Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jankowski33 napisał:

Teksty preclowe na 4 tys znaków? Ja prdl... co można aż tyle pisać o tym jaki np. powinien być puls. Masakra... hah

no trochę dużo, ale da się - kiedyś miałam zlecony tekst na 4500 znaków, pół dnia sie zastanawiałam czy go wziąć, bo jakoś nie mogłam wyobrazić sobie że napiszę na taką ilość znaków ten temat, ale jak już zaczęłam  to później okazało się że musze skrócić tekst o 1/3, bo tak się rozpisałam. Nawet mnie to zaskoczyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Klient za teksty płaci z góry, więc nie są mu wciskane. Na zatwierdzenie ma 72 h, jeśli tego nie zrobi, akceptowane są automatycznie. Niektórzy robią to wcześniej i oceniają (mają bonus za ocenę) lub mogą dać je do porprawy.

Dzisiaj wkurzyłam się totalnie i bardzo pilnuję się, żeby nie używać bardziej dosadnych określeń. Jestem zablokowana, więc nie mam szans na rezerwowanie zleceń, dostaję tylko indywidualne i wykonuję je przed czasem. Dzisiaj na pocztę dostałam info o 1 pkt karnym za przekroczenie czasu w realizacji zlecenia ekspres. W historii nie ma odjętej kasy, nie mam dostępu do realizacji zlecenia, więc nie mogłam go zaklepać. Dwa zlecenia miałam na 19.02 zrealizowałam 17, kolejne mam na 21, zrealizuję jutro. To są jakieś j... W ten sposób walnęli mi 3 pkt karne. Przecież nie płacą tyle, żebym jeszcze traciła czas na zrzuty ekranowe. Niech naprawią system, ale jego błędami nie powinni nas obarczać. Kolejna sprawa to fakt, że od 2 tygodni zlecenia ekspres nie są oznaczane niebieską linią. Dla nowych copy to bardzo ważne. Biorą tekst i widzą dwie daty, ale nie wiedzą, że muszą zrealizować w pierwszej. A może to świadoma strategia TB? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gocha napisał:

.Klient za teksty płaci z góry, więc nie są mu wciskane. Na zatwierdzenie ma 72 h, jeśli tego nie zrobi, akceptowane są automatycznie. Niektórzy robią to wcześniej i oceniają (mają bonus za ocenę) lub mogą dać je do porprawy.

Dzisiaj wkurzyłam się totalnie i bardzo pilnuję się, żeby nie używać bardziej dosadnych określeń. Jestem zablokowana, więc nie mam szans na rezerwowanie zleceń, dostaję tylko indywidualne i wykonuję je przed czasem. Dzisiaj na pocztę dostałam info o 1 pkt karnym za przekroczenie czasu w realizacji zlecenia ekspres. W historii nie ma odjętej kasy, nie mam dostępu do realizacji zlecenia, więc nie mogłam go zaklepać. Dwa zlecenia miałam na 19.02 zrealizowałam 17, kolejne mam na 21, zrealizuję jutro. To są jakieś j... W ten sposób walnęli mi 3 pkt karne. Przecież nie płacą tyle, żebym jeszcze traciła czas na zrzuty ekranowe. Niech naprawią system, ale jego błędami nie powinni nas obarczać. Kolejna sprawa to fakt, że od 2 tygodni zlecenia ekspres nie są oznaczane niebieską linią. Dla nowych copy to bardzo ważne. Biorą tekst i widzą dwie daty, ale nie wiedzą, że muszą zrealizować w pierwszej. A może to świadoma strategia TB? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ja dzisiaj widziałam ekspresowy tematyczny, miał z lewej strony żółty a z prawej zielony (może niebieski) pasek i był oznaczony jako ekspres do 21.02. z 15% bonusem, ale nie pamiętam na jaki temat

@Gocha pisząc "mają wciskane" miałam na myśli że automatycznie je dostają czy je chcą czy nie

nie wzięłam tego zlecenia, bo było duże a za krótki czas realizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jankowski33 napisał:

A ile trzeba napisać precli i ile trzeba zdobyć punktów, aby odblokować zapleczówki?

Precli do bólu możesz pisać, bo nie za każdy też oceniają. Musisz mieć przynajmniej 5 ocen ale nie mogę teraz znaleźć informacji jaką musisz mieć punktację, żeby móc odblokować zapleczówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cerien napisał:

Precli do bólu możesz pisać, bo nie za każdy też oceniają. Musisz mieć przynajmniej 5 ocen ale nie mogę teraz znaleźć informacji jaką musisz mieć punktację, żeby móc odblokować zapleczówkę. 

ja tam już dokładnie nie pamiętam, ale aby zdobyć dostęp do zapleczy trzeba napisać nowy tekst, tym razem o jakości zaplecza. Szukaj w ustawieniach, A punktacja to chyba powyżej 4.5

do Jankowski 33 miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patith napisał:

Czy komuś również nie działa portal? Właśnie wysyłałam tekst, który mam do dzisiaj, strona się nie przeładowała i od godziny w ogóle nie mogę wejść na portal... Dobrze, że teksty zawsze kopiuję... 

 

U mnie też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastrzelę. Kończyłam właśnie pisać tekst na 4000zzs i wyskoczył mi komunikat "Brak obecnie edytowanego tekstu. Kliknij "kolejne zlecenie", aby rozpocząć nowy tekst". Najgorsze jest to, że nawet jakbym chciała to nie mam możliwości skopiowania tekstu bo gdy tylko najeżdżam myszką na tekst to zamiast kursora mam czerwone przekreślone kółko. No i cała moja praca na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności