Jump to content

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO

Recommended Posts

• Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dajcie sobie na wstrzymanie albo załóżcie wątek "ile powinien dostawać copy za precla". Już mam dość pierdyliarda postów o tym, jak to zleceniodawcy wykorzystują autorów. Skoro potraficie napisać po r

Mnie tylko zastanawia skąd Ty to wszystko wiesz? Wiesz, że nikt nie chciał nigdzie pisać precli po 6k. Wiesz, że połowa tekstów pozostawia wiele do życzenia. I skąd wiesz ile copy chcieli za te precle

Na obecną chwilę sprawa załatwiona pozytywnie, textbookers przyjęo reklamację...tylko trwało to ponad miesiąc

Posted Images

@Dundn jakos goodcontect nie pasuje mi.mam wrazenie ze zleceniodawcy maja tam bardzo duzo wymagan a za tekst zaplaca stawke preclowa.mam nadzieje ze powroca czasy na TB gdzie codziennie bylo po kilkaset precli. A lepiej platne teksty i mozliwosc o ich pisanie zostanie odblokowana chyba jak ma sie bodajze 5 ocen.ale do konca nie jestem pewna

1 godzinę temu, iwonapracaa napisał:

@Dundn Trudne pytanie. Na sto procent nie pada. Zleceń jest dużo (TB to potwierdza), jednak przeważają prywatne albo szybko się rozchodzą. Taka sytuacja jest chyba od grudnia. Pojawiło się dużo nowych osób, więc to też może być powodem pustej tablicy.

Teraz to chyba najwiecej prywatnych zlecen bo precli jest bardzo malo.jak sa to w "paczkach"po okolo 100 sztuk i rozchodza sie w ciagu godziny. Dwa tygodnie temu bylo chyba wiecej okolo tysiaca i w dwa dni zostaly zrobione. Co do innych zlecen np.zapleczy lub tematycznych to jest ich bardzo malo i trzeba na nie doslownie polowac. Tez bym cos napisala a nie ma co :(

9 godzin temu, Dundn napisał:

Siema!

Dopiero zaczynam przygodę z tą "profesją" i rozpocząłem właśnie od TextBookers. Przyznać jednak muszę, że na ten moment, aby uzyskać zlecenie, trzeba by siedzieć i ciągle odświeżać stronę - zleceń jest mało i schodzą w sekundę...

Zawsze tak jest? 

I po drugie, ile trzeba mieć doświadczenia, aby móc pisać bardziej ambitne teksty, niż precle?

I jeszcze jedno - są jeszcze inne strony, z większą ilością zleceń? :-) 

Mam trochę doświadczenia na TB, nie łam się, bywały już podobne okresy, po których Tb wracało do dużej ilości zleceń. Teraz jest mega słabo, ale normalnie bywały dni, że zleceń tematycznych bywało na 8 stron, serio! jest jakaś lipa i poza prywatnymi nikt nie zleca póki co, ale myślę, że to się odmieni. (może to efekt tej negatywnej propagandy wobec TB przez niektórych mastercopy najlepszych na świecie, którzy są tak świetni, że wszystkim wymogi stawiają, ale i tak dalej pracują na tym złym TB, choć zarzekali się, ze nie będą? a może przypadek - tak wiem, jestem złośliwy, i co?) więc głowa do góry, pilnuj i czekaj zatrzęsienia zleceń :) z tego co kojarzę, to trzeba uzyskać 5 ocen z tekstów otwartych, którymi są precle na pewno i chyba opisy do katalogów? Średnia nie może być niższa jak 3, jeśli to osiągniesz, to możesz starać się o odblokowanie innych tekstów. Staranie się polega na wysłaniu zgłoszenia, dostaniesz przykładowy tekst do napisania i jak moderacja zatwierdzi, otrzymasz dostęp. Tylko żeby była jasność, otrzymanie pięciu ocen, nie równa się napisaniu pięciu tekstów. Nie każdy klient wystawia oceny. Tak było kiedyś, nie wiem, może się coś zmieniło. 

PS.

piszesz, że jesteś absolutnie nowy. Chcesz porady? Pisz wszystko co możesz, jest opis do katalogu za małe grosze? Pisz! Chodzi o to, żebyś złapał sznyt, żeby pisanie łatwych tekstów nie wymagało od Ciebie myślenia, tylko żeby zdania kleiły się taśmowo, do tego poprawność. To wymaga wprawy i doświadczenia, jeśli chcesz w tym zostać, pisz co się da, nie patrz na kasę. Jeśli masz podejście, że za mało płacą, to znajdź sobie inną branżę. Początki są trudne, ale to naprawdę zawód, który wymaga napisania olbrzymiej ilości tekstów, żeby praca nie męczyła. Wprawa, doświadczenie, budowanie warsztatu, pomysłów w głowie, myślenia treścią. Na zarobki przyjdzie czas. Taka moja rada 

Edited by amebix

Jestem na TB dwa lata i moje początki były bardzo podobne - zlecenia okazyjnie i pusta tablica. Teraz czasami sprawdzam listę copy (z panelu zleceniodawcy) i jest ich może z cztery razy tyle (w wyższej kategorii tekstów), niż jak ja zaczynałam, więc to na minus dla początkujących. 

Rok 2018 był mega dobry, nikomu chyba nie brakowało tekstów. I tutaj mnie zastanawia, co się wydarzyło. TB ogłosiło podwyżki, a równocześnie zapewniło, że obniżą ilość niezrealizowanych zleceń. I faktycznie tak się stało praktycznie z dnia na dzień, a przecież wcześniej te teksty sobie wisiały i wisiały (nawet tematyczne). Dziwi mnie ten nagły przeskok. 

No i to prawda, że nie ma co się poddawać, bo chyba większość zaczynała od drobnych kwot. Ja pamiętam jak się cieszyłam, gdy zarobiłam pierwsze sto złotych :) żeby się rozkręcić potrzeba czasu i tyle. Można rzucić po miesiącu, bo 'nie ma kasy', ale jak Ci się to podoba, to warto próbować gdzie się da. 

Edited by iwonapracaa

Żegnam zatem @TextBookers.com, nie potraficie zapewnić chociaż podstawowej jakości pisanych tekstów.

Zlecałem dużo i część tekstów była ewidentnie przerobiona innych artykułów z dużych stron poprzez wstawianie synonimów.

To że wasz system nie wychwytuje plagiatów...to jest wasz problem i błąd, podobno konkurencja radzi sobie z tym.

Przykłady poniżej:
Oryginał:
"Półki sklepów z zabawkami wręcz uginają się pod ciężarem przeróżnych zabawek. Znajdziemy na nich bardzo dużo zabawek z plastiku, ale również zabawki z drewna, którego używano do tworzenia zabawek już przed wiekami. Nadal mają one swoich wiernych zwolenników, dlatego zobaczmy, jaką przewagę mają zabawki drewniane nad plastikowymi. .."

Kopia...i wg textbookers tekst oryginalny
"Półki sklepów z zabawkami wręcz uginają się pod ciężarem różnych zabawek. Odnajdziemy na nich niezwykle dużo zabawek z plastiku, lecz także zabawki z drewna, jakiego wykorzystywano do stworzenia zabawek już przed wiekami. Wciąż mają one swoich oddanych wielbicieli, więc zobaczmy, jaką przewagę mają zabawki drewniane nad plastikowymi... "

Następne, oryginał:

"W dzisiejszych czasach huśtawka dla dzieci to jedna z najlepszych możliwych form zabawy połączonej z aktywnością fizyczną. Mogą korzystać z niej nawet niemowlaki, oczywiście pod warunkiem że jest ona odpowiednio dopasowana do umiejętności i wagi maluszka. Wybierając huśtawkę musimy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa... "

Kopia...textbookers:
"W obecnych czasach huśtawka dla dzieci to jedna z najlepszych potencjalnych form rozrywki związanej z aktywnością fizyczną. Mogą korzystać z niej chociażby niemowlaki, niewątpliwie pod warunkiem iż jest ona dobrze dobrana do umiejętności oraz wagi brzdąca. Wybierając huśtawkę musimy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa... "

Kończę swój budżet i przenoszę się gdzieś indziej, a jeśli chcecie kiepskich synonimizowanych tekstów to textbookers będzie dla was Najlepszym wyborem

@bkartol Rozumiem Cię, ale to też generalizowanie. Ja osobiście nigdy nie pisałam w ten sposób tekstów i wiem, że wiele osób też pisze rzetelnie. Myślę, że problemem są copy, którzy szukają sposobu "jak szybko zarobić 200 zł, bo potrzebuję na sukienkę". A takich osób nie brakuje, bo mam konta na rozmaitych forach (nie związanych z tą branżą) i widzę, że ludzie sobie to rozwiązanie polecają. Co mnie osobiście denerwuje, bo albo ktoś wkręca się na poważnie i nie robi sobie kpin, albo niech nic nie robi. Plus dziwi mnie dopuszczanie takich zdań - u mnie moderacja potrafiła cofnąć nawet sformułowanie "żywotne komponenty" (bo niezrozumiałe). Więc nie wiem, jak to jest.

Przykłady, które pokazał @bkartok to teksty, które są wręcz identyczne, aż niewiarygodnie identycznie. Ale to oznacza, że moderacja polegająca na sprawdzaniu plagiatów na TB nie istnieje. A to bardzo źle, bo to szkodzi nie tylko klientom, ale i nam copy.

Z drugiej strony napisanie takiego tekstu do bezczelność. @bkartl mógłbyś powiedzieć jakiej jakości było to zlecenie? Precel, zaplecze?

Może jednak nie rezygnuj z TB tylko dawaj zlecenia indywidualne tym copy, z których jesteś zadowolony.

Edited by pawig
39 minut temu, bkartol napisał:

Żegnam zatem @TextBookers.com, nie potraficie zapewnić chociaż podstawowej jakości pisanych tekstów.

Zlecałem dużo i część tekstów była ewidentnie przerobiona innych artykułów z dużych stron poprzez wstawianie synonimów.

To że wasz system nie wychwytuje plagiatów...to jest wasz problem i błąd, podobno konkurencja radzi sobie z tym.

Przykłady poniżej:
Oryginał:
"Półki sklepów z zabawkami wręcz uginają się pod ciężarem przeróżnych zabawek. Znajdziemy na nich bardzo dużo zabawek z plastiku, ale również zabawki z drewna, którego używano do tworzenia zabawek już przed wiekami. Nadal mają one swoich wiernych zwolenników, dlatego zobaczmy, jaką przewagę mają zabawki drewniane nad plastikowymi. .."

Kopia...i wg textbookers tekst oryginalny
"Półki sklepów z zabawkami wręcz uginają się pod ciężarem różnych zabawek. Odnajdziemy na nich niezwykle dużo zabawek z plastiku, lecz także zabawki z drewna, jakiego wykorzystywano do stworzenia zabawek już przed wiekami. Wciąż mają one swoich oddanych wielbicieli, więc zobaczmy, jaką przewagę mają zabawki drewniane nad plastikowymi... "

Następne, oryginał:

"W dzisiejszych czasach huśtawka dla dzieci to jedna z najlepszych możliwych form zabawy połączonej z aktywnością fizyczną. Mogą korzystać z niej nawet niemowlaki, oczywiście pod warunkiem że jest ona odpowiednio dopasowana do umiejętności i wagi maluszka. Wybierając huśtawkę musimy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa... "

Kopia...textbookers:
"W obecnych czasach huśtawka dla dzieci to jedna z najlepszych potencjalnych form rozrywki związanej z aktywnością fizyczną. Mogą korzystać z niej chociażby niemowlaki, niewątpliwie pod warunkiem iż jest ona dobrze dobrana do umiejętności oraz wagi brzdąca. Wybierając huśtawkę musimy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa... "

Kończę swój budżet i przenoszę się gdzieś indziej, a jeśli chcecie kiepskich synonimizowanych tekstów to textbookers będzie dla was Najlepszym wyborem

Uuu. Rzeczywiście idzie się zdenerwować. Szkoda tylko, że przez takie perełki wszyscy copy zostali wrzuceni do jednego worka. 

Będzie nam brakować precelków :(

3 minuty temu, aleksandra_dabrowska napisał:

@bkartol A nie mogłeś odrzucić tych tekstów? Nie zaakceptować ich po prostu?

Dokładnie - reklamacje w 99% uznawane są na korzyść klienta. U mnie była taka sytuacja, że klient oddał tekst do poprawy "fraza w leadzie" - ja zrozumiałam, że słowo kluczowe ma być na początku (każdy klient ma inne wymagania, serio). Było odwrotnie. I reklamacja została przyznana, a klient dostał zwrot kasy. A takie zdania, jak powyżej to abstrakcja dla mnie. Wątpię, że tylko mi moderacja czyta teksty, więc nie wiem co poszło nie tak.

Doczytałam nowe posty - dziwne, nawet bardzo. Też bym się zdenerwowała, bo już pomijając plagiat, to te zdania są beznadziejne nawet jak na precla. A "normalni" copy tracą na osobach, które robią cyrki.

Edited by iwonapracaa

Poszło nie tak to, że moderacja na TB sprawdza teksty jedynie pod kątem ortografii, gramatyki itp. oraz to czy tekst jest zgodny ze zleceniem. Program antyplagiatowy jak widać jest mega słaby, bo wystarczy dwa słowa zmienić w zdaniu lub wrzucić synonim i już przechodzi.

Guest maugosias
23 godziny temu, pawig napisał:

Jeszcze kilka lat temu wszystkie precle miały 1000 - 1500 znaków, max. 2000. Nie mówię tu tylko o TB tylko w ogóle. Ale rynek się zmienia i widać, że klienci potrzebują dłuższych precli. Ale to czy dany tekst jest preclem czy nie, nie ocenia się pod kątem ilości znaków, ale pod kątem jego jakości.

Ja już gdzieś kiedyś pisałem, że w sumie na miejscu klienta raczej zleciłbym dwa zaplecza po 2000 znaków niż jeden precel na 6000. Wydatek taki sam, a jakość dużo lepsza. Ale jeśli klient zamiast dwóch krótszych zaplecz dobrej jakości woli jeden długi precel pisany na zasadzie bla bla bla jak to precel to już sprawa klienta. Ja nie widzę powodu, dla którego miałbym takiego zlecenie nie realizować. Jeśli klient tak woli to ma.

Aaaa i nawet jak jest to zlecenie, gdzie frazą kluczową jest merytoryczne pytanie to w żadnym wypadku nie robię żadnego reserachu. Posiłkuje się jedynie posiadaną wiedzą ogólną. Gdyby było to zaplecze to byłby reaserch i tym samym tekst lepszej jakości.

Czytałam gdzieś, że teraz zaczynają się bardziej liczyć teksty z choć minimalną wartością merytoryczną - jeśli to prawda, to nawet precel na 6000 mało znaczy dla SEO. No, ale fakt, jak klient woli wywalać kasę na coś, co traci wartość SEO, to jego "problem"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ingus4321
      [SPRZEDAM] SEO  Styczeń 2021, Nowy Rok czas zacząć! Pakiet 10 tekstów do publikacji o Content Marketingu 599 zł bru. -Teksty 4k zzs, są gotowe do wklejenia na stronę, są sformatowane, mają nagłówki h2, linkowanie wychodzące, linkowanie wewnętrzne, zdjęcie, listę punktową i pogrubienia fraz. Pakiet o Content Marketing 599 zł brutto
      1. Czym jest content marketing?
      2. Dlaczego warto stosować content marketing?
      3. Dlaczego content marketing staje się coraz ważniejszy i jest skuteczny?
      4. Pisane formy content marketingu — jakie są pisane formy treści, te proste i jak zaawansowane?
      5. Oryginalne formy content marketingu
      6. Gdzie i jak zlecać pisanie contentu?
      7. Content marketing i SEO czyli jak pisać teksty dostosowane też pod kątem SEO do Google?
      8. Content i jego dystrybucja czyli gdzie zamieszczać treści w sieci
      9. Content marketing w social mediach – jak i gdzie się promować?
      10. Content marketing – Czego nie robić przy tym rodzaju promocji

Pakiet 10 tekstów do publikacji o Pozycjonowaniu 599 zł brutto - Teksty mają 4k zzs, są gotowe do wklejenia na stronę, są sformatowane, mają nagłówki h2, linkowanie wychodzące, zdjęcie, listę punktową i pogrubienia fraz. Pakiet o pozycjonowaniu 599 zł brutto
      1 Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?
      2. Pozycjonowanie lokalne, szerokie, pod urządzenia mobilne... czyli rodzaje pozycjonowania
      3. Optymalizacja strony www on site a działania off page czyli co składa się na pozycjonowanie
      4. Ile trwa pozycjonowanie i od czego zależy ten czas
      5. Linkowanie wnętrze, wychodzę i zewnętrzne na stronie www
      6. Dlaczego pozycjonowanie jest korzystne i jakie plusy daje?
      7. Jak Google indeksuje witryny i ustala ranking wyników przy pomocy algorytmów Panda, Pingwin itp.
      8. Najważniejsze czynniki rankingowe wpływające na pozycje strony w Google
      9. Audyt SEO podstawa każdego pozycjonowania
      10. Jak analizować frazy, gdzie je pozyskiwać i jak pisać teksty SEO z tymi frazami?

— 200 Gotowych tekstów po 6k i 10k zzs https://gieldatekstow.pl/text/buy/search,u_sMnzCz60b   z Marketingu internetowego, Pozycjonowania, Finansów, Nieruchomości, Lifestyle — nowe tematy!     Co w ofercie? Pakiety do publikacji 10 tekstów 4k zzs, Teksty 6k zzs, Teksty premium 10k zzs Rozliczenie: FV z Useme, GiełdaTekstów, Prywatnie Stawki: Gotowe teksty na giełdzie 8zł brutto / 1000 zzs, Pakiety 15zł brutto / 1000 zzs.   Zapraszam do mojej BAZY GOTOWYCH TEKSTÓW. Teksty mają 6k zzs, są dobrej jakości i są ogólnie zoptymalizowane pod kątem seo. Można je kupić od ręki na giełdzie z FV. To już w sumie 2 lata prowadzenia Bazy Gotowych Tekstów, która pierwotnie mała być jedynie dla moich klientów, aby mogli w razie kryzysowej sytuacji kupić gotowe teksty i opublikować je w 10 minut. Obecnie korzysta z niej wiele osób, powiększyłem listę tematów do prawie 300, dodałem kategorię Teksty Premium 10 k zzs i stale ją rozwijam. Dziękuję za 2 lata udanej współpracy  Wystawca FV  - Setugo Sp. z o. o., ul. A. Brody 88B, 43-450 Ustroń, NIP: 5482669476 | REGON: 361463358 | KRS: 0000557140) Wystarczy się zalogować, wpłacić pieniądze i kupić tekst.   Kim jestem? Mam na imię Piotr. Jestem doświadczonym Copywriterem. Na początku stworzyłem bazę gotowych tekstów dla swoich klientów, aby w razie potrzeby, można było z niej kupić jeden lub kilka tekstów i nie szukać copywritera, zlecać mu pracy itp. co bywa czasochłonne. W bazie umieściłem teksty z tematatyki, na której się znam. Bazę tę rozwijam, dodaje nowe teksty. Nie macie czasu zlecać pisania? Chcecie kupić gotowy tekst od ręki? Zapraszam 

Nie ma tekstu, który chciałeś kupić, bo ktoś Cię uprzedził? Nie martw się! Pod koniec miesiąca uzupełniam bazę, a jeśli chcesz zamówić konkretne teksty "na już" - napisz na e-mail - gordongraycv@gmail.com 
      Kontakt: gordongraycv@gmail.com
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG]

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• By seo-synonimy

Dzień dobry!

Realizuję zlecenia na:

- opowiadania, e-booki,

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy