Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2020 o 12:19, maggyxflame napisał:

Dlaczego klienci mogą wysłać skan podpisanej umowy mailem a copywriter już nie? Skoro Textbookers przesyła copy umowę w formie elektronicznej, copy tak samo może odesłać ją mailowo. To pracodawca musi dać do podpisania dwa egzemplarze umowy, gdzie jedna idzie do niego. Co więcej, Textbookers wysyła klientom umowę w formie pisemnej i oni nawet nie muszą jej odsyłać tylko mailem skan przesłać. Co to ma niby być? Dla mnie to jest absurd i dyskryminacja. W ogóle nie rozumiem takiego postępowania. Według was to jest normalne? To jest bardziej niż nie w porządku względem copywritera. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

 

no właśnie kilkanaście postów wcześniej zadałam to samo pytanie, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Chyba trzeba będzie znowu puścić maila i czekać miesiącami na odpowiedź. Wolałabym wysłać skan

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jankowski33 napisał:

Jak się dowiedzieć, czy umowa dotarła?

 

Możesz sprawdzić, czy list dotarł - numer z potwierdzenia nadania z poczty wpisz tutaj https://emonitoring.poczta-polska.pl/

 

Ja teraz też czekam już kilka dni na rozwiązanie mojego problemu. TB sobie nie radzi. Kilka miesięcy temu na odpowiedź na nieskomplikowane pytanie czekałam chyba ponad dwa tygodnie. Przyzwyczajaj się, Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankowski33 spróbuj wejść na stronę i zalogować się. Jak dostali  umowę to będziesz miał możliwość napisania tekstu próbnego i będziesz czekał na akceptację (kiedyś tak było) . Jak dostaniesz akceptację to mozolnie będziesz piął się po szczeblach drabiny awansu w TB. Zaciśnij zęby i nie martw się niczym. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha ja już napisałem tekst próbny wcześniej i został zaakceptowany :). Dopiero później było info o umowie.

I wiem, że umowa w dwóch egzemplarzach dotarła, bo sprawdziłem na  https://emonitoring.poczta-polska.pl/

 

"Aby kontynuować realizację zleceń wymagana jest podpisana i odesłana umowa. Więcej informacji tutaj. Proszę to wykonać najpóźniej do 16-04-2020 w innym przypadku realizacja zleceń zostanie zablokowana do czasu odesłania umowy."

 

Ale np. zakładka Realizuj Zlecenie jest podświetlona nie zielono, czyli mogę już pisać czy nie?:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jankowski33 napisał:

Gocha ja już napisałem tekst próbny wcześniej i został zaakceptowany :). Dopiero później było info o umowie.

I wiem, że umowa w dwóch egzemplarzach dotarła, bo sprawdziłem na  https://emonitoring.poczta-polska.pl/

 

"Aby kontynuować realizację zleceń wymagana jest podpisana i odesłana umowa. Więcej informacji tutaj. Proszę to wykonać najpóźniej do 16-04-2020 w innym przypadku realizacja zleceń zostanie zablokowana do czasu odesłania umowy."

 

Ale np. zakładka Realizuj Zlecenie jest podświetlona nie zielono, czyli mogę już pisać czy nie?:P

 

 

wydaje mi się, że możesz już pisać - kliknij w przycisk to zobaczysz co się stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne błędy na stronie 

 

Dziś po raz kolejny zostały mi naliczone niesłusznie punkty karne za przekroczenie czasu na realizację. To już 3 taki punkt w przeciągu kilku dni.....Mam źle podane daty w dziale "aktywne zlecenia". Dziś dostałam 2 punkty karne za przekroczenie dwóch zleceń, na które wg strony wciąż mam 2 dni!!. @TextBookers.com Jak to jest możliwe? Czy jestem jedyna z takim problemem.....???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JoannaJoanna napisał:

Poważne błędy na stronie 

 

Dziś po raz kolejny zostały mi naliczone niesłusznie punkty karne za przekroczenie czasu na realizację. To już 3 taki punkt w przeciągu kilku dni.....Mam źle podane daty w dziale "aktywne zlecenia". Dziś dostałam 2 punkty karne za przekroczenie dwóch zleceń, na które wg strony wciąż mam 2 dni!!. @TextBookers.com Jak to jest możliwe? Czy jestem jedyna z takim problemem.....???? 

Mam tak samo, pierwszy raz takie coś mnie spotkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opcja przedłużania zleceń (przysługuje każdemu copywriterowi 1 raz na 3 miesiące) służy tylko do sytuacji awaryjnych czyli np. brak internetu, prądy, zdarzenia losowe itd. Mieliśmy przypadki takich zgłoszeń stąd taka funkcja.

Obecnie nie ma już możliwości, przedłużania zleceń przez wysyłanie do moderacji wypełnionego okienka losowym ciągiem znaków z prośba o przedłużenie, takie próby są obecnie karane po 3 pkt karne.

 

2. Błąd z punktami karnymi - nasz dział techniczny weryfikuje problem.

 

3. Wszystkie błędy proszę zgłaszać na biuro@textbookers.com

 

4. Przysłane umowy pisemne, które do tej pory przyszły, będziemy zatwierdzać w przyszłym tygodniu. Nowi copywriterzy, którzy czekają na zatwierdzenie tekstów w celu realizacji zleceń, zostaną powiadomieni mailowo po zatwierdzeniu umowy.

 

5. Rozliczenia PIT będziemy wysłać elektronicznie w przyszłym tygodniu z prośbą o potwierdzenie otrzymania, serdecznie prosimy o takie potwierdzenie.

 

Za wszystkie dotychczasowe błędy przy wprowadzeniu nowych funkcji bardzo przepraszamy. Na bieżąco działamy i staramy się rozwiązywać

każdy problem w najkrótszym możliwym czasie.

 

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół TextBookers.com

TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO
E-mail: biuro@textbookers.com
Najlepszy copywriter w TextBookres dla copywriting online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gocha obawiam się, że polecą Ci po pensji i dowalą punkty karne - mnie już wcześniej uprzedziła jedna pracownica TB (niegrzecznym zresztą tonem) że taka sytuacja nastąpi, pomimo że usprawiedliwiałam się problemami zdrowotnymi w kwestii przedłużania terminów. Teraz z konieczności biorę mniej zleceń, bo boję się, że nie zdążę ich napisać - choroba nie wybiera.

a tak w ogóle drogi @TextBookers.com awaria prądu, internetu czy zdarzenia losowe nie trafiają się raz na trzy miesiące, ale mogą wypaść trzy razy w tygodniu, więc zakładanie z góry że taki fakt nastąpi TYLKO co trzy miesiące jest co najmniej żartem. Tym punktem regulaminu zmuszacie do brania przez copywriterów mniejszej ilości zleceń, co z kolei może skutkować przeterminowaniem tej reszty, której nikt nie weźmie.

I jeżeli chodzi o mnie, to awaria internetu i to trwająca cały weekend zdarza się w moim mieście średnio raz na dwa miesiące - w weekendy technicy od internetu niestety nie pracują, więc nie ma komu naprawić awarii. I co w takiej sytuacji mam zrobić? jakieś dobre rady?

 

Edytowane przez Joanna53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności