc. Zainteresowanych proszę o kontakt: nr GG 3408197 email lub za pośrednictwem PW
 2. Ivellios

  Kontakt do Facebooka

  Ja do Pana nie pisałem, jedynie dodałem odpowiedź w temacie ;-) Teraz dopiero zerknąłem na profil @arta i z tego co widzę to ten użytkownik nie logował się na PiO już od dwóch lat, więc nie wiadomo czy komukolwiek przekazał kontakt do pracowników tej chorej społecznościówki z chorą moderacją...
 3. Ivellios

  Kontakt do Facebooka

  @arta czy mógłbym również prosić o kontakt do tych ludzi z Facebooka? Mój mail: rparanormalium@gmail.com
 4. Ivellios

  Emaile z tytułem "Masz przej...ne"

  Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem "k***ą" i że nie mam "prze***ane"
 5. Ivellios

  STATLINK.pl

  System ostatnio wypluwa mi masę pustych ostrzeżeń o podstronach:
 6. Ivellios

  Problem z powtarzającymi się atakami DDoS

  Jedyne co udało mi się znaleźć z moimi skromnymi umiejętnościami to informacje o IP generujących największą ilość połączeń. To jest dedyk z Kimsufi. Niby jest w pakiecie jakaś ochrona przed DDoS'ami, no ale właśnie, to co się dzieje z moim serwerem pokazuje, że jest ona jakaś Racja, danych tej osoby nie mam, ale na co najmniej jednym z bardziej popularnych czanów tydzień w tydzień co piątek pojawia się wątek poświęcony audycji, która jest nadawana w moim radio w soboty o północy, i zawsze każdemu padnięciu mojego serwera www i/lub radiowego towarzyszą radosne wpisy typu "PACH!", "ZDYCHA ZDYCHA ZDYCHA", "KOMPROMITACJA CW**A", "spadło z rowerka xD" itp. Sygnał radia jest też retransmitowany na oficjalnym kanale na youtube, i tam również przed padnięciami często pojawiają się wpisy typu taki jak ostatnio: "będziesz miał te radio rozj***ne, cucku". Ktoś to robi z czystej złośliwości po prostu.
 7. Ivellios

  Problem z powtarzającymi się atakami DDoS

  Tak, opcja FREE. Nie chodzi mi o jakąś koniecznie darmową opcję, tylko o taką, żeby nie była zbyt kosztowna. Nie jestem jakąś internetową grubą rybą z grubym portfelem DDoS'ujący to prawdopodobnie jakiś doświadczony w temacie troll z jednego z polskich "czanów". Robi to, bo tak mu się podoba, a potem cieszy mordę że coś komuś rozwalił.
 8. Mam pewien problem z następującymi w regularnych odstępach czasu atakami DDoS na moje serwery. Prowadzę radio internetowe, które do działania wykorzystuje dwa serwery: dedykowany (dla www) oraz VPS-a (do nadawania radia). Od jakiegoś czasu, praktycznie co tydzień, podczas jednej z audycji nadawanych na żywo obydwa serwery są DDoS'owane, skutkiem czego audycja jest przerywana, a serwer dedykowany sypie naprzemiennie 502-kami i komunikatami o niedziałającej bazie danych. Próbowałem już wszystkiego, co tylko przyszło mi do głowy, włącznie z dość agresywnymi ustawieniami fail2ban (na dedyku) i mod_evasive (na VPS-ie). Próbowałem również "podłączyć" dedyka do CloudFlare, jednak mimo że pozornie wszystko było ustawione poprawnie to poskutkowało to komunikatami o błędach u części użytkowników ("origin DNS error"), więc z CF póki co dałem sobie spokój. Włączyłem nawet sprawdzanie IP każdego odwiedzającego z bazami typu Bouscout i AbuseIPdb (atakujące moje serwery IP w dużej części widnieją w obu bazach oznaczone jako "dokonujące ataków"), jednak na dłuższą metę nic to nie dało, ataki następowały w dalszym ciągu. Ponieważ sam już nie daję sobie z tym rady, chciałbym prosić bardziej obeznanych w temacie ochrony przed DDoS-ami o jakąś poradę, co dalej robić. Poszukiwania rozwiązania w Internecie zwykle kończy się na tym, że ktoś próbuje wcisnąć ochronę kosztującą lekko 700 zł rocznie bez VAT-u - mnie jednak nie stać na ponoszenie takich wydatków tylko dlatego, że jakiś znudzony złośliwy żywy ludzki shit bawi się w ddosy Poszukuję jakiegoś rozwiązania, które nie wydrenuje mi portfela. Słyszałem coś o stawianiu routera przed serwerem dedykowanym, jednak kompletnie nie mam pomysłu, jak się do tego zabrać.
 9. Ivellios

  STATLINK.pl

  U mnie również występują takie komunikaty
 10. Ivellios

  STATLINK.pl

  W dalszym ciągu nie udaje się zalogować. Piękny początek najpiękniejszego dnia tygodnia
 11. Ivellios

  STATLINK.pl

  Mnie również wylogowuje
 12. Ivellios

  STATLINK.pl

  Strona Statlinka wzięła i umarła, ładuje się tylko logo
 13. Ivellios

  STATLINK.pl

  Mam identyczny problem, ponadto występuje on zarówno na dedyku jak i na hostingu współdzielonym. Może to po stronie Statlinka jest jakiś babol. Przez to podstrony są usuwane z systemu, wraz z nimi znikają linki, a wydawcy tracą punkty.
 14. Ivellios

  Sprzedaż BTC i LTC za SMS

  btc-sms już niestety padło (mówię niestety, bo wykorzystywałem ją do przynajmniej częściowego odzyskiwania środków z doładowań w Red Bull'u ) Zna ktoś może jakąś inną stronę pozwalającą kupować kryptowaluty za SMS Premium?
 15. Ivellios

  Sieci reklam CPM

  No cóż, kolejna sieć, z której nie skorzystam. Trudno