Skocz do zawartości

Google Update: Frazy Mocno Spamowane


kpt.nemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jedno mogę powiedzieć. Kto spamował ma coraz mniejszą ochotę na kawe i pączki.

A to sobie zrobiłeś antreklame(vs stopka) :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem , za wcześnie na jakiekolwiek "rozpracowania" z prostej przyczyny, raz , że jest za wcześnie jeszcze , dwa - nikt tak naprawdę nie wie jakim błędem obarczony jest nowy update (żaden jeszcze im bezbłędny nie wyszedł) a po trzecie (ze względu na tematyczność) raczej nie widzę tutaj żadnych konstruktywnych relacji od ludzi siedzących w branżach które dostały po doopie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ze szkoły gdzie karpie łowiło się na grunt

:D No a jaka to różnica czy na grunt czy na spławik? :D Na haczyk i tak musisz coś założyć :P

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer

to wpis Radka ci sie nie podobal? :D

To nie kwestia podobał czy nie, uważam, że na razie zbyt mało danych jest do ogarnięcia a dwa mozliwości interpretacyjne każdej modyfikacji algo są spore .

Osobiście nie za bardzo wierzę w zdolności robotów do weryfikacji "normalności" tekstu :) IMHO potrzeba na to dużo mocy obliczeniowych.

Tak naprawdę google ma w doopie jakość wyników czy "walkę ze spamem" ich zadaniem jest zarabianie jak największej kasy więc naturalnym jest że najwięcej inwestują w zupełnie inne rzeczy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipe sobie google zrobiło. Jest 50/50 syf z spam postów/ 15 razy występuje jedna strona bo brakuje wyników. Tak sobie obserwuje loansy i nie mam pytań normalnie. Oni kompletnie nie myślą, bo ręcznie powstawiali strony pożyczkodawców do topów ( nie widze innej możliwości jak znaczna część z tych stron nie ma nawet jednego linka pod dany anachor). Zastanawia mnie, kto będzie kupywał teraz te adwordsy. W imię tego, żeby nie dać ludzią zarobić z PP dali strony pożyczkodawców do topów. Teraz nikt nie kupi adwordsów, bo po bedą mieli wystarczającą ilość klientów z normalnych wyników. Jak dla mnie ten update ich będzie kosztował grube miliony, a robaczki które robiły PP pod to rozejdą się na inne niszcze, bo tam wszystko jest tam wszystko jak wchodziło po maśle tak i wchodzi teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem wśród krótszych starych tekstów i znalazłem jeden synonimizowany teraz przykład pierwszych dwóch plików wynikowych

Gdy w domu nie starczy gotówki na codzienne wydatki przymuszeni jesteśmy sięgnąć po kredyt gotówkowy. Ten rodzaj kredytu jest zaplanowany z myślą o właśnie takich przypadkach kiedy na szybko pragniemy coś nabyć a brakuje nam oszczędności. Kredyt gotówkowy daje nam możliwość nabycia danej usługi albo towaru, umożliwiając równocześnie rozszerzenie spłaty w ratach na dłuższy termin. Kredyt gotówkowy wszakże kosztuje - w myśl twierdzenia , że nie ma nic za darmo. Biorąc kredyt gotówkowy musimy być przyszykowani na to, że zwrócimy do banku więcej niż pobraliśmy - takie są wytycznej kredytowania. Aby dostać kredyt powinniśmy być gotowi na to, że bank stwierdzi naszą wiarygodność pieniężną. W przypadku jak bank obliczy, że w naszych perspektywach finansowych leży spłata kredytu oraz jesteśmy pewni to uzyskamy kredyt, w przeciwnym razie ominiemy się ze smakiem. Co więcej musimy być gotowi na zatwierdzenie obowiązkowej umowy z bankiem - nikt nie otrzymuje kredytu na przepiękne oczy. Musimy też dostarczyć dokument o przychodach czy też naszą historię konta bankowego.

i drugi

Kiedy w gospodarstwie domowym zabraknie środków na zwykłe wydatki zmuszeni jesteśmy sięgnąć po kredyt gotówkowy. Ten typ kredytu jest opracowany z myślą o właśnie takich sytuacjach gdy szybko chcemy coś kupić a brakuje nam gotówki. Kredyt gotówkowy daje nam możliwość zakupienia danej usługi albo towaru, ułatwiając za jednym zamachem rozciągnięcie spłaty w ratach na dłuższy czas. Kredyt gotówkowy jednak kosztuje - w myśl twierdzenia , że nie ma nic za darmo. Biorąc kredyt gotówkowy powinniśmy być przyszykowani na to, że oddamy do banku znacznie więcej niż pobraliśmy - takie są wytycznej kredytowania. Aby uzyskać kredyt powinniśmy być gotowi na to, że bank sprawdzi naszą osobistą wiarygodność finansową. W wypadku gdy bank oszacuje, że w naszych możliwościach pieniężnych leży spłata kredytu oraz jesteśmy wypłacalni to zdobędziemy kredyt, w przeciwnym razie obejdziemy się ze smakiem. Mało tego powinniśmy być gotowi na zatwierdzenie wiążącej umowy z bankiem - pies z kulawą nogą nie otrzymuje kredytu na prześliczne oczy. Musimy także przynieść dokument o dochodach czy też naszą historię konta bankowego.

W dłuższych całe zdania są synonimami niekiedy zmieniającymi znaczenia całych części tekstu, także nie sądzę aby powstała maszyna potrafiąca zgrupować takie teksty i gdzieś tam je przypisać.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co budować takie maszyny, aby wyczyścić najpopularniejsze frazy z spamu, wystarczy 100 ludków i jedna noc, pracownik wchodzi, widzi domena o sprzedaży via..ry ma 100K linków, ciężko spodziewać się że 100 000 użytkowników chce wskazać że na tej stronie jest najlepsza błękitna tabletka, zostawiając informacje na różnych blogach, forach itd - więc na śmietnik, następna stronka to samo.... mija 8 godzin i fraza czysta, czas otworzyć sklepik z adwordsem

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy 100 ludków i jedna noc

W mojej opinii zatrudniają więcej ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer -> akurat w podanych przez Ciebie 2 tekstach bardzo prosto się "przyczepić" i wyciąć taki tekst za DC ;)

Araszka -> zapominasz, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy do czego linkują ich strony. Spamerzy doskonale wiedzą jaka moc drzemie w prostych niezaspamowanych stronach. Prosty przykład - strona na jomli gdzie ktoś "zapomniał" dać w menu na głównej linka do bloga... a ten blog się tworzy bez wiedzy posiadacza strony ;)

No u nas w PL też są specjaliści np. 'agencje' które podpinają kilentom na subdomenach swl :D

Więc opcja o której mówisz przeczyściła by nieźle z 50% internetu :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer -> akurat w podanych przez Ciebie 2 tekstach bardzo prosto się "przyczepić" i wyciąć taki tekst za DC

To tylko "zajawki" głównych tekstów :D (właściwych w życiu nie pokazałbym :P) - Dodatkowo jest również otoczenie tekstu głównego które dodatkowo "komplikuje" sprawę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności