Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponowałabym raczej zatwierdzić opcję "przerwij opracowywanie zlecenia" w dowolnym momencie i jego powrót do ogólnej puli (oczywiście mówię tu o zleceniach dla każdego, a nie indywidualnych). Takie zlecenie miałoby wtedy szanse na realizację w ustalonym terminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joanna53 napisał:

Tym punktem regulaminu zmuszacie do brania przez copywriterów mniejszej ilości zleceń, co z kolei może skutkować przeterminowaniem tej reszty, której nikt nie weźmie.

 

Wątpię żeby do tego doszło, skoro wszystkie teksty z wyjątkiem precli i katalogów są rozchwytywane w mgnieniu oka. Chociaż muszę przyznać, że przedłużanie faktycznie się przydawało, bo nagłe sytuacje losowe po prostu się przytrafiają i nie są one naszą winą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arrion napisał:

 

Wątpię żeby do tego doszło, skoro wszystkie teksty z wyjątkiem precli i katalogów są rozchwytywane w mgnieniu oka. Chociaż muszę przyznać, że przedłużanie faktycznie się przydawało, bo nagłe sytuacje losowe po prostu się przytrafiają i nie są one naszą winą.

tak, są szybko rozchwytywane, ale zdarzają się copywriterzy którzy nabrali sporo i nie zdążyli ich zrealizować o czasie. Wtedy przedłużali termin a teraz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joanna53 napisał:

tak, są szybko rozchwytywane, ale zdarzają się copywriterzy którzy nabrali sporo i nie zdążyli ich zrealizować o czasie. Wtedy przedłużali termin a teraz...?

 

Przedłużanie nie funkcjonuje od dwóch tygodni, więc copy sobie jakoś radzą. Aktualnie nie ma nawet precli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com Czy wy macie już nawyk nieodpowiadania na zadawane pytania?

 

 

ponawiam:


    Dlaczego klienci mogą wysłać skan podpisanej umowy mailem a copywriter już nie? Skoro Textbookers przesyła copy umowę w formie elektronicznej, copy tak samo może odesłać ją mailowo. To pracodawca musi dać do podpisania dwa egzemplarze umowy, gdzie jedna idzie do niego. Co więcej, Textbookers wysyła klientom umowę w formie pisemnej i oni nawet nie muszą jej odsyłać tylko mailem skan przesłać. Co to ma niby być? Dla mnie to jest absurd i dyskryminacja. W ogóle nie rozumiem takiego postępowania. Według was to jest normalne? To jest bardziej niż nie w porządku względem copywritera. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joanna53 napisał:

@arrion przecież nikt specjalnie nie kombinuje, ale są sytuacje, które wymagają wyboru. 

 

Ale znasz zasady działania TB. Mamy 96 godzin na napisanie i wysłanie tekstu, inaczej dostajemy punkt karny. To jest praca jak każda inna, trzeba się wywiązywać z obowiązków. I tak do tej pory szli nam na rękę z tym przedłużaniem. Mi też się nie podobają te zmiany na TB, ale co zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, arrion napisał:

 

Ale znasz zasady działania TB. Mamy 96 godzin na napisanie i wysłanie tekstu, inaczej dostajemy punkt karny. To jest praca jak każda inna, trzeba się wywiązywać z obowiązków. I tak do tej pory szli nam na rękę z tym przedłużaniem. Mi też się nie podobają te zmiany na TB, ale co zrobisz?

hmmm, trudno rozmawia się z kimś kto nie ma w sobie cienia epatii i zrozumienia dla drugiego człowieka, więc proponuję zakończyć tę dyskusję

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arrion mam wrażenie, że dostajesz bonusy od TB. Mój dostawca internetu (bardzo solidny) naprawia awarie migiem, bo wie, że muszę mieć do niego dostęp. Na choroby i inne zdarzenia losowe nie mamy wpływu, umowy podpisujemy i z tego tytułu nic nam nie przysługuje. Nie idą nam z niczym na rękę najniższa krajowa to 15 zł za godzinę, a to oznacza, że musisz napisać 10 precli po 1000 zzs. Ja nie potrafię, może tobie się udaje. Czasami nie potrzeba automatycznego przedłużenia 15 tekstów, tylko wystarczy jeden lub 2 i niech to dadzą raz na 2 tygodnie.

Edytowane przez Gocha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Gocha napisał:

Arrion mam wrażenie, że dostajesz bonusy od TB. Mój dostawca internetu (bardzo solidny) naprawia awarie migiem, bo wie, że muszę mieć do niego dostęp. Na choroby i inne zdarzenia losowe nie mamy wpływu, umowy podpisujemy i z tego tytułu nic nam nie przysługuje. Nie idą nam z niczym na rękę najniższa krajowa to 15 zł za godzinę, a to oznacza, że musisz napisać 10 precli po 1000 zzs. Ja nie potrafię, może tobie się udaje. Czasami nie potrzeba automatycznego przedłużenia 15 tekstów, tylko wystarczy jeden lub 2 i niech to dadzą raz na 2 tygodnie.

dokładnie - a przy okazji - widzę, że niezawodna monis190 trzyma rękę na pulsie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam telefonu foul wypas, bo stawki TB są za niskie, poza tym szkoda mi oczu i tak już noszę okulary. Gadżety są bardzo fajne, ale niekoniecznie zdrowe. Nie bez powodu przybywa firm oferujących aparaty słuchowe i to nie osobom starszym, bo te słuch mają doskonały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności