Ivellios

Forumowicze
 • Zawartość

  897
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Excellent

O Ivellios

 • Urodziny 28.01.1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://ivellios.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

7263 wyświetleń profilu
 1. STATLINK.pl

  W dalszym ciągu nie udaje się zalogować. Piękny początek najpiękniejszego dnia tygodnia
 2. STATLINK.pl

  Mnie również wylogowuje
 3. STATLINK.pl

  Strona Statlinka wzięła i umarła, ładuje się tylko logo
 4. STATLINK.pl

  Mam identyczny problem, ponadto występuje on zarówno na dedyku jak i na hostingu współdzielonym. Może to po stronie Statlinka jest jakiś babol. Przez to podstrony są usuwane z systemu, wraz z nimi znikają linki, a wydawcy tracą punkty.
 5. Sprzedaż BTC i LTC za SMS

  btc-sms już niestety padło (mówię niestety, bo wykorzystywałem ją do przynajmniej częściowego odzyskiwania środków z doładowań w Red Bull'u ) Zna ktoś może jakąś inną stronę pozwalającą kupować kryptowaluty za SMS Premium?
 6. Sieci reklam CPM

  No cóż, kolejna sieć, z której nie skorzystam. Trudno
 7. Sieci reklam CPM

  @deha21 a jak wygląda u nich wypłata zgromadzonych środków? Wymagają wysyłania im rachunków itp.?
 8. STATLINK.pl

  To fajnie masz, u mnie na kilku stronach zatrzymało się na 1970-01-01 Data zmienia się chyba wtedy, gdy zmienia się ocena SR w panelu użytkownika.
 9. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Lidia, jeśli to jeszcze aktualne, to odezwij się do mnie na privie.
 10. [opinia] Niepoważna firma AZ.pl

  Właśnie straciłem jedną domenę, którą próbowałem wytransferować z az.pl do innego usługodawcy. Domena z końcówką .com.pl. Wypełniam ten pieprzony wniosek (w ogóle co to jest, żeby w XXI wieku kazać człowiekowi wypisywać wnioski o wydanie AuthInfo! Kiedyś nawet az.pl pozwalało pobrać ten kod prosto z ich panelu, teraz jakieś wnioski i inne cuda na kiju - strasznie się cofnęli), skanuję, wysyłam... i co? Łajno. "Coś tam w danych abonenta jest źle proszę poprawić bo inaczej nie wydamy kodu authinfo". Poprawiam, ponawiam prośbę o wydanie kodów. I co? Znów łajno. "Nie możemy wydać kodów bo coś tam jeszcze innego jest źle proszę poprawić". Poprawiam, wysyłam jakieś prośby o potwierdzenie transferu domen (wniosek dotyczył trzech domen, kod jak dotąd udało się wyciągnąć tylko dla jednej, jedna przepadła - teraz az.pl życzy sobie ponad 140 złotych, czyli jakieś 150% kwoty, za przedłużenie po wygaśnięciu, A NIECH MNIE W RZYĆ POCAŁUJĄ - a jedna wciąż czeka na "potwierdzenie transferu"). Nie dość, że kombinują jak koń pod górę byle tylko przytrzymać abonenta u siebie, to jeszcze tempo odpisywania mają takie, że żółw by ich prześcignął. Piszę w godzinach gdy ktoś teoretycznie powinien tam pracować i być w stanie odpowiedzieć - a odpowiedź przychodzi dzień później, po dwóch dniach, czasami jeszcze później. Cholernie niepoważna firma. KAŻDEMU odradzam jak najszybciej się stamtąd wynieść.
 11. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Mam propozycję drobnej poprawki - żeby po zalogowaniu od razu przekierowywało do panelu użytkownika, zamiast wyświetlać komunikat i kazać czekać aż przeglądarka przekieruje. Niby to kilka sekund, ale jednak trochę wnerwia
 12. STATLINK.pl

  Słabsze frazy da się trochę podbić, nawet linkując ze stron z SR 0. Koszt punktowy niewielki, a i tak strona typu "stawiam bloga na wordpressie, moja morda w świat się niesie" potrafi podnieść się w SERP-ach nawet o kilkadziesiąt oczek. Jak z trudniejszymi frazami - tego niestety nie wiem, nie miałem możliwości tego sprawdzić, gdyż jako wydawca ponoszę obecnie duże straty w wyniku ciągłego podkręcania parametrów przez adminów. Na horyzoncie jakoś nie widać niestety, aby sytuacja miała się szybko ustabilizować.
 13. STATLINK.pl

  Mam wrażenie, że znowu coś było robione przy samym wskaźniku StatRank. Znów podnoszenie progów dla niższych SR? Straty na moim koncie w tym momencie są tak duże, że znów jestem w sytuacji gdzie mimo skasowania wszystkich swoich linków i odzyskania części punktów (tylko po to, by dosłownie chwilę później je stracić - zaraz napiszę, dlaczego) nie jestem w stanie przedłużać transferów kontrahentom. Jak już mówiłem, skasowanie wszystkich moich linków w Statlinku pozwoliło odzyskać jakieś 3000 pkt, które chciałem dodać jednemu z kontrahentów do transferu (który został ucięty właśnie przez brak punktów). W momencie tworzenia transferu system jednak coś tam sobie znowu przeliczył i odzyskane dosłownie minutę wcześniej punkty magicznie punkty po prostu zniknęły. Powiem wprost, moim zdaniem to co się teraz dzieje w tym systemie powoduje, że trzymanie swoich stron w Statlinku - obojętnie czy zapleczówek czy serwisów robionych z myślą o żywym człowieku - stało się po prostu kompletnie nieopłacalne. Linkuj, linkuj, linkuj, lunkuj, NO LINKUJ K!(&@^A - a StatRank nawet nie drgnie. Jesteś na minusie z punktami - przychodzi mail, że zadbaj o punkty, bo jak nie to stracisz linki i transfery. Zadbaj, zadbaj, zadbaj, zadbaj, NO ZADBAJ K)(*@%^A!!! - i nawet jeśli "zadbasz", to system i tak przy pierwszej lepszej okazji Ci te punkty zabierze i znów zostaniesz z niczym. Mnie właśnie zabrał, coś tam sobie "przeliczył" i znów mam -5000 pkt na koncie. Poważnie rozważam wycofanie swoich stron z tego systemu. Statlink się skończył.
 14. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Zastanawiam się nad przeniesieniem kilku swoich stron ze Stratlinka (ekhm, sorry... Statlinka) do innego SWL-a. Czytam właśnie ten wątek i LinkTak wygląda obiecująco. Pytanie, czy ktoś z was już zrobił taką "przeprowadzkę"? Opłaca się?
 15. Też Zrobiłem i to i to. Najważniejsze, że (wreszcie) działa. Dzięki wszystkim za pomoc