Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Joanna53 napisał:

ale juz miałam sytuacje, że według daty oddane były po terminie przez moderatora i punktów karnych mi nie naliczyli

To skoro moderator oddał po terminie i karniaków wtedy nie było, to kto teraz się spóźnił? Moderator?

 

Poza tym, jak coś Ci źle naliczyło to pisz maila do serwisu i czekaj na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, spóźnił się moderator, myślałam, że napisane jest jasno i wyraźnie, cyt. "wzięli mi też część kasy za tekst, bo rzekomo za późno go oddałam, co jest kłamstwem niemożliwym, bo bardzo pilnuję terminu oddania tekstów'", 

Napisałam do serwisu, zobaczymy co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joanna53 napisał:

 cyt. "wzięli mi też część kasy za tekst, bo rzekomo za późno go oddałam, co jest kłamstwem niemożliwym, bo bardzo pilnuję terminu oddania tekstów'", 

 

 

ale w txt nie istnieje coś takiego jak "oddanie za późno" - jeżeli się przekroczy termin, to nie ma możliwości, aby w ogóle go oddać (tekst spada z zakładki "aktywne", naliczana jest kara finansowa i punkt karny)

 

"według daty oddane były po terminie przez moderatora" - komu oddane? klientowi?

tak jak pisała Monis190 - Ciebie obowiązuje jedynie termin oddania, który masz podany w zleceniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, widzę że się nie rozumiemy - napiszę jeszcze raz nieco wyraźniej; zlecenie zapleczowe z terminem do 12.12.2017 do godziny 8.26, obejmowało dwa teksty, obydwa oddałam najpóźniej przed północą 10.12.2017 lub tuż po północy, czyli 11.12.2017 roku. Teksty wisiały do sprawdzenia cały dzień, następnie jeden mi wrócił z głupimi zastrzeżeniami moderatora, poprawiłam go prawie natychmiast czyli nadal 11.12.2017 roku i w tym samym dniu wysłałam do ponownego sprawdzenia. dzisiaj czyli 12.12.2017 o godzinie 9 z groszami ( nie chce mi się sprawdzać poczty) zobaczyłam w zakładce:" zarobione punkty", że z powodu przekroczenia terminu zabrano mi 0,59 pkt. Natomiast w zakładce: "odrzucone": zobaczyłam swój tekst poprawiony,  z tymi samymi uwagami, a w historii tekstów za jeden tekst z tego zlecenia dostałam połowę czyli 1,40, a za drugi nie dość że nie dostałam nic, bo tekst odrzucony to jeszcze mi zabrano  0,59 zł. Jeszcze raz powtarzam, że ja, nawet ten poprawiony tekst oddałam w terminie, czyli WCZORAJ 11.12.2017, a termin oddania całego zlecenia był DZISIAJ CZYLI 12.12.2017 DO GODZ. 8.26


Ogród, Przyroda, Zwierzęta

 

słowa kluczowe:           

 

język:

polski

jakość:

Tekst zapleczowy

znaków:

1400

liczba tekstów:

2

wynagrodzenie:

5,60 pkt  

termin:

12-12-2017 08:26

opis:

proszę o stworzenie tekstów opisowych (nie reklamowych) w formie bezosobowej na blogi w tematyce -psy -akcesoria dla psów -tresura psów -opieka nad psami. Proszę aby każdy tekst posiadał oddzielny tytuł (w miarę możliwości zawierający słowo kluczowe, ale nic na siłę), oraz by słowo kluczowe pojawiło się w tekście więcej niż 1 raz, np. w odmianie gramatycznej i nie w śródtytule.

to kopia zlecenia

a moje zasadnicze pytanie brzmi: GDZIE TU PRZEKROCZONY CZAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połowa to 2,80 a ja dostałam ćwiartkę czyli 1,40, punkty karne za odrzucony tekst w ilości 1,10 i odjęte punkty za rzekomo przekroczony czas -0,59 pkt. To wszystko jest na moim koncie.

A w ogóle to dopiero mój trzeci tekst odrzucony, ale nie przez klientów tylko przez moderatora, za poprzednie dostałam punkty karne 2 razy po 0,30 i żadnej kary finansowej. Więc chyba moje oburzenie nie jest dziwne na tle takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni mam problem z tym portalem. A mianowicie pokazuje mi, że jest dostępnych ok. 1100 tekstów do napisania. Jednak jak wchodzę w zakładkę "realizuj zlecenia" to tych tekstów jest tak na oko 60-70 i to takie, które widnieją od kilku dni, a nikt ich nie chce napisać. Czy mam coś zablokowane, czy to jakiś błąd systemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności