Jump to content

arrion

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. Widzę właśnie zlecenie ekspres, jest 15% za wykonanie go w ciągu 48 godzin, dodatkowych 8% już nie ma.
 2. Widziałaś ostatnią stronę umowy? 1. Dla Autora + 10% do wynagrodzenia za Tekst z przekazaniem praw autorskich. * nie dotyczy tekstu eksperckiego, gdzie przekazanie praw autorskich zawarte jest w cenie ujętej w tabeli 2. Dla Autora + 15% do wynagrodzenia za napisanie Tekstu w trybie ekspres. 3. Dla Autora + 15% do wynagrodzenia za napisanie Tekstu który wygasa w ciągu 36h od przyjęcia zlecenia.
 3. U mnie wyskakuje okienko Smart File Advisor z tekstem, że nie nie mam zainstalowanego programu do odczytu tego pliku. Trzeba tam zaznaczyć "Use Windows to manage this file" i z listy plików wybrać Adobe Acrobat Reader. Może u Ciebie jest podobnie.
 4. @TextBookers.com Może wyjaśnicie nam dokładniej o co chodzi z tymi umowami i jak/do kiedy trzeba zaakceptować nowy regulamin.
 5. Cześć! 👋 Mam kilka wątpliwości odnośnie nowego regulaminu. Mianowicie czy każdy musi podpisać umowę o dzieło czy to tylko jakaś dodatkowa opcja? I w jaki sposób mam potwierdzić że akceptuje ten nowy regulamin?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy