Skocz do zawartości

[startup] TextBookers.com - błyskawiczna realizacja tekstów SEO


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam aktualnie coś ok 20 tekstów zapleczowych zarezerwowany i czekających na napisanie. I żaden nie jest zleceniem indywidualnym tylko je wylapalem. Tak, teksty znikają momentalnie, ale skoro tak jest to trzeba się do tego dostosować. 

Nie wiem jak to jest z preclami. W ostatnich miesiącach 90% zlecal bkartol. Jeśli przestanie tak jak pisał to początkujący copy na TB mogą mieć niemały problem, aby wejść na teksty wyższego poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dundn napisał:

 

Czy tak jest ze wszystkimi rodzajami tekstów? Aktualnie mam aktywne jedynie precle... liczyłem na to, że mogąc już pisać teksty zapleczowe, będzie tego więcej :P

Zaplecza pojawiaja sie po kilka nigdy w dziesiatkach i znikaja jeszcze szybciej niz precle. Tylko mozna je sobie zarezerwowac i napisac w ciagu kilku dni. To jest duzy plus.jak Ci sie uda to mozna troche sobie "nalapac" zlecen i wtedy masz co robic.

15 minut temu, pawig napisał:

 

Nie wiem jak to jest z preclami. W ostatnich miesiącach 90% zlecal bkartol. Jeśli przestanie tak jak pisał to początkujący copy na TB mogą mieć niemały problem, aby wejść na teksty wyższego poziomu. 

Nie rozumiem TB czemu w ogole nikt nie jest w stanie sie z nim dogadac (a tak wynika z wczesniejszych wpisow tego pana) skoro to glowny zleceniodawca precli to przeciez traci wylacznie TB.dziwna i zaskalujaca maja polityke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kazia napisał:

Nie rozumiem TB czemu w ogole nikt nie jest w stanie sie z nim dogadac (a tak wynika z wczesniejszych wpisow tego pana) skoro to glowny zleceniodawca precli to przeciez traci wylacznie TB.dziwna i zaskalujaca maja polityke.

Tak, to jest dziwne. Choć prawda jest taka, że znamy wyłącznie wersję jednej strony, a jak to zwykle bywa "prawda jest po środku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony klient zawsze ma możliwość odrzucenia tekstów. Nie można w sumie do końca zrzucac winy tylko na TB jeśli klient najpierw akceptuje teksty, a dopiero potem je sprawdza. Rozumiem, że tych tekstów były setki, ale to nic nie zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawa leży w poczekalni i nie została ruszona. Poważne problemy trzeba pewnie rozwiązywać z "kimś wyżej" i to jest  utrudnieniem. A TB nie loguje się tutaj od dnia, kiedy zadałam pytanie o PIT. Myślę, że dopiero, jak ogarną wszystkie sprawy, to się zaczną odzywać, ale czas działa tutaj na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2019 o 12:56, monis190 napisał:

Tak, to jest dziwne. Choć prawda jest taka, że znamy wyłącznie wersję jednej strony, a jak to zwykle bywa "prawda jest po środku".

Tak, tylko niestety klient nasz pan i on ma zawsze racje (choc czesto moze i mie ma jednak aby utrzymac sie na rynku czasem trzeba po prostu przyznac mu racje). Zwlaszcza jak jest glownym zleceniodawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kazia napisał:

Tak, tylko niestety klient nasz pan i on ma zawsze racje (choc czesto moze i mie ma jednak aby utrzymac sie na rynku czasem trzeba po prostu przyznac mu racje). Zwlaszcza jak jest glownym zleceniodawca.

Jasne, rozumiem co masz na myśli i się zgadzam. Z tym, że zgodnie z regulaminem masz czas na akceptację i odrzucenia tekstu i jeśli ktoś się tego terminu nie trzyma, tylko akceptuje z automatu, to nieważne, ile tekstów zleca, po prostu sam sobie szkodzi. Zawsze są dwie strony medalu, a znamy tylko jedną. I pewnie drugiej nie poznamy, zresztą wcale nie musimy, bo to sprawa między serwisem a @bkartol. Może gdyby mógł zlecać precle tym copy, z których jest zadowolony i wykluczyć resztę na podstawie "czarnej listy" byłoby po problemie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, maciej_maciej napisał:

Ja ze słabego dla mnie GC postanowiłem przenieść się na TB. Zobaczymy jak to będzie :)

 

Totalny brak zleceń :D W normalnym trybie życia nie ma szans, żeby coś złapać, niestety. Trzeba by cały dzień odświeżać stronkę, bo zlecenia pojawiają się rzadko, i znikają w 2 sekundy. Ale najwidoczniej taki okres :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, maciej_maciej napisał:

Zauważyłem. Na pierwszym stopniu ( precle) nie ma nic. Na drugi wysłałem zgłoszenie z próbnym tekstem. Zleceń nima, ale skoro zarobiłem 17 punktów za kilka tekstów. To mi się to bardziej opłaca niż GC, Zauważyłem, gdy są zlecenia (powiadomienia na mail), znikają błyskawicznie :D

 

Na GC też nie ma zleceń? Myślałem, że tam jest lepiej. Wciąż czekam na akceptację konta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności