Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u Was, ale u mnie na koncie brakuje ponad 100 pkt. Punkty za niektóre zlecenia się naliczają, za inne (większość) nie. Jednocześnie mój wynik w rankingu na bieżąco się zmienia. Suma wynikająca z historii jest jeszcze inna, historia jest niepełna. Coś jest bardzo poważnie nie tak z systemem. Pilnujcie sobie każdego punktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego klienci mogą wysłać skan podpisanej umowy mailem a copywriter już nie? Skoro Textbookers przesyła copy umowę w formie elektronicznej, copy tak samo może odesłać ją mailowo. To pracodawca musi dać do podpisania dwa egzemplarze umowy, gdzie jedna idzie do niego. Co więcej, Textbookers wysyła klientom umowę w formie pisemnej i oni nawet nie muszą jej odsyłać tylko mailem skan przesłać. Co to ma niby być? Dla mnie to jest absurd i dyskryminacja. W ogóle nie rozumiem takiego postępowania. Według was to jest normalne? To jest bardziej niż nie w porządku względem copywritera. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie punktów napisałam, mam nadzieję, że szybko doczekam się odpowiedzi, bo mnie to mocno wkurza. Naprawdę trzeba zwracać na to uwagę. Na podstawie historii, która nie jest pełna, nie ma możliwości samodzielnego obliczenia kwoty. Dopiero teraz zrobiłam sobie własny rejestr zleceń. To skandal, żeby copywriter musiał sam liczyć sobie punkty. Niby system jest ulepszany, a tu takie jaja. No litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłaś w odrzuconych i do poprawy? Ja tak miałam, szukam tekstu nigdzie nie ma. Patrzę jest do poprawy, bo miałam jedną! literówkę. moderator napisał 2 zdania komentarza zamiast szybko ją poprawić i jeszcze wciskał, że to błąd ortograficzny. Po pierwsze ich nie robię, po drugie włączonego mam korektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gocha napisał:

A sprawdziłaś w odrzuconych i do poprawy? Ja tak miałam, szukam tekstu nigdzie nie ma. Patrzę jest do poprawy, bo miałam jedną! literówkę. moderator napisał 2 zdania komentarza zamiast szybko ją poprawić i jeszcze wciskał, że to błąd ortograficzny. Po pierwsze ich nie robię, po drugie włączonego mam korektora.

 

Zrobiłaś błąd, to oddał do poprawy - proste.

 

...

Edytowane przez Matthew1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gocha napisał:

 Patrzę jest do poprawy, bo miałam jedną! literówkę. moderator napisał 2 zdania komentarza zamiast szybko ją poprawić 

 

Przecież sama napisałaś, że zrobiłaś błąd, a moderator miał go poprawić za Ciebie. Oczywiście mógł to zrobić, ale lepiej jeśli ktoś zwróci na to uwagę, bo potem zachowuje się większą czujność przy pisaniu tekstów. 

 

W wielu kwestiach wypowiadasz się pretensjonalnie. Kończę ten spam. Miłego wieczoru. 

Edytowane przez Matthew1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gocha napisał:

A sprawdziłaś w odrzuconych i do poprawy? Ja tak miałam, szukam tekstu nigdzie nie ma. Patrzę jest do poprawy, bo miałam jedną! literówkę. moderator napisał 2 zdania komentarza zamiast szybko ją poprawić i jeszcze wciskał, że to błąd ortograficzny. Po pierwsze ich nie robię, po drugie włączonego mam korektora.

One zostały przyjęte i zaakceptowane. Dostałam e-maile, że zostały zatwierdzone i naliczono tyle a tyle punktów.  Ale chyba w alternatywnej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TextBookers.com cały czas czekam na odpowiedź

W dniu 28.01.2020 o 12:19, maggyxflame napisał:

Dlaczego klienci mogą wysłać skan podpisanej umowy mailem a copywriter już nie? Skoro Textbookers przesyła copy umowę w formie elektronicznej, copy tak samo może odesłać ją mailowo. To pracodawca musi dać do podpisania dwa egzemplarze umowy, gdzie jedna idzie do niego. Co więcej, Textbookers wysyła klientom umowę w formie pisemnej i oni nawet nie muszą jej odsyłać tylko mailem skan przesłać. Co to ma niby być? Dla mnie to jest absurd i dyskryminacja. W ogóle nie rozumiem takiego postępowania. Według was to jest normalne? To jest bardziej niż nie w porządku względem copywritera. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności