Jump to content

arrion

Forumowicze
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. Klient ma 72 godziny na akceptację tekstu/odrzucenie/odesłanie do poprawy, po tym czasie są one automatycznie zatwierdzane.
 2. Precle też możesz pisać w innym programie, a w edytorze TB wystarczy co kilka minut wpisać jakiś znak.
 3. Dlatego ja nigdy nie piszę tekstów w edytorze TB, tylko w innym programie. Nigdy nie wiadomo kiedy będzie awaria prądu czy strony.
 4. O tym, jaki powinien być puls to akurat można dużo napisać, bo jest on zależny od wielu czynników, takich jak wiek, stan zdrowia, aktywność fizyczna czy stres. Napisanie 1000 znaków na każdy aspekt nie jest wymagające przy tekście zapleczowym, a tym bardziej przy preclu. Przynajmniej taka jest moja opinia.
 5. Jeśli znikają z listy tekstów na zatwierdzenie to albo faktycznie zostały zatwierdzone (sprawdź zakładki "Historia tekstów" i "Zarobki i ocena"), albo zostały odesłane do poprawy ("Teksty do poprawy"), albo odrzucone ("Odrzucone teksty").
 6. Też mam najniższą średnią za precle, a piszę je jakościowo tak jak teksty zapleczowe. Automatyczna rezygnacja z precli następuje po 11 minutach od braku jakichkolwiek zmian w polu edycji tekstu. (Po 8 minutach pojawia się informacja, że praca nad tekstem trwa zbyt długo, jak się na to nie zareaguje, to możliwość dalszego pisania znika po kolejnych 3 minutach.)
 7. Po kliknięciu "realizuj" informacje o bonusie znikają, ale on nadal obowiązuje. Sprawdź maile "Podsumowanie realizacji zlecenia", są tam podane "Punkty bonusowe za czas realizacji".
 8. W starym regulaminie też była wzmianka o kasowaniu punktów karnych, ale nie pamiętam szczegółów. W każdym razie moje punkty nigdy nie zostały skasowane.
 9. "Punkty karne ulegają automatycznemu wykasowaniu po 3 miesiącach od momentu ich uzyskania." - raczej nie chodzi o kasowanie wszystkich punktów z danego miesiąca, tylko o każdy punkt osobno. Dlatego punkt karny z 3 marca zostanie skasowany 3 czerwca, a z 16 marca - 16 czerwca. Teksty ekspresowe są oznaczone zielonym paskiem i informacją że mają 15% bonusu za ekspres . Te, które aktualnie mają 15% bonusu to zwykłe zlecenia z kończącym się terminem realizacji.
 10. A kiedy mija czas jego napisania? Normalnie 4 dni? Bo czasami widuje zlecenia, które nagle się pojawiają z 15% bonusem, a ich termin realizacji mija za 24 godziny.
 11. U mnie identyczna sytuacja. Zlecenie ekspresowe zrealizowane w ciągu 48 godzin, a wraz przyszedł mail z informacją o przekroczeniu terminu. Już tydzień czekam na odpowiedź i nic.
 12. Ale znasz zasady działania TB. Mamy 96 godzin na napisanie i wysłanie tekstu, inaczej dostajemy punkt karny. To jest praca jak każda inna, trzeba się wywiązywać z obowiązków. I tak do tej pory szli nam na rękę z tym przedłużaniem. Mi też się nie podobają te zmiany na TB, ale co zrobisz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy