Skocz do zawartości

H1 w tytule czy H3 ?


miwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytałem wszystkich wypowiedzi, ale jak ktoś pisze że logo na stronie umieścił w <h1> to śmiać mi się chce hehe. Toć to najwyższy level idiotyzmu żeby umieszczać logo w <h1> a tytuły podstron w <h2>. W takim razie na stronie ważniejsze jest logo niż nagłówki podstron hehe omg.

PS. jest jeden pozytyw takiego podejścia, ale zachowam go dla siebie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ear czy robiąc stronę wizytówkową, czy też bloga nigdy, przenigdy nie przypisywałem dla logo nagłówka <h1>. Moim zdaniem to strata cennego znacznika na stronie jakim jest <h1>. Wcześniejszy przykład z książką kucharską jest idealnym tego przykładem. Bardzo dawno się przekonałem, że prawidłowa optymalizacja strony oraz jej układ dają MEGA DUŻO i zazwyczaj gdy robiłem remake szablonu to strona leciała w górę na pozycjonowane wcześniej frazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz "Lubię to" :) Zgadzam się w 100%. A przykład zaiste genialny.

Ale powiedzmy sobie szczerze: czasem w H1 ciężko jest zawrzeć interesującą nas frazę. Np. sklep nie może sobie pozwolić na H1 "wiertarki Kraków" na podstronie. Więc ja ostatnio zerkam w stronę rel="tag" i tagowanie na frazy z narzędzia p. s. k. Google ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająca jest różnorodność rozwiązań, a także to, jak wiele z tych stron nie korzysta z dobrodziejstw nagłówka h1, między innymi oficjalny blog Google, zawierający wskazówki dla webmasterów (sic!).

:)

https://www.bycwidocznym.pl/naglowki-html-h1-h2-h3-podstawy-optymalizacji-strony/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=naglowki-html-h1-h2-h3-podstawy-optymalizacji-strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem lepiej już wrzucić h1 w logo na głównej niż na siłę słowo kluczowe, albo nic. Zobaczcie logo allegro np. (nie twierdzę, że to seo mistrzowie) Oczywiście dla podstron np. produktowych - to bym się zgodził, że byłby to idiotyzm. A co do walidacji w3c Google - myślę, że super seo i pozycjonowanie w organikach byłoby przez nich ... strzałem w kolano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności