Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Też nie rozumiem siania fermentu odnośnie zakończenia działalności. Fakt, z komunikacją bywa różnie, lecz jako copywriter nie mogę narzekać na brak zleceń. Są dodawane a miarę systematycznie, oczywiście trafiają się lepsze i gorsze dni. Wypłaty są zlecane regularnie - zawsze do mnie docierają, czasem spóźnione o dzień lub dwa. Powtarzam, że jak na razie nie ma chyba powodów do niepokoju. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Małe podsumowanie w związku z informacjami o zamknięciu działalności:

1) Serwis codziennie realizuje ponad pół tysiąca tekstów które to moderowane są przez kilkuosobowy zespół moderacji a nad całością czuwa zewnętrzna firma programistyczna.

2) Kilkaset wypłat miesięcznie dla copywriterów realizowana jest stale co miesiąc bez żadnych zakłóceń (nie licząc zdarzających się kilkudniowych poślizgów gdy faktycznie przeoczę termin puszczenia przelewów za co przepraszam).

3) Miesięcznie wystawianych jest kilkaset faktur z czego 1-2 sztuki czasem się nie wystawią ale tylko dlatego, że po stronie klienta albo wyskoczy błąd albo nie uzupełni wszystkich danych w panelu (faktury te oczywiście później ręcznie dosyłamy).

 

Innymi słowy zlecenia realizują się na bieżąco jak również na bieżąco wypłacane są środki copywriterom co myślę widać wyraźnie. O żadnym zamknięciu/zawieszeniu/wstrzymaniu działalności nie mowy :)

 

Jedynym miejscem w którym faktycznie mamy dużo do nadrobienia i naprawienia jest komunikacja z naszymi użytkownikami poprzez help desk.

 

Uczciwie sprawa wygląda tak, że na 50% zgłoszeń jest w stanie odpowiedzieć moderacja i robi to na bieżąco zgodnie z terminami niestety drugie 50% zgłoszeń wymaga pełnego dostępu do bazy danych czy też księgowości i mogę to zrobić tylko ja. Natomiast od czerwca do początku października prowadzę działalność sezonową która pochłania większość mojego czasu i udaje mi się tylko odpowiadać tylko na część wiadomości których dostaję kilkadziesiąt dziennie. Sytuacja ta powtarza się cyklicznie co roku o tej porze za co bardzo przepraszam. Od teraz czas odpowiedzi zdecydowanie wzrośnie jak również pracujemy nad rozwiązaniem który da dostęp do odpowiednich narzędzi moderacji i tym samym dodatkowe osoby będą mogły odpowiadać na zgłoszenia.

 

Aktualnie przekopuję się przez kilkaset zaległych zgłoszeń tak, więc to co mogę obiecać to, że każdy dostanie odpowiedź.

 

Podsumowując - serwis działa bez żadnych zakłóceń a wręcz z miesiąca na miesiąc coraz bardziej rośnie. Jedynym elementem który szwankuje jest help desk za co raz jeszcze gorąco przepraszam i obiecuję poprawę. Póki co wracam do odpowiadania na zgłoszenia.

 

Pozdrawiam,

Maciej Matysik

 

 

  • Like 1

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TextBookers.com napisał:

Aktualnie przekopuję się przez kilkaset zaległych zgłoszeń tak, więc to co mogę obiecać to, że każdy dostanie odpowiedź.


Mam nadzieję, że dostanę odpowiedź na ticket bo w odpowiedzi na maila zdążyłem już mieć 5 razy kaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 16.10.2017 o 16:31, TextBookers.com napisał:

 

Podsumowując - serwis działa bez żadnych zakłóceń a wręcz z miesiąca na miesiąc coraz bardziej rośnie. Jedynym elementem który szwankuje jest help desk za co raz jeszcze gorąco przepraszam i obiecuję poprawę. Póki co wracam do odpowiadania na zgłoszenia.

 

 

 

 

To chyba jakiś żart. Serwis działa bez żadnych zakłóceń?! Od kilku miesięcy nie naprawiono systemu przyznawania punktów karnych, o czym dobitnie przekonałam się dziś. Znów za niezrealizowane zlecenie przyznawany jest nie jeden punkt, a dwa, trzy lub cztery. Zlecenia po upływie czasu nie znikają z listy aktywnych zleceń. W efekcie czego znowu mam zablokowane konto i znowu trzeba porozumieć się ze wspomnianym help desk, który odpowie po miesiącu... Już wcześniej ten problem był kilka razy zgłaszany i dalej nic z tym nie zrobiono. Nawet nie chcę wiedzieć, czy kara za niezrealizowanie zlecenia jest pobierana z zarobionych środków podwójnie.

 

W tej sytuacji nic tylko nie chorować, bo człowiek nawet może i przedłużyć termin, ale co z tego jak wie, że i tak nie da rady tego zrobić w ciągu tych 36h? Fajnie skorzystać z opcji punktów karnych, tylko jak widać nie warto, bo są z tego same problemy. 

 

Nie mam siły się już prosić i błagać o odblokowania, bo to leży po stronie serwisu, aby działał on prawidłowo. Chyba czas poszukać nowego miejsca do zarobku. 

 

Ktoś jeszcze ma podobny problem, czy tylko mi wiecznie nic nie działa?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AlexandraD napisał:

 

To chyba jakiś żart. Serwis działa bez żadnych zakłóceń?! Od kilku miesięcy nie naprawiono systemu przyznawania punktów karnych, o czym dobitnie przekonałam się dziś. Znów za niezrealizowane zlecenie przyznawany jest nie jeden punkt, a dwa, trzy lub cztery. Zlecenia po upływie czasu nie znikają z listy aktywnych zleceń. W efekcie czego znowu mam zablokowane konto i znowu trzeba porozumieć się ze wspomnianym help desk, który odpowie po miesiącu... Już wcześniej ten problem był kilka razy zgłaszany i dalej nic z tym nie zrobiono. Nawet nie chcę wiedzieć, czy kara za niezrealizowanie zlecenia jest pobierana z zarobionych środków podwójnie.

 

W tej sytuacji nic tylko nie chorować, bo człowiek nawet może i przedłużyć termin, ale co z tego jak wie, że i tak nie da rady tego zrobić w ciągu tych 36h? Fajnie skorzystać z opcji punktów karnych, tylko jak widać nie warto, bo są z tego same problemy. 

 

Nie mam siły się już prosić i błagać o odblokowania, bo to leży po stronie serwisu, aby działał on prawidłowo. Chyba czas poszukać nowego miejsca do zarobku. 

 

Ktoś jeszcze ma podobny problem, czy tylko mi wiecznie nic nie działa?

 

 

Oczywiście, że mam ten sam problem. Blokada nałożona na konto tylko z tego powodu dwukrotnie naliczono mi o wiele więcej punktów, niż się należało. Ciekawe jest to, że pomimo dziesięciu punktów na koncie, wciąż mogę zaklepywać na później i pisać teksty tematyczne i zapleczówki. W precle i opisy do katalogów - czyli te pisane na bieżąco - już mnie nie wpuszcza, właśnie z powodu blokady. Życzę powodzenia w kontakcie z helpdeskiem, bo ja na odpowiedź w tej sprawie czekam ponad miesiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dajcie spokój, co prawda skoro piszę na tym portalu( coraz rzadziej) to zaakceptowałam regulamin, ale za jedno niezrealizowane zlecenie 4 pkt karne i jeszcze odliczona kwota karna to już chyba a wiele, zwłaszcza przy takich stawkach. W cenie zapleczówek chcą tematyczne lub nawet lepsze, a dziś to już w ogóle. Fajna zapleczówka to klikam od razu w realizuj, a tam tekst: "Witam Panie Jerzy...z góry dziękuję za tekst dobrej jakości"...teraz jeszcze mi się dostanie bo nie jestem Jerzym. Przyznać się, czyj tekst ukradłam?

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to, iż w regulaminie jest zapis o naliczaniu punktów karnych za niezrealizowane zlecenie, ale nie ma słowa o ilości owych punktów karnych, 

i weź udowodnij, że to błąd :D 

 

a zapleczówkę pewnie ukradłaś Panu Jerzemu, który zapewne z jakichś powodów jej nie przyjął - może zostanie Ci to wybaczone ;) 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza?  Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie  chyba nie ma tak niskich stawek.

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2017 o 22:34, Inka22 napisał:

A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:)

Wiecie co mnie najbardziej wkurza?  Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie  chyba nie ma tak niskich stawek.

 

Przyznam szczerze, że mam ten sam problem. Za teksty tematyczne zazwyczaj dostaję szóstki, a za zapleczówki - piątki. I podkreślam, że zawsze staram się o to, by nawet te teksty zapleczowe miały odpowiednią jakość. Naprawdę, czasem zlecający oczekują cudów, kiedy płacą za tekst, który z założenia nie powala jakością. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TextBookers, czy Wy sobie jaja robicie? Napisałem do Was zapytanie o rabat przy większym doładowaniu, żeby nie czekać na jakąś promocję. Odpisaliście, że możecie dać 18% punktów bonusowo. Ja wpłaciłem pieniądze i czekam już ósmy dzień. Przed zapytaniem o doładowanie odpowiedź była szybka, a teraz po wpłacie brak odpowiedzi na kolejne moje wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności