Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety regulaminu będziemy uczyć się na własnym grzbiecie. Rzeczywiście za przekroczenie 48 h naliczają 1 pkt, przy dwóch blokują dostęp na rok. Tylko nie rozumiem po co podany jest normalny termin realizacji. To zwykła zmyłka, która uderza w copy. Mnie się udało, choć rozważałam, czy 4 ekspresów nie zrealizować w normalnym terminie. Powinien być podany jeden termin realizacji. Tak byłoby uczciwie. Niestety jesteś na straconej pozycji, Na pocieszenie, inni nie dadzą się wprowadzić na tą minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nali14 napisał:

 

To jakaś kpina. Wszystkie terminy zleceń miałam do 7.02.2020 roku - na pewno, to jeszcze sprawdzałam dziś w nocy. Za co więc te dwa punkty karne???  

napisz na ich maila, powinni Ci anulować te punkty, skoro są 2 terminy realizacji i w sumie nie wiadomo, którego miałaś się trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gocha napisał:

Niestety regulaminu będziemy uczyć się na własnym grzbiecie. Rzeczywiście za przekroczenie 48 h naliczają 1 pkt, przy dwóch blokują dostęp na rok. Tylko nie rozumiem po co podany jest normalny termin realizacji. To zwykła zmyłka, która uderza w copy. Mnie się udało, choć rozważałam, czy 4 ekspresów nie zrealizować w normalnym terminie. Powinien być podany jeden termin realizacji. Tak byłoby uczciwie. Niestety jesteś na straconej pozycji, Na pocieszenie, inni nie dadzą się wprowadzić na tą minę.

Tyle, że termin ekspresu minął dziś o godz. 14:40, a ja te teksty wysłałam wczoraj około północy, na 100%,  dokładnie wiem, które to były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz wysłać reklamację, ale podbuduj ją merytorycznie, że piszesz terminowo, że nastąpił jakiś bład w systemie itp. Na standardowe reklamacje nie chce się im odpowiadać, ale jak sensownie uzasadnisz, to odpowiedź dostaniesz szybko. Przynajmniej ja tak miałam, po 3 dniach problem został rozwiązany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, arrion napisał:

U mnie identyczna sytuacja. Zlecenie ekspresowe zrealizowane w ciągu 48 godzin, a wraz przyszedł mail z informacją o przekroczeniu terminu. Już tydzień czekam na odpowiedź i nic.

Dramat, dwa punkty karne za nic. Też napisałam maila, strach myśleć, ile trzeba będzie czekac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gocha napisał:

To musisz wysłać reklamację, ale podbuduj ją merytorycznie, że piszesz terminowo, że nastąpił jakiś bład w systemie itp. Na standardowe reklamacje nie chce się im odpowiadać, ale jak sensownie uzasadnisz, to odpowiedź dostaniesz szybko. Przynajmniej ja tak miałam, po 3 dniach problem został rozwiązany.

Gratuluje. Ja wysłałam trzy maile, w których dokładnie wyjaśniłam problem niesłusznie naliczonych punktów (wraz ze screenami pokazującymi, że wciąż mam czas na wykonanie tych zleceń)  i nic z tego.  Naciskałam, żeby ktoś się ustosunkował do błędnie naliczonych punktów tj. żeby je usunęli, albo powiedzieli, że nie usuną. Oczywiście dostałam odpowiedź, w której się dowiedziałam (w skrócie), że mam dalej czekać. Czekam już tydzień.  Punktów jak widać nie mają zamiaru usnąć. Mam czekać, aż dział techniczny znajdzie przyczynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com - z niecierpliwością czekamy na wyjaśnienie dysfunkcji systemu naliczania punktów karnych!

 

Jeśli chodzi o zlecenia z opcją ekspres, u mnie jest dokładnie to samo. Teksty napisane przed upływem 48 godzin nie zostały jeszcze zmoderowane, natomiast ja otrzymałam maila o przekroczeniu terminu realizacji zlecenia, plus naliczenie punktów karnych i blokadę konta.

 

Napisałam w tej sprawie do biura TB, więc mam nadzieję, że zostanie ona szybko wyjaśniona. Jednak Wasze doświadczenia opisane powyżej dają powód do niepokoju - przyznaję, że nie do końca rozumiem brak reakcji ze strony serwisu TB i ogólną atmosferę przestojów komunikacyjnych. Wydaje się, że zatrudnienie specjalisty od zarządzania kryzysowego mogłoby przynieść firmie Textbookers sporo korzyści.

 

Aha, i dla wyjaśnienia - tego typu problemy dotykają wszystkich, nie tylko osoby, które piszą na TB sporadycznie. Mnie nie ominęły mimo kolejnego miesiąca w czołówce rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja mam wrażenie, że im dłużej takie miejsca pośredniczące między piszącymi i zamawiającymi istnieją, tym problemów jest więcej (rodzaje problemów i częstotliwość występowania).  Powinno być odwrotnie, ale wciąż  właściciele takich miejsc bardziej boją się, że stracą zleceniodawców, niż coraz lepszych piszących. 

36 minut temu, inverts napisał:

@TextBookers.com - z niecierpliwością czekamy na wyjaśnienie dysfunkcji systemu naliczania punktów karnych!

 

Jeśli chodzi o zlecenia z opcją ekspres, u mnie jest dokładnie to samo. Teksty napisane przed upływem 48 godzin nie zostały jeszcze zmoderowane, natomiast ja otrzymałam maila o przekroczeniu terminu realizacji zlecenia, plus naliczenie punktów karnych i blokadę konta.

 

Napisałam w tej sprawie do biura TB, więc mam nadzieję, że zostanie ona szybko wyjaśniona. Jednak Wasze doświadczenia opisane powyżej dają powód do niepokoju - przyznaję, że nie do końca rozumiem brak reakcji ze strony serwisu TB i ogólną atmosferę przestojów komunikacyjnych. Wydaje się, że zatrudnienie specjalisty od zarządzania kryzysowego mogłoby przynieść firmie Textbookers sporo korzyści.

 

Aha, i dla wyjaśnienia - tego typu problemy dotykają wszystkich, nie tylko osoby, które piszą na TB sporadycznie. Mnie nie ominęły mimo kolejnego miesiąca w czołówce rankingu.

Zatrudnienie speca od czegokolwiek kosztuje, a z czego mu zapłacić przy takich stawkach? :( To przedsięwzięcie niskobudżetowe mające  po prostu nie przynosić strat - takie odnoszę wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, inverts napisał:

@TextBookers.com - z niecierpliwością czekamy na wyjaśnienie dysfunkcji systemu naliczania punktów karnych!

 

Jeśli chodzi o zlecenia z opcją ekspres, u mnie jest dokładnie to samo. Teksty napisane przed upływem 48 godzin nie zostały jeszcze zmoderowane, natomiast ja otrzymałam maila o przekroczeniu terminu realizacji zlecenia, plus naliczenie punktów karnych i blokadę konta.

 

Napisałam w tej sprawie do biura TB, więc mam nadzieję, że zostanie ona szybko wyjaśniona. Jednak Wasze doświadczenia opisane powyżej dają powód do niepokoju - przyznaję, że nie do końca rozumiem brak reakcji ze strony serwisu TB i ogólną atmosferę przestojów komunikacyjnych. Wydaje się, że zatrudnienie specjalisty od zarządzania kryzysowego mogłoby przynieść firmie Textbookers sporo korzyści.

 

Aha, i dla wyjaśnienia - tego typu problemy dotykają wszystkich, nie tylko osoby, które piszą na TB sporadycznie. Mnie nie ominęły mimo kolejnego miesiąca w czołówce rankingu.

Z tego co zrozumiałam z udzielonej mi odpowiedzi, że nie ma już możliwości ręcznego usunięcia punktów karnych  bo te są nakładane przez system. W skrócie oznacza to, że usunąć je może  tylko dział techniczny poprzez naprawdę błędu. Ja mam 8 punktów  i raczej żegnam się z TB  bo moja blokada to pewnie kwestia czasu.

 

Ps. jak po blokadzie wygląda sprawa wypłaty środków? Czy jeżeli będę miała 80 PLN to je tracę? Teraz wypłacam przy każdych 100 złotych, żeby uniknąć batalii o parędziesiąt złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com, dziękuję za bardzo szybką i skuteczną reakcję! Na moim koncie zapanował już porządek, punktów karnych nie ma, a zlecenia spokojnie czekają na akceptację przez klienta.

 

Ale myślę, że wszyscy piszący będą też potrzebować informacji, czy zlecenia ekspresowe można obecnie rezerwować bez obaw, tzn. czy błąd systemu został usunięty. Wolałabym ich nie odrzucać w przypadku zlecenia prywatnego na fajny temat, jednak nie chcę też potencjalnej blokady i konieczności wyjaśniania sprawy, co w końcu stanowi dodatkową pracę także dla ekipy TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że poprawiają system, wczoraj zarezerwowałam tekst z bonusem 15%, ale nie był zaznaczony jako ekspres więc spokojnie napiszę go w normalnym terminie. TB sporadycznie reaguje na indywidualne maile. Za kilka dni ktoś odezwie się na forum i z zadowoleniem poinformuje, że wszystkie usterki zostały usunięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Anna-1 napisał:

Witam, czy ktoś dostał już informację, że jego umowa dotarła do textbookers? Odesłałam 21 stycznia, a do tej pory w strefie copywritera widnieje informacje, że muszę ją odesłać. Też tak macie?

Mamy i czekamy. Dostałem maila, że po niedzieli mają zatwierdzać przysłane umowy... I dopiero wtedy można już działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gocha napisał:

Mam wrażenie, że poprawiają system, wczoraj zarezerwowałam tekst z bonusem 15%, ale nie był zaznaczony jako ekspres więc spokojnie napiszę go w normalnym terminie. TB sporadycznie reaguje na indywidualne maile. Za kilka dni ktoś odezwie się na forum i z zadowoleniem poinformuje, że wszystkie usterki zostały usunięte. 

 

A kiedy mija czas jego napisania? Normalnie 4 dni? Bo czasami widuje zlecenia, które nagle się pojawiają z 15% bonusem, a ich termin realizacji mija za 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności