Skocz do zawartości

Sklep kulfika - opinie?


razor535

Rekomendowane odpowiedzi

Na domenach dobrze utrzymanych, jak to ująłeś, nie sprzedaje się linków w takiej ilości, bo sprzedawanie wiąże się z szybkimi banami. Siedzisz w branży to wiesz co kupujesz i z tym to się wiąże ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poza tym telefon jego nie odpowiada od kilku dni. Więc dla mnie facet jest niewiarygodny zupełnie.

W jakiej ilości? Każdy link był na innej domenie a ile w sumie było linków na danej domenie nie wiem.

Każdy kto chce pozycjonować nie może pozwolić sobie na taki szajs jaki oferuje ten gość. Chyba że chce szybko znaleźć się w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tutaj masz trochę informacji o sklepie i podejściu właściciela:

https://www.facebook.com/groups/494339354019742/permalink/912988635488143/

W sumie temat bardziej pasuje do wątku "Nierzetelny partner".

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekszeryf: bynajmniej. Kulfik wziął kasę, nie zrealizował zamówień i na tym kontakt się urwał (pomimo kilku maili).

Na początku myślałem, że to czynnik losowy, typu choroba itp. Po wpisach na FB widać jednak, że ma się dobrze i jeszcze sobie jaja z ludzi robi.

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórzy kupujący tego typu usługi jak preclowanie czy profile liczą na długowieczne linki, stąd później biorą się te "nieporozumienia"

 

Kupiłem 30 artykułów na platformie CM a nie w grupie precli. Nie ma w tym nic dziwnego, że wymagam aby Kulfik wykonał rzetelnie usługę, za którą niemało zapłaciłem. W przypadku platformy CM liczę również na długotrwały efekt i w tym też nie ma nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W moim przypadku sąd niedługo wyda nakaz zapłaty dla niego. Natomiast jeśli i to nie pomoże będzie miał na głowie komornika i dobrych kilka tys do zapłaty. Ja mu nie popuszczę.

 

nie wiem kim jestes, ani o czym piszesz. serio. odezwij sie moze na pawel@tykwinski.pl .... 

 

na chwile obecna nie jest prowadzona zadna sprawa o zaplate w stosunku do mnie. przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. 

 

fakt ze niektore zlecenia maja duze opoznienia, ale powoli je realizuje lub zwracam kase, 

 

faktem jest ze obecnie nie sprzedaje juz precli i tym podobnych.

 

faktem jest rowniez ze reorganizuje firme. 

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest również, że nie odpowiadasz od grudnia na maile i masz klientów w...

 

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest również, że nie odpowiadasz od grudnia na maile i masz klientów w...

 

odezwij sie prosze bezposrednio do mnie na meila, postaram sie rozwiazac problem

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności