Jump to content
Sign in to follow this  
Coco_jambo

API do webmaster tools? Jak windeksować domenę z dużą ilością podstron

Recommended Posts

mam pytanie czy istnieje jakieś API do webmaster tools? czy ktoś umie napisać do tego prosty skrypt obsługujący panel?

Chodzi mi przede wszytskim o wyindeksowanie domeny. Po pierwsze szybkie i dużej ilości podstron. Mozna to zrobić z panelu w ramach usunięcia adresu URL z indeksu, ale trzeba kilka ręcznie, co przy np 2000 adresach jest problemem ;)

czy ktoś umie/może rozwiązać ten problem, jesli ktoś potrafi napisać taki prosty skrypt to prosze o info. Of course zapłace rozsądną cene;)

ok, ale w jakim czasie? dodanie wszystkich adresów powoduje ze usuwasz stronę z indeksu w ciagu kilku godzin. Wydaje mi się, że jak dodasz tylko strone glowne to reszta adresow zostanie na dlugi czas, niekotre strony wyindeksowuja mi sie juz ponad pol roku (z kilkuset podstron zostało jeszcze kilka)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By lysy2005
      Witam,
      szukasz kogoś kto pomoże Ci wypromować, stworzyć swój biznes w internecie lub poprawić już istniejący?

Masz problem z działaniem strony, aplikacji?

Potrzebujesz zmodyfikować swój skrypt?

Chcesz pogadać, co by tu zrobić - jak powiększyć sprzedaż?

Masz swoją wizję, potrzebujesz tylko wykonawcy?

Zapraszam do kontaktu.

Co oferuję?
      Od A do Z, od Z do A w internecie. 

Zajmowałem się tworzeniem małych stron i dużych portali, wprowadzeniem produktów na rynek i metamorfoz już istniejących projektów. 

Przygotuję twój projekt nie tylko żeby był piękny, 
      nie tylko żeby konkurencja musiała zmieniać swój pran marketingowy żeby Cię doścignąć, 
      ale przede wszystkim żeby przynosił Tobie radość z jego prowadzenia, 
      byś mógł się nim pochwalić - był dumny, i przynosił zysk. 

Wyznaczam nowe trendy, konkurencja będzie nas naśladować! 

Jak to działa?
      Analiza rynku - Analiza konkurencji - Tworzenie strategii - Wprowadzenie jej - Optymalizacja - Zysk  - Zapraszam.

W zależności od wolnego czasu przyjmuję zlecenia na małe zlecenia i większe projekty, nawet na poszczególne elementy.

Kontakt na PW lub dane ze stopki.

• By XABan
      Cześć.

Wymyśliliśmy w Super Monitoringu nową funkcję i chciałbym Was zapytać o zdanie.
      Chodzi o automatyczne pauzowanie kampanii AdWords w momencie wykrycia awarii strony docelowej (i opcjonalne wznawianie po zakończeniu awarii). Tak, żeby nie marnować budżetu na kliknięcia w czasie, kiedy strona jest niedostępna (albo np. zbyt wolno się ładuje).

Czy z Waszego punktu widzenia taka funkcja byłaby przydatna? Korzystalibyście?

Jeżeli chcielibyście otrzymać zaproszenie do wersji Beta i/lub sygnał kiedy usługa już będzie dostępna, zostawcie swój adres email tutaj: https://www.supermonitoring.pl/p/monitoring-sem

P.S. Wiem, że istnieją darmowe skrypty do AdWords, ale mają swoje minusy - np. częstotliwość testowania. Poza tym, raczej nie sprawdzają np. czasu wczytywania strony ani nie testują poprawności działania formularzy.
    • By makensis
      Zlecę wykonanie pełnowartościowego automatu do wysyłki kodów/plików itd. z funkcjonalnością zbliżoną do Automatera. Czyli: wysyłanie kodów, ich obsługa, reklamacje, informacja o stanie bazy danych, szablon maila z automatyczną treścią. Możliwość rejestracji i logowania. Panel obsługi klientów automatu. Oferta dotyczy API innego serwisu niż Ebay/Allegro! Pełna dokumentacja jest już dostępna i konto developerskie.
      Wykonanie szaty graficznej portalu do uzgodnienia (może być osobne zlecenie).
      Nie wymagam faktury VAT. Klient spoza EU. Poszukuję osoby, lub grupy osób, która zajmie się zleceniem priorytetowo tzn. bez ustalenia terminu wykonania na najbliższy miesiąc.

Kontakt: makensis mawpa wp.pl lub gg 88 8 5 7 8 7
    • By fast1
      Hej, nie wiem czemu, ale google usuneło moje posty ze snippet rich z wyszukiwań. Nie wiem co się stało. Nie pamiętam kiedy ale później lub wcześniej zostałem usunięty z amazon affialtes. Co się stało chłopaki i dziewczyny?
    • By Boltron
      Mam taki problem, mam kilka domen .pl które zrobiłem podobnie i je wyświetla normalnie.

1. Pytanie:
      Jak mam domenę to co tam pisać w webmaster tools, jak najlepiej?
      http://www.domena.com
      http://domena.com
      http://domena.com/
      A może dać https?

Proszę o szczegółowe wyjaśnienie jak dla rolnika.
      Czy to jest bez różnicy bo niby wyskakuje mi cały czas ten sam kod/link weryfikacyjny. Wklejam go w domenę nawet jako ze znaczkiem meta, dodaję na stronie aftermarket pod txt i nic. Od tygodnia czekam na znalezienie i nie działa.

Czy jak serwery były na parkingu to mogło to mieć wpływ, że nie znaleziono rekordów?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy