Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, pawig napisał:

Oj bywały czasy kiedy człowiek się logował i było ponad 1000 tekstów do napisania :) I to nie było żadne wow tylko coś normalnego :)

W samo sedno. Precle to było coś.

Czyli przyczyna odcięcia zleceń jest tylko akcja z plagiatami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias

@Textbookers, czy myśleliście o wprowadzeniu funkcji na koncie copy "Proszę mi nie zlecać zleceń prywatnych"? Od razu podkreślam: TO TYLKO SUGESTIA!

 

Skąd mój pomysł? Wyjaśniam: dostaję zlecenie. I zleceniodawca czeka 24 godziny na to, czy je w ogóle podejmę, czy nie, bywa więc, że jest o dobę w plecy, jeśli przez półtora dnia nie sprawdzam poczty, bo np. piszę lepiej płatne zlecenia, na które mam krótki termin. Jeśli zdarzy się, że sprawdzę pocztę i widzę, że ktoś mi coś zleca, muszę każdemu z osobna tłumaczyć to samo, czyli powód rezygnacji. A - co ciekawe, Zleceniodawcy i tak tego nie czytają, bo co i rusz dostaję zlecenia od tych samych osób. Szkoda ich czasu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, maugosias napisał:

@Textbookers, czy myśleliście o wprowadzeniu funkcji na koncie copy "Proszę mi nie zlecać zleceń prywatnych"? Od razu podkreślam: TO TYLKO SUGESTIA!

 

Skąd mój pomysł? Wyjaśniam: dostaję zlecenie. I zleceniodawca czeka 24 godziny na to, czy je w ogóle podejmę, czy nie, bywa więc, że jest o dobę w plecy, jeśli przez półtora dnia nie sprawdzam poczty, bo np. piszę lepiej płatne zlecenia, na które mam krótki termin. Jeśli zdarzy się, że sprawdzę pocztę i widzę, że ktoś mi coś zleca, muszę każdemu z osobna tłumaczyć to samo, czyli powód rezygnacji. A - co ciekawe, Zleceniodawcy i tak tego nie czytają, bo co i rusz dostaję zlecenia od tych samych osób. Szkoda ich czasu.

 

 

 

oo, najpierw była troska o copy, a teraz jest troska o biednych zlecających, którzy mają dobę w plecy..

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, maugosias said:

Skąd mój pomysł? Wyjaśniam: dostaję zlecenie. I zleceniodawca czeka 24 godziny na to, czy je w ogóle podejmę, czy nie, bywa więc, że jest o dobę w plecy, jeśli przez półtora dnia nie sprawdzam poczty, bo np. piszę lepiej płatne zlecenia, na które mam krótki termin. Jeśli zdarzy się, że sprawdzę pocztę i widzę, że ktoś mi coś zleca, muszę każdemu z osobna tłumaczyć to samo, czyli powód rezygnacji. A - co ciekawe, Zleceniodawcy i tak tego nie czytają, bo co i rusz dostaję zlecenia od tych samych osób. Szkoda ich czasu.


Mam to samo... Przydałaby się taka opcja.

Zapraszam do współpracy - www.profesjonalnycopywriting.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
31 minut temu, Emi93 napisał:

W samo sedno. Precle to było coś.

Czyli przyczyna odcięcia zleceń jest tylko akcja z plagiatami ?

Uważam, że świadomość istnienia TB istnieje już u wielu potencjalnych zleceniodawców. Korzystają z tego rozwiązania tylko ci, którym się to opłaca i pasuje pod KAŻDYM względem. Być może jest taka grupa ludzi / firm, które obawiają się zlecać na platformach w myśl zasady: niskie stawki = spore ryzyko niskiej jakości. Powszechnym stało się przypuszczenie, że właśnie na takich platformach wiele osób zaczyna swoją przygodę z copywritingiem, istnieje więc zawsze spora szansa, Że dany tekst zostanie podjęty przez początkującego. O ile przy preclu zwykle nie ma problemu z jakością, tak już przy - choćby - zapleczu może takowy zaistnieć.

 

Może warto by było zrobić reasearch co do zmieniających  się (?) oczekiwań potencjalnych zleceniodawców z pytaniami typu: "czy byłbyś w stanie zapłacić więcej, niż 3 zł za 1000 zzs za zapelcze" albo "kiedy skorzystałbyś z usług takiej platformy, jakie są Twoje oczekiwania"?

 

 

Przed chwilą, Anna2002 napisał:

oo, najpierw była troska o copy, a teraz jest troska o biednych zlecających, którzy mają dobę w plecy..

 

Anno, czyżbyś była kolejną osoba, która się czepia - i po co? Widzę, że masa ludzi ma tu problem, bo nie ma zleceń. Mnie zlecają, a mam co robić, więc po co ma czekać zleceniodawca? Dlaczego takiego zlecenia nie miałby od razu dostać kto inny?

 

Poza tym pytanie było do TB, a nie do copy - nie obraź się, ale takie przepychanki to dla mnie w tej chwili strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anna2002 napisał:

oo, najpierw była troska o copy, a teraz jest troska o biednych zlecających, którzy mają dobę w plecy..

 

w dodatku o złych zlecających, którzy za dużo wymagają i stawiają złe oceny. ja już się pogubiłem i nie ogarniam. zleceń nie ma to lipa, zlecenia się dostaje to jeszcze gorzej, no grunt, żeby znaleźć minusa i dziurę w całym, hehe, z postu na post jest coraz lepiej, pozdrawiam koleżankę :) 

1 godzinę temu, maugosias napisał:

nie obraź się, ale takie przepychanki to dla mnie w tej chwili strata czasu

 

zamiast logować się na forum i pisać o tym, jak znowu Ci źle albo jak chcesz pomóc innym, sprawdź pocztę, odrzuć zlecenie, wyjdzie na to samo, ot co. najprostsze rozwiązania są najlepsze zazwyczaj, a sprawdzenie poczty lub zalogowanie się na tb celem sprawdzenia zleceń zajmuje 30 sekund, można nawet w trakcie pracy to zrobić. Serio, myślisz, że dłubanie it w strukturze portalu żeby wprowadzić taką pierdołę jest tak ważne? myślisz, że oni zrobią to w 30 sekund, czyli w tyle ile zajmie ci sprawdzenie poczty? bo ja nie sądzę, a to naprawdę nie jest duży problem... 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maugosias napisał:

 

 

nie obraź się, ale takie przepychanki to dla mnie w tej chwili strata czasu

szczerze? na to liczę, bo zrozumienie Twojego toku myślenia (a tym samym wchodzenie  - o zgrozo! - w dyskusję) przekracza moje możliwości

i teraz możesz mnie nazwać nieczułą na krzywdy copy/zleceniodawców (to w sumie kto biedniejszy i narażony na niecne działania TB?) ignorantką, która sprawdza pocztę, odrzuca zlecenia, nie wygłasza zdań o misce ryżu, nie walczy o możliwość blokowania zbyt długich precli (a potem chce je rezerwować) i co więcej - czyta forum i próbuje (naprawdę, nie ściemniam) Cię zrozumieć

pozdrawiam :-) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
2 godziny temu, amebix napisał:

w dodatku o złych zlecających, którzy za dużo wymagają i stawiają złe oceny. ja już się pogubiłem i nie ogarniam. zleceń nie ma to lipa, zlecenia się dostaje to jeszcze gorzej, no grunt, żeby znaleźć minusa i dziurę w całym, hehe, z postu na post jest coraz lepiej, pozdrawiam koleżankę :) 

 

zamiast logować się na forum i pisać o tym, jak znowu Ci źle albo jak chcesz pomóc innym, sprawdź pocztę, odrzuć zlecenie, wyjdzie na to samo, ot co. najprostsze rozwiązania są najlepsze zazwyczaj, a sprawdzenie poczty lub zalogowanie się na tb celem sprawdzenia zleceń zajmuje 30 sekund, można nawet w trakcie pracy to zrobić. Serio, myślisz, że dłubanie it w strukturze portalu żeby wprowadzić taką pierdołę jest tak ważne? myślisz, że oni zrobią to w 30 sekund, czyli w tyle ile zajmie ci sprawdzenie poczty? bo ja nie sądzę, a to naprawdę nie jest duży problem... 

 

 

Wybacz, amebix, ale Ty znowu zaczynasz. Storpedujesz wszystko, co powiem, nawet gdybym  - jako minister pracy - wprowadziła minimalne stawki dla WSZYSTKICH copy w kraju minimum 5 zł za 1000 zzs za precle :D. Moja sugestia dotyczyła poniekąd obu stron każdego zlecenia, więc fajnie by było, gdyby na ten temat wypowiedział się też jakiś zleceniodawca, a nie tylko piszący, którzy nie umieją - jak widać - wejść w skórę innych ludzi. I na tym dyskusję na ten temat z Tobą skończyłam

 

2 godziny temu, Anna2002 napisał:

szczerze? na to liczę, bo zrozumienie Twojego toku myślenia (a tym samym wchodzenie  - o zgrozo! - w dyskusję) przekracza moje możliwości

i teraz możesz mnie nazwać nieczułą na krzywdy copy/zleceniodawców (to w sumie kto biedniejszy i narażony na niecne działania TB?) ignorantką, która sprawdza pocztę, odrzuca zlecenia, nie wygłasza zdań o misce ryżu, nie walczy o możliwość blokowania zbyt długich precli (a potem chce je rezerwować) i co więcej - czyta forum i próbuje (naprawdę, nie ściemniam) Cię zrozumieć

pozdrawiam :-) 

 

Anno, masz jakieś kompleksy?

Jak słusznie ktoś wyżej zauważył, wątek jest poświęcony TB, zasugerowałam więc funkcję na TB. Podoba się? Fajnie. Nie, napisz, że kiepski pomysł i daruj sobie resztę - jak ktoś z TB będzie czytał wpisy, będzie wiedział, czy dany pomysł spotkał się z aprobatą, czy nie i czy woec tego warto nad nim myśleć. Czy to nie proste?

 

Ludzie, daję propozycję dotyczące działania TB - bo ktoś wyżej słusznie zauważył, że to forum o TB. Z łaski swojej - jeśli już musicie odzywać się pod moimi sugestiami, proszę odnieść się do samego tematu, a nie do mnie, bo to tworzy niepotrzebne ciągi dialogowe nie na temat

Edytowane przez maugosias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maugosias napisał:

 

Anno, masz jakieś kompleksy?

 

:D :D :D 

wyciąganie wniosków na podstawie tylko sobie zrozumiałych domysłów jest w Twoim przypadku pełne polotu i godne największych "mistrzów" :-)

 

i wiesz co? pisz tu dalej i nigdy nie przestawaj(nigdy, przenigdy), bo dostarczasz mi niezwykłych wrażeń umysłowych... takie połączenie niedowierzania ze zdziwieniem

rozwijasz się, brawo!

a tak przy okazji kompleksów - po zimie mam o 2 centymetry za dużo w biodrach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
Przed chwilą, Anna2002 napisał:

:D :D :D 

wyciąganie wniosków na podstawie tylko sobie zrozumiałych domysłów jest w Twoim przypadku pełne polotu i godne największych "mistrzów" :-)

 

i wiesz co? pisz tu dalej i nigdy nie przestawaj(nigdy, przenigdy), bo dostarczasz mi niezwykłych wrażeń umysłowych... takie połączenie niedowierzania ze zdziwieniem

rozwijasz się, brawo!

a tak przy okazji kompleksów - po zimie mam o 2 centymetry za dużo w biodrach :-)

 

Po co drętwo kontynuujesz temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maugosias
1 minutę temu, monis190 napisał:

@maugosias pier*** jak potrzaskana w kółko to samo. Pierwszy raz tu blokuję jakiegoś użytkownika, bo już mam dość spamerstwa level hard.

Dobra, żeby było jasno - jak Wam jest wygodnie tak, jak jest to OK @Textbookers - odwołuję wszystkie wspomniane propozycje, jakie kiedykolwiek tu wspominałam. Piszący są zachwyceni i przepraszam, że się wtrącałam. Natomiast @monis190 proponuję na przyszłość darować sobie chamstwo (nawet wykropkowane), bo ja tu takiego słownictwa pod niczyim adresem nie stosowałam. A skoro uważasz, że "wciąż pisze o tym samym", to warto popracować nad czytaniem ze zrozumieniem.

 

Szkoda, że @Textbookers ujawnia się tu rzadko (nawet jeśli czytuje wątek), może zwykła krótka wypowiedź nt. różnych sugestii (czy są OK, czy zupełnie nie) urywałyby w odpowiednim momencie  słowne przepychanki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, maugosias napisał:

Wybacz, amebix, ale Ty znowu zaczynasz. Storpedujesz wszystko, co powiem, nawet gdybym  - jako minister pracy - wprowadziła minimalne stawki dla WSZYSTKICH copy w kraju minimum 5 zł za 1000 zzs za precle :D.

 

Torpeduję wszystkie idiotyczne centralne regulacje wolnego rynku, odkąd skończyłem piętnaście lat i przestałem się jarać socjalizmem, dlatego tak samo nie podobało mi się Twoje torpedowanie chęci pisania przez innych uczestników rynku precli na 6k bo Ty uważałaś, że są fe, a jak teraz widać, wielu za nimi tęskni, więc lepiej nie zostawaj żadnym ministrem. A wprowadzanie raczej skomplikowanych zmian informatycznych, które zapewne wyłączą na jakiś funkcjonowanie portalu, tylko dlatego, że Ty nie masz czasu sprawdzić poczty uważam za niepotrzebne i tyle. Ty za to, nie umiesz żyć, jeśli nie zanzaczysz na tym forum, ze coś Ci nie pasuje i potrzebujesz zmiany. Temat powinien zostać zmieniony na "Małgosia w kranie żaru, czyli o tym, jak Małgosia wznosi TB ze zgliszczy i popiołów apokalipsy". 

27 minut temu, maugosias napisał:

@monis190 proponuję na przyszłość darować sobie chamstwo (nawet wykropkowane), bo ja tu takiego słownictwa pod niczyim adresem nie stosowałam

 

 

 

No owszem, chamstwa Ci zarzucić akurat nie można, ale chyba powinnaś wyciągnąć wnioski, że to nie ja mam z Tobą kłopot, tylko Twoje wieczne problemy z pierdołami i marudzenie, zaczęło już najnormalniej w świecie irytować wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności